fbpx
Duomenų atkūrimas iš USB2024-05-09T14:42:22+00:00

Duomenų atkūrimas iš USB raktų.

Visi žinome ką reiškia sugedęs USB flešiukas, lažinamės su šia patirtimi susidūrė daugelis skaitytojų. 

Usb rakto atstatymas į pradinę būklę pavyksta ganėtinai retai, dažniausiai tenka naudoti rečiau sutinkamus duomenų atkūrimo metodus, kad jūsų duomenys būtų saugiai atkurti. 

Pasirinkite vietą:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Dirbame ir visoje lietuvoje!

Siųskite kurjeriu, tai paprasta!

KOKIŲ DUOMENŲ ATKŪRIMO PASLAUGŲ JUMS REIKIA?

Kaip sugenda USB fleshiukai?

USB raktų gedimus skirstome į tris kategorijas. Pirmoji labai paprasta ir turbūt dažniausiai sutinkama, tai mechaniniai gedimai, jie atsitinka kai nulaužiama USB jungtis ir raktas nebegali kontaktuoti su viduje esančiais komponentais. Kartais užtenka ir nestipriai palenkti USB raktą, kad kontaktai atšoktų. Sekanti kategorija – tai loginės klaidos, jų gali atsirasti dėl naudojamų pigesnių nand atminties modulių. Atsiradę blogi blokai (visai kaip blogi sektoriai) sugadina failų struktūrą ir duomenys gali būti nebepasiekiami. Šio gedimo šansus gali sumažinti kokybiški USB raktai, o ne pigiausi. Galutiniai, patys sudėtingiausi gedimai būna susiję su USB rakto kontroleriais, tokiais atvejais reikalingas identiškas kontroleris arba atkūrimas tiesiai iš atminties modulio (Chip-Off Data Recovery). Tokie gedimai gali būti susiję su įtampos trikdžiais (naudojant netvarkingą USB lizda, kišant USB raktą kita puse, arba naudojant raktą su pažeistais lizdo kontaktais).

Kaip vyksta duomenų atkūrimas iš USB laikmenos?

Patys paprasčiausi mechaniniai gedimai pašalinami prilituojant nuplyšusius USB rakto kontaktus arba pakeičiant visą antgalį, iš tokio USB rakto duomenis gali išsitraukti ir pats klientas, tačiau laikmenos toliau naudoti griežtai negalima. Loginiai USB raktų gedimai išsprendžiami specialia duomenų atkūrimo įranga, jos pagalba nuskaitomas rakto turinys, atkuriama failų struktūra ir taip ištraukiami duomenys. Sunkiausi gedimai yra siejami su USB rakto kontroleriais, sugedus šiam komponentui kompiuteris ar kitas įrenginys visiškai nebeaptinka rakto, o būdai atkurti duomenis lieka ypač riboti. Idealiomis sąlygomis gelbsti donorai, nuo kurių nuimami kontroleriai, deja tokių donorų su identiškomis detalėmis rasti beveik neįmanoma. Kas tada? Paskutinis šansas suteikiamas naudojant atminties modulių nuėmimo ir nuskaitymo technologijai, galime padėkoti ACELab-300 Flash įrangai, kuri geba nuskaityti dauguma atminties modulių, taip duomenis atkuri galima net iš pačių kebliausių situacijų.

Kiek kainuoja atkurti duomenis iš USB rakto?

Pigiausiais laikomi USB raktų mechaniniai remontai, kai užtenka prilituoti atšokusius kontaktus (arba pagaminti naujus kontaktus), taip USB raktas veikai kaip ir prieš gedimą, o klientas duomenis išsikelia pats. Tokios paslaugos kaina siekia apie 50 eurų. Atpažinti tokį gedimą galima iš kreivo USB rakto antgalio, arba nulaužto antgalio (svarbu jo nepamesti!). Kiek brangesni yra loginių klaidų sprendimai, kada prisijungti prie USB rakto įmanome, bet duomenys nepersikelia, stringa sistema, arba rodoma ne tokia talpa. Toks duomenų atkūrimas iš usb rakto gali atsieiti apie 100-200 eurų. Brangiausi laikomi yra atminties lustų nulitavimo ir skaitymo darbai, sudėtingas yra ne pačio atminties modulio nulitavimas, bet nuskaitytos informacijos pavertimas jūsų duomenimis. Nuskaičius atmintį gauname tik kiekį informacijos, kurį toliau reikia perdirbti ir gražinti į duomenų pavidalą. Tai neretai užtrunka daug laiko, taip pat nepamirškime ir brangios įrangos, kuri reikalauja kasmetinių atnaujinimų, mokymų ir kitų investicijų. Todėl duomenų atkūrimas iš atminties modulių USB rakte gali kainuoti net 300 eur ir daugiau.

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.
Kaip saugiai supakuoti įrenginį?
Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

TURITE TURTO DRAUDIMĄ?

Ar žinojote, kad būsto turto draudimas gali sutaupyti pinigų? Sugedus televizoriui, kompiuteriui, telefonui ar kitai namų elektronikai kreipkitės į mūsų specialistus, išrašysime defektinį aktą – taip draudimas kompensuos dalį remontui išleistos sumos!

Mechaniniai USB atmintukų pažeidimai.

Jei nulūžo USB flešiukas – nepergyvenkite, usb rakto atstatymas prilituojant pažeistą kištuką yra žinoma praktika! Duomenų atkūrimas iš usb raktų kurie buvo mechaniškai pažeisti – ganėtinai lengvas. Mechaninius gedimus sudaro nulaužtas USB rakto kištukas, jis gali būti ir nenulūžęs, o gerokai sulinkęs, tokiu būdu kontaktai vis vien gali būti pažeisti ir prie duomenų prieiti nepavyks. Džiaugėmės kartu su jumis – šie mechaniniais pažeidimai dažniausiai sutvarkomi elementariais litavimo būdais, „prikabinant” pažeistą antgalį, vienkartiniam prijungimui prie kompiuterio. Deja statistiškai šie gedimai pasireiškia labai retai.

Loginės atminties klaidos ir atkūrimas.

Loginės klaidos atsiranda dėl sugedusių atminties modulių, tai lyg blogi sektoriais mechaniniuose HDD diskuose, kai jų atsiranda USB raktas susiduria su įvairiais neplanuotais strigimais, gali atsirasti labai lėtas duomenų skaitymas ar perkėlimas, kompiuteris raktą gali aptikti, bet neatidaryti. Duomenų atkūrimas iš usb raktų su tokiais gedimais sprendžiasi ganėtinai ribotai, kadangi atkūrimo įranga gali veikti tik tam tikrais atvejais, kai loginių klaidų nėra per daug, jei pavėluota – lieka tik sudėtingiausias atkūrimo būdas, nukeliant atminties modulius ir traukiant iš jų.

Atkūrimas nukeliant atminties modulius.

Neslėpsime tai sudėtingas procesas, usb flash duomenų atkūrimas nulituojant atminties modulius ir juos nuskaitant atkūrimo įranga atitinka NASA misiją su nusileidimu mėnulyje. Litavimo ir nuskaitymo darbai toli gražu nėra pergalė, dar reikia „sukramtyti” duomenų masę, kurią ištraukiame. Šie darbai reikalauja ne tik įrangos, bet ir specialisto įgūdžių, daug lemia ir sėkmė. Mat įranga naudojama atkurti duomenis turi ribotą kiekį palaikomų atminties modulių, jei jums pasisekė – galimybė yra, jei ne – teks palaukti kol palaikymas atsiras arba susitaikyti su duomenų praradimu. Įvertinus specialistų paruošimą, įrangos įsigijimo ir palaikymo mokesčius, ši paslauga kainuoja išties daug, duomenų atkūrimas is usb flash atminties modulių orientuota tik labai svarbių duomenų atstatymui.

NORITE PAKLAUSTI?

Užduokite klausimą elektronikos serviso specialistams! Duomenų atkūrimas iš SSD diskų ir visos jo subtilybės suprantamai! Pasidalinsime ilgamete patirtimi, sužinok kaip vyksta duomenų atstatymas Klaipėdoje! Konsultacija visiškai nemokama!

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Esate iš kito miesto? Ne bėda, galite atsiųsti mums duomenis paštu ar kurjeriu, tokia pat tvarka kaip ir visiems, atliksime apžiūrą, nustatysime įkainius ir pasiūlysime duomenų atkūrimo paslaugą. Nesvarbu koks miestas, duomenis atkursime kiekvienam! Užpildykite formą ir laukite atsakymo!

