fbpx
Ausinių remontas2024-05-10T09:30:38+00:00

Ausinių remontas Klaipėdoje.

Sugedo JBL, Bose, Marshall, Beats ar kito gamintojo ausinės?

Įskilo lankelis? Galbūt nutrūko laidas? Šių ir daugelio kitų gedimų šalinimas gamintojo numatytais metodais. Bene pirmasis rimtas ausinių servisas Klaipėdoje! Atvežk savo sugedusias ausines ir įsitikink!

Pasirinkite vietą:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Dirbame ir visoje lietuvoje!

Siųskite kurjeriu, tai paprasta!

Ar verta remontuoti ausines?

Viskas priklauso nuo gedimo rimtumo ir jūsų ausinių vertės! Ne retas atvejis kai ausinių remontas viršiją pačio įrenginio vertę, taip tai visiškai realus variantus. Jei už ausines mokėjote vos 10-20 eurų (net jei jos ir skamba puikiai) taisymo kaina gali atsieiti tiek pat. Todėl prieš kreipiantis į ausinių taisyklą siūlome gerai pasverti ar verta. Visiškai kita kalba eina apie melomanų pamėgtus gamintojus kaip Audio technica, Sennheiser, Bose ar JBL! Tai labai vertingi prietaisai, į juos žiūrime labai rimtai, juos taisyti, vienareikšmiškai – apsimoka!

Ką siūlome mes?

  • Nemokamas pirminis ausinių patikrinimas – atvykę į ausiniu taisykla gausite nemokama konsultacija, stengsimės informuoti apie kainas, terminus bei kitas smulkmenas.

  • Visų tipų ausinių remontas  – JBL, Bose, Beats, Marshall, Sony, Sennheiser ir kitų gamintojų aptarnavimas. Laidų keitimas, garsiakalbių remontas, lankelių taisymas bei kitos susijusios paslaugos.

  • Paslaugos atlikimo laikas – Stengiamės darbus atlikti kuo įmanoma greičiau, jei tai ganėtinai nesudėtinga procedūra kaip ausinių laido keitimas ar taisymas, labai pasistengsime jį atlikti per viena ar kelias darbo dienas.

  • 90-ties dienų garantija – Atliktiems darbams suteikiama 3 mėnesių garantija, jei keičiame detales, tokia pat tvarka pritaikoma pakeistai detaliai. Norime, kad po remonto būtumėte ramūs!

Kaip vyksta ausinių remontas?

  • Įrenginys priimamas patikrai: Atliekamas pirminė patikra, prietaisą užregistruojame vidinėje sistemoje, apžiūrima bendra būklė, užfiksuojamos kliento pastabos.

  • Atliekama diagnostika: Pradedama ausinių patikra, jei reikia – įtaisas išardomas. Tikslinami blogi komponentai, informacija suvedama vidinėje sistemoje ir perduodama vadybininkams.

  • Nustatoma remonto kaina: Įvertinami remonto kaštai, jei reikia sudaromas keičiamų detalių sąrašas. Vadybininkas susisiekia su klientu, paaiškina situacija. Gavus sutikimą –  užsakomos detalės iš tiekėjų sandėlių.

  • Vykdomas remontas: Atliekami būtini darbai, keičiamos dalys (jei tokių yra), įrenginys surenkamas ir testuojamas. Tik tuomet klientui pranešama apie sėkmingą remonto pabaigą.

Ausinių taisymas – meninio lygio darbas! Ne retai ausinių struktūra susideda ir neardomų detalių, todėl bet koks atliktas darbas yra pastebimas. Žinant, kad padaryti „kaip naujas” nepavyks, stengiamės įdėti kuo daugiau profesionalumo: jei keičiame laidą, ieškome tokio pat arba labai panašaus. Jei yra sulaužytas lankelis, kruopščiai atliekame klijavimo darbus, išlaikant tvirtumą bei estetiškumą. Ausinių taisykla visados įvertiname situacija ir siekiame geriausio įmanomo rezultato.

TURITE TURTO DRAUDIMĄ?

Ar žinojote, kad būsto turto draudimas gali sutaupyti pinigų? Sugedus televizoriui, kompiuteriui, telefonui ar kitai namų elektronikai kreipkitės į mūsų specialistus, išrašysime defektinį aktą – taip draudimas kompensuos dalį remontui išleistos sumos!

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.
Kaip saugiai supakuoti įrenginį?
Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI KLAIPĖDOJE?

Neturite laiko atvykti į laisvalaikio įrangos servisą? Suprantame, laikas – pats svarbiausias, tad siūlome nemokamą paėmimo paslaugą visoje Klaipėdoje. Iškviesk Taisom.lt specialistą į namus ar ofisą Klaipėdoje visiškai nemokamai! Laukiame jūsų!

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Užduokite klausimą elektronikos specialistams! Esame tokie pat muzikos gurų kaip ir jūs! Padėsime visais ausinių ir audio aparatūros klausimais! Sužinosite kainą, terminus bei kitą naudingą informaciją! Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!  

Dažniausiai sutinkami gedimai:

Apžvelgiame dažniausiais problemas, kurios persekioja ausinių savininkus. Jų, patikėkite, yra tikrai nemažai! Klausimus atsako elektronikos remonto specialistas.

Atkreipkite dėmesį ar tai atsitinka judinant laidą ar vieną iš ausinės garsiakalbių. Gedimas gali būti tiek viename iš garsiakalbių, taip pat pasitaiko ir pažeistų kabelių. Abiem atvejais ausinių taisymas yra galimas ir kainuoja ne itin daug. Svarbu, nelaukti kol ausinės visiškai nustos groti!

Žinoma, tai viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų. Turime labai didelį kabelių pasirinkimą, tad galime pritaikyti būtent tokį, koks buvo jūsų ausinėse. Tai gali būti ir įprasto gumos lydinio ar pinti, pastiprinti laida. Pagal jūsų pageidavimą galime įdėti tokį laidą, kokio norite.

Visas priklauso nuo pažeidimo, esame sutvarkę ne vieną ausinių lankelį ir vietos kuri buvo taisyta net nesimatė! Tiesa, jei lankelis labai trapus ar lūžis atviras – teks pagalvoti apie naujo lankelio paiešką ar net pritaikymą nuo panašaus modelio. Jei ausinės kokybiškos, žinomo gamintojo, su detalėmis bėdų paprastai nebūna.

Daugelis AirPod’ų stiliaus ausinukų kraunami per krovimo jungtį, kuri neretai ima ir išlūžtą. Tai gali būti tiek ne tvirto dizaino pasekmė, ar vartotojo jėgos perteklius. Nors ausinukų dėklai yra ganėtinai smulkūs ir dažniausiai ne ardomi, lizdą pakeisti vis tik galime! Pasistengsime tai atlikti kaip įmanoma profesionaliau, tačiau nuo ardymo žymių niekas neapsaugotas!

Tikrai taip! Dauguma jų užsakoma tiesiai iš gamintojo, o kai tam nėra galimybės – pasiūlysime alternatyvą. Galime užsakyti originalias ausinių dalis tokiems gamintojams kaip Sony, JBL, Beats, Bose ar Marshall. Detalių užsakymas trunka nuo kelių dienų, iki kelių savaičių, priklausomai nuo ausinių modelio.

Patikrinkite Bluetooth funkcijos veiklą, jei ji išjungta – problema kaip ir aiški! Taip pat, problema gali būti susijusi su išsaugotų įrenginių nustatymais, pabandykite ištrinti ausines iš atminties ir susieti iš naujo, turėtų padėti!

Viskas priklauso nuo ausinių! Jei tai įprasto dydžio, abi ausis pilnai apimančios ausinės, su lankeliu, greičiausiai galėsime padėti. Baterijos tokiuose ausinėse, būna ganėtinai ne mažos, o jų keitimą atliekame ganėtinai dažnai. Deja, yra ausinukai, kurie kraunasi specialioje dėžutėje, čia situacija kur kas sunkesnė. Patys ausinukai (kaip kad Airpods) yra neardomi, jų baterijų pakeisti nepavyks.

Beats ausinių taisymas.

Nenuvilk Dr. Dre, susiremontuok Beats ausines pas mus! Esame tokie pat melomanai kaip ir jūs, žinome ką reiškia išskirtinis dėmesys kokybei. Mes nenuvilsime, o jūs?

JBL ausinių remontas.

Pavedė JBL ausinės? Nepergyvenk! Taisome ir jas! Pakeisime pažeistą laidą, plyšusį garsiakalbį ar nulaužtą lankelį. Su mumis jūsų ausinės atgis antram gyvenimui!

Bose ausinių taisykla.

Audiofilų pasaulinį pripažinimą turintys gamintojai taip pat turi ir labai pasisekusią ausinių seriją! Jei sugedo Bose audio aparatūra – kreipkis! Mums taip pat patinka kokybiška įranga!

Kitų ausinių aptarnavimas.

Turite profesionales DJ ausines? ar kitą išskirtinę audio aparatūrą? Ausinių taisykla laukia taves! Pagelbėsime remontuojant net ir pačias kiečiausias ausines ir ausinukus!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title