fbpx
Konsolių remontas2022-10-12T12:31:34+00:00

Konsolių remontas.

Xbox, Playstation, Nintendo ir kitų žaidimų kompiuterių remontas Klaipėdoje.

Sugedo konsolė? Xbox’as neberodo vaizdo, o galbūt išlūžo Playstation HDMI lizdas? Šiuos ir daugelį gedimų sutinkame įvairiuose žaidimų kompiuteriuose. Konsolių taisymas – mūsų kasdienybė, pataisom ir žaidžiam toliau!

TURITE TURTO DRAUDIMĄ?

Ar žinojote, kad būsto turto draudimas gali sutaupyti pinigų? Sugedus televizoriui, kompiuteriui, telefonui ar kitai namų elektronikai kreipkitės į mūsų specialistus, išrašysime defektinį aktą – taip draudimas kompensuos dalį remontui išleistos sumos!

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.
Kaip saugiai supakuoti įrenginį?
Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

DOMINA KONSOLIŲ DALYS AR AKSESUARAI?

Prekiaujame įvairiomis konsolių detalėmis bei priedais! Domina naujas pultelis ar didesnis kietasis diskas? Mes galime jums padėti! Susisiekite su mumis, užduokite klausimą apie ieškomą dalį ir mes būtinai pateiksime geriausią pasiūlymą. Randame net ir pačias rečiausias detales!

Mūsų žaidimas prasideda sugedus jūsų konsolei!

Nuo retro sistemų iki šiuolaikinių Xbox One, Playstation 4 ar Nintendo Wii, mes pasiryžę suremontuoti bet kokią konsolę! Žaidimų kompiuterius žaidėjui ne mažiau svarbus įrenginys nei telefonas ar kompiuteris, mes puikiai tai suprantame – konsolių taisymas yra labai rimtas reikalas. Pradėjo nuo pačių paprasčiausių Playstation gedimų, kaip stringantis diskas ar išsidėvėję pultelių mygtukai, o dabar galime pakeisti net perkaitusį vaizdo procesorių! Ieškojote patikimų konsolių remonto specialistų? Jūs juos ką tik radote!

Nemokama patikra – kelias į sėkminga konsolių remontą!

Kiekviena konsolė atkeliavusi į mūsų rankas pirma praeina jai priskirtą patikrą, jos metu nustatomi gedimai, priskiriamos reikiamos detalės, nustatomas remonto atlikimo laikas bei kitos smulkmenos. Žaidimų kompiuteriams būdingi tokie gedimai kaip neįsijungimas, persikrovimas žaidžiant, pultelių atsijungimas, diskų neskaitymas, žaidimų instaliacijos problemos ir panašiai. Džiaugiamės galėdami šiuos ir kitus gedimus nustatyti nemokamai!

Esame tokie pat žaidėjai kaip ir jūs!

Nepatikėsite, bet žaidimus žaidžiame ir mes! Suprantame ką reiškia praleisti vakarus be savo draugų mėgstamame žaidime, suprantame, kad niekas daugiau be jūsų lygio nepakels ir svarbiausia – suprantame, kad konsolių remontas turi trukti kaip įmanome greičiau! Dėl jūsų esame pasiruošę nueiti dar toliau, siekiame pritaikyti tokias kainas, kad po remonto liktų ir ant poros naujų žaidimų! Ką gali žinoti, gal kada sutiksite savo konsolių meistrą virtualioje erdvėje!

NORITE PAKLAUSTI?

Užduokite klausimą konsolių remonto specialistams! Žaidimų kompiuterių remontas ir visos jo subtilybės paprastai ir suprantamai! Pasidalinsime patirtimi, pakonsultuosime, padėsime išsirinkti! Konsultacija nemokama!

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Nerandi laiko apsilankyti konsolių taisykloje? Suprantame, koks svarbus yra laikas, tad siūlome nemokamą žaidimų kompiuterių paėmimą tiesiai iš jūsų namų ar ofiso! Nesvarbu tai Xbox One, Playstation 4 ar Nintento Wii Klaipėdoje paslauga NEMOKAMA! Kreipkis, padėsim visais konsolių remonto klausimais!

Dažniausiai sutinkamos žaidimų kompiuterių bėdos.