Dažniausiai užduodami klausimai susiję su USB raktais.

Padedame suprasti bendrą USB raktų veikimo principą, bei duomenų atkūrimo problemas, su kuriomis susiduriame.

Panašu, kad laukia duomenų atkūrimas iš usb flash atmintuko! Tokie simptomai kaip vietos sumažėjimas arba padidėjimas, gali būti susiję su loginių klaidų atsiradimu atminties moduliuose, tokiu USB raktu naudotis nerekomenduojama.

Duomenų įmanomas, bet viskas priklauso nuo laiko ir pažeidimo lygio, aplietų įrenginių remontas vyksta kiek kitokia tvarka, tad visų pirma vyksta bandymai suremontuoti įrenginį, o ne vykdyti duomenų atkūrimo procesus.

Taip, deja būna ir tokių atvejų. Jei jokia duomenų atkūrimo įranga negali padėti, lieka keli kiti būdai. Tai gali būti sudėtingas duomenų nuskaitymas tiesiai iš atminties modulių (skaitoma iš nulituoto nand atminties modulio), toks duomenų atkūrimas vyksta konsultuojantis su kitų šalių duomenų atkūrimo partneriais, tai ypač sudėtingas procesas galintis užtrukti net kelis mėnesius. Net ir atkūrinėjant tokiu būdu, drąsiai teigti, kad duomenis pavyks atkurti negalime. Statistiškai duomenis ištraukiame iš 80% sugedusių SSD diskų, tad baimintis iš anksto tikrai neverta.

Nors toks variantas atrodytu patrauklus tiek finansiškai tiek formos atžvilgiu, renkantis siūlytume neskubėti. Atminties modulių kiekis ir technologijos, kontroleriai ir kiti subtilumai naudą sverią SSD diskams. USB raktas yra daug paprastesnis įrenginys, tuo pat metu jame naudojami kur kas pigesni ir paprastesni komponentai, iš esmė usb rakto atstatymas yra paprastesnis dėl naudojamų komponentų sandaros, lyginant su SSD diskais. Apie išorinius HDD diskus galime pasakyti tik tiek, kad tai jau praeitis. Jei rinktis saugykla duomenims, išorinis SSD diskas – geriausias variantas šiandien.

Atkurti įmanoma, bet situaciją apsunkina metalinis korpusas, kuris iš esmės nėra ardomas. Mums tenka laužyti USB korpusus, kad galėtume prieiti prie viduje esančių komponentų, tai gali atrodyti kaip kruopštus pjovimas ar šlifavimas, smulkiais graviravimo įrankiais.

Taip, galime. Reiktų atkreipti dėmesį kurioje vietoje įvyko lūžis. Jei nulaužtas tik kištukas – problemų greičiausiai nebus, o ir atkūrimas nebus sudėtingas. Jei perlaužta pati mikroschema, duomenų atkūrimas is usb flash atminties irgi yra galimas, tik daug kartų sudėtingesnis ir brangesnis.

Duomenų atkūrimas iš usb rakto.

Elektronikos remonto srityje mes ne naujokai, įmonės veikla vykdoma jau daugiau nei dešimtmetį, o duomenų atkūrimas iš usb flash laikmenų atliekame kelis metus.

Pažangiausia atkūrimo įranga.

Duomenims atstatyti naudojame pažangiausią įrangą, palaikome daugelį gamintojų ir galime duomenis atkuri greitai ir saugiai. Jei situacija leidžia, atkūrimas vyksta be papildomų litavimo darbų.

Duomenų atstatymas iš smulkių laikmenų.

Lažinamės, kad pagalvojote apie sulaužyta SD kortelę ar USB atmintuką, taip tai visiška tiesa! Duomenų atstatymas net iš smulkių SD ar Micro SD kortelių, usb rakto atstatymas, kitų smulkių kortelių. Padėsim kiekvienu atveju!

Duomenų traukimas iš atminties mikroschemų.

Duomenų atstatymas mikroschemų lygyje, ką tai reiškia? Kada nors girdėjote apie duomenų atkūrimą iš aplieto telefono? Arba duomenų atstatymą iš SSD disko? O taip, atliekame net ir pačias sunkiausias paslaugas!

Title