Žinai kam tikrai reikia komputerio?

Taigi taigi, kalėdinė akcija skelbiama baigta! ?Atsitiktiniu būdų iš beveik tūkstančio dalyvių atrinkome: Vidmantas Griksas, kuris kompiuterį dovanos sūnui Emiliui. ?

Susisieksime su jumis Facebook žinute ir lauksime atvykstant atsiimti dovanos! ?Norime padėkoti visiems dalyvavusiems ir palinkėti gražių švenčių, tikrai nesitikėjome tokio aktyvumo! ?Pažadame, panašių akcijų bus ir daugiau! ?

P.S. Būtinai pasidalinsime dovanos įteikimo akimirkomis su jumis visais!??

Skelbiame kalėdinį konkursą, kurio prizas kompaktiškas nešiojamas kompiuteris su SSD disku. ? Tau reikia padaryti 3 žingsnius. 1. Pamėgti mūsų Facebook puslapį. ?2. Facebook Komentare pažymėti tą, kuriam norėtum padovanoti šią dovaną. ?3. Facebook Komentare parašyti, kodėl pasirinktam žmogui reikalingas kompiuteris ir…laukti Gruodžio 21 dienos, kai išrinksime ir skelbsime nugalėtoją! ?Nudžiugink savo mylimus – juk Kalėdos! ?

Akcija galioja nuo 2019-11-25 iki 2019-12-21!

Dovanojame kompiuterį!

Dalyvavimo taisyklės: Dalyvauti akcijoje gali kiekvienas, tačiau žymėti savęs kaip pretendento gauti prizą negalima. Norime padėti tiems kuriems to labiausiai reikia, manome tikrai pažįstate tą kuriam išties pravers kompiuteris!

Šiek tiek apie prizą: Esame pasiruošę dovanoti puikios būklės naudotą HP kompiuterį su SSD disku, puikiai laikančia baterija bei Windows 10 operacine sistema. Kompiuteris pilnai išpildys visus mokinių, studentų ar tėvelių norus.

Kaip išrinksime nugalėtoją: nugalėtojas bus išrenkamas atsitiktine tvarka, kurią paskelbsime akcijos paskutinę dieną. Visą procesą nufilmuosime gyvai ir įkelsime video su išrinktuoju nugalėtoju! Visa tai galėsite stebėti mūsų Facebook paskiroje!

Prizo atsiėmimas: Kompiuterį gali atsiimti tik komentare pažymėtas žmogus, kuris laimėjo loteriją, ne vėliau kaip iki 2020 metų Sausio 7 dienos. Sėkmės konkurse, tegul Kalėdos atneša dar daugiau dovanų!