Kavos aparatas nedaro kavos su pienu?2020-06-01T09:02:16+00:00

Kavos aparatas nedaro kavos su pienu?

Sužinokite kodėl kavos aparatas nedaro pieno putos!

Kapučino kavos be pieno padaryti neišeina, o juoda kava jau pabodo? Pasigilinsime į gedimo priežastis, pasiūlysime kaip to išvengti ir kiek gali kainuoti remontas! 

Kaip mus rasti Klaipėdoje:

Taikos pr. 48, Klaipėda

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Ką daryti jei kavos aparatas nedaro kavos su pienu?

Kavos aparatai galintys gaminti kavą su pienu dažniausiai naudoja įmontuotą kapučinatorių, kuris ima pieną iš šalia pastatyto indo ir paverčia jį puta. Vėliau užpilama likusi kava ar kiti prieskoniai, siekiant išgauti vieno ar kito kavos gėrimo tipą. Iš esmės tai pats paprasčiausiais būdas pasigaminti Cappucino, latte ar machiato kavos tipą nepajudinant nė piršto. Pagrindinė šio malonumo problema, pieno išplakimo sistemą reikia kruopščiai prižiūrėti. Jei sistema streikuoja, nebėga pienas arba bėga labai silpnai – reikia pradėti nuo valymo. Tokie aparatai turi sistemos praplovimo funkciją, kuri turi būti atliekama po kiekvieno karto, o toliau jau viskas jūsų rankose, atidžiai išplauti visas nuimamas dalis (šlangeles, vožtuvėlius, pieno konteinerį) ir tikėtis, kad aparatas ir toliau gamins veiks kaip priklauso! Nepadėjo? Greičiausias būdas – mūsų siūlomas kavos aparatų remontas. Suteiksime visą reikalinga pagalbą jūsų kavos aparatui!

Kiek kainuoja tokio gedimo remontas?

  • Pilnas kavos aparato išvalymas – Jei kavos aparatas nedaro kavos su pienu dėl susikaupusių nešvarumų, padės pilnas pieno sistemos valymas, tai vyksta kartu su bendru kavos aparato valymu, tad kaina siekia 35-45 eurus.

  • Pieno sistemos remontas  – Pasitaiko vidinių pieno sistemos detalių gedimų, tai gali būti sugedęs garų vožtuvas, nebe sukuriantis spaudimo pieno sistemoje, arba užsikimšusi jungtis kuriuos išvalyti tiesiog nebeįmanoma (pasitaiko ir tokių variantų!). Tokio pobūdžio remontas kai detalių keisti nereikia, arba jos nėra brangios (iki 10 eur) remontas, gali atsieiti apie 60-70 eurų.

  • Kapučinatoriaus ir kitų detalių keitimas – Nustačius pieno sistemos detalių gedimus, taisymas ne visada yra išeitis, kartais reikalinga pakeisti sugedusią detalią. Pieno sistemos detalių keitimas yra ganėtinai brangus dalykas, ypač jei keičiami pagrindiniai mazgai kaip pats kapučinatorius, pieno indas su mechanizmu. Tokie remontai gali siekti 90 ir daugiau eurų.

Kiek laiko trunka taisymas?

  • Atvykus į servisą: Palikus kavos aparatą mūsų elektronikos servise, adresu Tilžės g. 52D, remonto darbus atliksime per 4-5 darbo dienas. Išimtys taikomos, jei reikia užsakyti detales, kurių neturime sandėlyje.

  • Atvykus į parduotuvę: Palikus aparatą mūsų parduotuvėje, adresu Taikos pr. 48, remontas gali užtrukti iki 5-6 darbo dienų. Kol taisysim jūsiškį, pasiūlysime išsinuomoti kavos aparatą! Nenorime, kad liktumėte be kavos!

Kodėl kavos aparatas nedaro pieno putos?

Nuolat tenka konsultuoti klientus šiuo klausimu: kodėl kavos aparatas nedaro pieno putos? Nors pats pienas išbėga, cappuccino kava neturi skanaus plakto pieno sluoksnio. Atsakymų yra keli, visų pirmą atminkite: pienas turi būti šaltas, jei bus naudojamas kambario temperatūros pienas, putos nebus! Tolia seka valymo procedūros, aparatas turi būti švarus ir reguliariai praplautas. Galiausiai putos nesudaryti gali neveikiantis garų vožtuvas, tokiu atveju pagelbės tik specialistų pagalba. Na, o jei kavos aparatas nedaro kavos su pienu – lieka tik apsilankymas kavos aparatų servise, adresu Tilžės g. 52D!

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Jei kavos aparatas nedaro kavos, kreipkis! Kavos aparatų remontas ir priežiūra suprantamai! Sužinosite visus atsakymus čia! Padėsime išsirinkti, suremontuoti ir prižiūrėti. Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!

Jūsų aparatui suteiksime ilgalaikę garantiją.

Nors valymo ir profilaktiniams darbams suteikiama 30-ies dienų garantija, pakeistoms detalėms taikome kur kas ilgesnę – net trejų mėnesių garantiją.

Jei kavos aparatas nedaro kavos su pienu.

Kai kavos aparatas nedaro kavos su pienu, nepanikuokite, kreipkitės į tikrus šios srities specialistus! Mes ne tik pasirūpinsime jūsų kavos aparatu, bet ir pavaišinsime jus gardžia kava.

Aptarnaujame visus kavos aparatus.

Dirbame praktiškai su visais kavos aparatų gamintojai: Delonghi, Saeco, Miele, Jura, Philips, Bosch, Siemens, Nivona ir kitais. Kai kavos aparatas praleidžia vandenį, kreipkis į specialistus.

Jei prireikė patarimo.

Net jei kavos aparatas veikia tinkamai, o jūs norite paklausti – kreipkitės. Konsultuojame visais klausimais, nuo kavos aparatų remonto subtilybių iki naujo aparato įsigijimo rekomendacijų. Padėsime kuom galėsime!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda