fbpx
SD kortelės duomenų atstatymas2024-05-09T14:43:44+00:00

Micro SD ir SD kortelės duomenų atstatymas.

Domina SD kortelės atkūrimas? Ar tai išvis įmanoma? Visus atsakymus ir ne tik rasite čia! 

Vos ne dažniausiai sutinkamas šios temos klausimas: kaip atkurti failus iš sd kortelės? Paprasto atsakymo nėra, deja paprastas vartotojas dažniausiai nepajėgus atlikti šios užduoties, o pats procesas lyginamas su NASA nusileidimu mėnulyje. 

Pasirinkite vietą:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Dirbame ir visoje lietuvoje!

Siųskite kurjeriu, tai paprasta!

KOKIŲ DUOMENŲ ATKŪRIMO PASLAUGŲ JUMS REIKIA?

Kodėl sugenda SD kortelės?

Šiandieninės SD kortelės, kaip ir dauguma atminties kortelių, naudoja „flash“ atmintį. Kaip žinome atmintis veikia saugodama elektronus, kurie per laiką nyksta, tai iš esmės tai visų „flash“ atminčių problema, bet mes ne apie tai. Kur kas didesnė problema atsirado visai nesenai. Kaip pavyzdys, seno tipo SD kortelėje tebuvo 64 MB atminties, tokioje kortelėje buvo saugomas didžiulis elektronų skaičius, tad vykstant degradacijos procesui keletas nutekėjusių elektronų nesukeldavo jokio nuostolio. Padidėjus talpai susitraukė ir saugomų elektronų kiekis, buvo sugalvota kaip sutalpinti kelis elektronus į vieną grupę, atsirado daugiasluoksniai (Multi-Level Cell Flash) atminties moduliai. Dėl tos pačios priežasties susitraukė ir izoliatoriaus sluoksnis. Sparčiai augant atminties modulių paklausai krenta kokybė, šiai dienai daugelis SD kortelių nauja pigius TLC atminties modulius. Šie dalykai stipriai įtakojo visų „flash“ atminties patvarumą. Likę gedimai gali būti susiję su fiziniais pažeidimais (pvz. perlaužta kortelė) ar kitomis žmogaus klaidomis (suformatuoti particija, ištrinti duomenys, t.t.), visgi didžioji dalis mūsų laboratoriją pasiekiančių užduočių yra susijusios su atminties modulių degradacija ir gedimais, tokia yra tiesa.

Ką galima dėl to padaryti? Atminties gamintojai pastebėję šias tendencijas griebėsi gelbėjimo rato – 3D NAND technologijos. Tai atminties gamybos procesas sudarantis daug atminties celių sluoksnių, o ne bandantys celes susitraukti į vieną sluoksnį. Proceso metu gamintojai iš tikrųjų grįžo prie didesnės lusto geometrijos, todėl atminties moduliai tapo patikimesni, tačiau vis vien ne tiek kiek norėtųsi.

Kaip atkurti failus iš sd kortelės?

Paprasto atsakymo tiesiog nėra, SD kortelės duomenų atstatymas namų sąlygomis yra praktiškai neįmanomas. Internete egzistuoja įvairių programėlių (mokamų ir nemokamų) kurios teigią galinčios atkurti duomenis, deja tai mitas. Normaliomis sąlygomis, kai SD kortelės gedimas yra flash atmintyje, reikalinga ne tik labai brangi atkūrimo įranga, apmokytas specialistas, bet ir daugybės valandų darbo. Darbas pradedamas nuo paviršiaus paruošimo (nuskutamas sluoksnis), pagal matomus kontaktų išdėstymus parenkama schema, prilituojami labai smulkūs laidai įrangos pagalba pradedamas nuskaitymas. Ir tai tik pradžia, toliau seka nuskaitytų duomenų apdorojimas, iki pačių duomenų šioje stadijoje dar labai toli. Specialistas programoje nupiešia duomenų atstatymo seką, duoda programai komandas kuri vėliau konvertuoja srautą informacijos į jūsų prarastus duomenis. Būtina suprasti kiek daug atsitiktinumo yra tokioje procedūroje, kad ir pačioje pradžioje kai nuskutamas paviršius, jokios konkrečios informacijos apie SD kortelės naudojamą atminties modulį nėra, specialistas savo patirties dėka geba įvertinti panašiausią variantą ir pagal jį bandyti parinkti kontaktų seką. Jau nėra kalbos apie programos atkūrimo sekos sudarymas, kas kartą yra visiškai individualus procesas, galintis atimti dešimtis darbo valandų.

Kiek kainuoja SD kortelės atkūrimas?

Atsižvelgiant į įrangos kainą, kuri susideda iš bazinio įsigijimo mokesčio ir atnaujinimų, kurie perkami kas met ar po kelis kartus į metus. Taip pat į specialisto mokymus bei komandiruotes, laiką kurį sugaištame atlikdami traukimą, galime teigti, kad tai nėra labai brangi paslauga. Visgi, žiūrint iš vartotojo perspektyvos, pakloti po 300-500 eurų už duomenis gali atrodyti ganėtinai daug. Tokia yra tiesa, dažniausiai SD kortelės atkūrimas kainuoja nuo 300 eurų ir gali siekti net 400 ar 500 eurų, priklausomai nuo sudėtingumo. Jei kortelė yra perlaužta – kaina gali būti dar didesnė. Prieš kreipiantis pasverkite ar dingę duomenys tikrai svarbūs, visgi Micro SD ar SD kortelės duomenų atstatymas yra ne pigi paslauga.

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.
Kaip saugiai supakuoti įrenginį?
Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

TURITE TURTO DRAUDIMĄ?

Ar žinojote, kad būsto turto draudimas gali sutaupyti pinigų? Sugedus televizoriui, kompiuteriui, telefonui ar kitai namų elektronikai kreipkitės į mūsų specialistus, išrašysime defektinį aktą – taip draudimas kompensuos dalį remontui išleistos sumos!

Kaip galima prailginti SD kortelės gyvavimą?

Atminties gamintojai pastebėję susidėvėjimo tendencijas griebėsi gelbėjimo rato – 3D NAND technologijos. Tai atminties gamybos procesas sudarantis daug atminties celių sluoksnių, o ne bandantys celes susitraukti į vieną sluoksnį. Proceso metu gamintojai iš tikrųjų grįžo prie didesnės lusto geometrijos, todėl atminties moduliai tapo patikimesni, tačiau vis vien ne tiek kiek norėtųsi. Renkantis Micro SD kortelę pasidomėkite ar ji palaiko 3D NAND technologiją, iš esmės tai sumažins šansus prarasti duomenis.

Kaip išsirinkti patvarią atminties kortelę?

Egzistuoja keli SD kortelių tipai, vienas jų tai įprasti kasdieniam naudojimui sukurti produktai, įprastiems darbams. Šioje rinkome SD kortelės vertė diktuojama per kainos ir talpos prizmę, kuo daugiau duomenų už mažesnę kainą galima nusipirkti – tuo geriau. Kitas tipas, tai SD kortelės skirtos profesionalams, tai industrinio tipo įrankiai skirti atlikti tam tikrus darbus nepriekaištingai, jos papratai pasižymi nedidele talpa, bet labai dideliu patvarumu. Pagrinde tai siejama su vieno lygio atminties celių blokai, o ne daugiasluoksniu celių blokų dizainu, dėl kurio stipriai nukenčia patvarumas. Kaip atpažinti patvarias SD korteles? Tai ne taip paprasta! Jums prireiks atlikti namų darbus, o didžiausios užuominos slypi kainoje bei pavadinime, pvz. Swissbit. Kitas klausimas ar už 32GB kortelę esate pasiruošęs mokėti 3 kartu daugiau?

NORITE PAKLAUSTI?

Užduokite klausimą elektronikos serviso specialistams! Sd kortelės duomenų atstatymas ir visos jo subtilybės suprantamai! Pasidalinsime ilgamete patirtimi, sužinok kaip vyksta duomenų atstatymas Klaipėdoje! Konsultacija visiškai nemokama!

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Esate iš kito miesto? Ne bėda, galite atsiųsti mums duomenis paštu ar kurjeriu, tokia pat tvarka kaip ir visiems, atliksime apžiūrą, nustatysime įkainius ir pasiūlysime duomenų atkūrimo paslaugą. Nesvarbu koks miestas, duomenis atkursime kiekvienam! Užpildykite formą ir laukite atsakymo!

Dažniausiai užduodami klausimai susiję su duomenų atstatymu iš SD/Micro SD kortelių.

Padedame suprasti bendrą USB raktų veikimo principą, bei duomenų atkūrimo problemas, su kuriomis susiduriame.

Nuotraukos atkuriamos įprasta procedūra kaip ir visi kiti duomenys, deja namų sąlygomis tokios operacijos tiesiog negalimos. Neapsigaukite, internete yra daug programėlių kurios jums nepadės, sugedus SD kortelei, atkūrimas galimas tik profesionalus sd kortelės duomenų atstatymas.

Jei duomenų atkūrimo nereikia, o norite tiesiog naudotis kortele toliau, galite bandyti atlikti pilną kortelės formatavimą. Jei procesas įvyks be jokių klaidų, kortelė atgaivinti. Jei formatavimą sustabdys, teks ieškoti naujos SD kortelės, būdų kaip atgaivinti sd kortelę nebelieka.

Kaip jau greičiausiai supratote, lengvo būdo tikrai nėra. Jei kortelė sugedo, pajungus greičiausiai kompiuteris jos net neaptinka, failų atkūrimas bus atliekamas sudėtingu būdu, naudojant atkūrimo įrangą.

Ne, tokio dalyko tiesiog nėra. Kadangi visos atminties kortelės naudoja flash tipo atmintį, sd kortelės atkūrimas yra komplikuotas procesas, programiškai tokių darbų atlikti tiesiog neįmanoma.

Mes specializuojamės Micro SD ir SD kortelių atstatyme, kitų tipų kortelių atstatymas yra individualus reikalas, bet jei įranga turi būtent tos kortelės palaikymą – padėti greičiausiai galėsime.

Taip, turime duomenų atkūrimo įranga ir patirtis leidžia atkurti net iš perlaužtos Micro SD/SD kortelės. Turime įspėti, kad tai nėra 100% garantiją turinti paslauga ir labai daug kas priklauso nuo konkrečios situacijos, lūžio vietos, kortelės gamintojo ir t.t.

Micro SD ir SD kortelės duomenų atstatymas.

Elektronikos remonto srityje mes ne naujokai, įmonės veikla vykdoma jau daugiau nei dešimtmetį, o sd kortelės atkūrimas atliekamas kelis metus.

Duomenų atstatymas iš smulkių laikmenų.

Lažinamės, kad pagalvojote apie sulaužyta SD kortelę ar USB atmintuką, taip tai visiška tiesa! Duomenų atstatymas net iš smulkių SD ar Micro SD kortelių, usb rakto atstatymas, kitų smulkių kortelių. Padėsim kiekvienu atveju!

Pažangiausia atkūrimo įranga.

Duomenims atstatyti naudojame pažangiausią įrangą, palaikome daugelį gamintojų ir galime duomenis atkuri greitai ir saugiai.

Duomenų traukimas iš atminties mikroschemų.

Duomenų atstatymas mikroschemų lygyje, ką tai reiškia? Kada nors girdėjote apie duomenų atkūrimą iš aplieto telefono? Arba duomenų atstatymą iš SSD disko? O taip, atliekame net ir pačias sunkiausias paslaugas!

Title