Susipažinkite su dažniausiai pasitaikančiais žaidimų konsolių gedimais. Apie konsolių taisymą pasakoja specialistai:

Nors patys Microsoft pripažino, kad tai dažnai sutinkama XBOX konsolių problema, vienareikšmiško sprendimo nėra. Jei galioja garantija, būtų keičiamas optinis įrenginys, taip pat galimas keitimas ir ne garantinio remonto atveju, tiesai tai sukelia kiek daugiau rūpesčių. Optiniai įrenginiai būna susieti su kitomis konsolės detalėmis, tad toks žaidimų kompiuterių remontas gali tapti brangiu malonumu. Microsoft taip pat pridūrė, kad diskai nėra gadinami, taigi kol juos skaito, galite bandyti savo laimę ir žaisti toliau!

Kai kuriems vartotojams pasireiškia netinkamos rezoliucijos problemos, iš esmės tai gan paprastai pataisoma problema. Pabandykite šiuos variantus: Iš pagrindinio meniu eikite į nustatymus, pasirinkite vaizdo ir garso nuorodą, o tada pasirinkite jums reikiamą rezoliuciją. Jei turite naują televizorių, pasirūpinkite atnaujinti jo programinę įrangą. Paskutinis variantas, kitas HDMI kabelis, jei tai nepadės kreipkitės į mūsų servisą, greičiausiai bus atliekamas žaidimų konsolių remontas!

Naujausi Sony Playstation 4 modeliai turi 1TB vidinius kietuosius diskus, tai pakankama talpykla keletai AAA tipo žaidimams parsisiųsti, deja kuklesni PS4 modeliai turi tik 500GB kietuosius diskus, vietos trukumas pasijaus net du kartus greičiau nei aukštesnės klasės modeliuose. Sprendimo variantai yra net keli! Prie konsolės prijungti išorinį kietąjį diską – taip padidinsite vidinę atminti, tiesa diską teks formatuoti (dings informacija). Kitas būdas dažniau atliekamas mūsų servise, vidinio kietojo diskas į didesnį. Populiaru dėti 1TB kietuosius diskus padidinant talpą, taip pat galimi ir dar didesni diskai.

Pradėkime nuo paprasčiausių dalykų: patikrinkite interneto ryšį, jei bevielis ryšys atsijungęs, prijunkite LAN kabelį. Galimas variantas, kad vyksta masinis sistemos atnaujinimas ir dėl piko stringa visas atnaujinimo servisas. Jei problema vis tik išlieka ilgiau nei parą, siūlome apsilankyti mūsų servise. Žaidimų konsolių remontas mūsų pašaukimas, greičiausiai tokioje situacijoje užteks perrašyti programinę įrangą.

Pulsuojanti mėlyna lemputė PS4 gyvenime vis dar reiškia blogiausia, tai indikacija, kad ištiko geležies gedimas ir konsolė nepasileis. Pačiam susitvarkyti šios problemos greičiausiai nepavyks, o daugelis atvykstančių konsolių į mūsų servisą pasižymi šiomis problemomis. Tai gali reikšti nuo perkaitusio vaizdo procesoriaus iki kitų pagrindinės plokštės problemų, variantų išties daug, tad tikslią diagnozę sužinosite tik apsilankę taisykloje.

Kaip žinia naujieji Xbox one nebepalaiko Kinect technologijos, taigi oficialiai čia ieškoti atsakymų nė neverta. Kita vertus, net ir pasibaigus oficialiam palaikymui Kinect galima sujungti su Xbox one ir daugumoje atveju žaidimai veiks kaip ir turėtų. Jei konsolė neaptinka Kinect reiktų perjungti kabelį, pabandyti perkrauti konsolę (įjungimo mygtuko laikymas 30s), nepadėjus – pagelbės žaidimų konsolių remontas, taip, tai męs.

Paprastai tariant – taip. Šis istorijoje gerai žinomas reiškinys nurodo rimtas bėdas pagrindinėje konsolės plokštėje. Gerai žinia ta, kad mes galime sutvarkyti šiuos gedimus. Galimi netgi keli variantai, nuo pigesnio laikino remonto iki ilgalaikio (keičiant lustą). Ši konsolių liga ypač lydėjo pirmuosius XBOX 360 modelius ir buvo išspręsta vėlesniuose. Jei jūsų rankose pirmo leidimo XBOX 360, šio gedimo tikimybė pakankamai didelė, išvengti konsolių taisymo nepavyks.

Visų tipų žaidimų konsolių remontas.

Taisome Playstation, Xbox bei Nintendo žaidimų konsoles. Nuo pačių naujausių kaip PS4 ar Xbox One, iki senesnių ar net retro žaidimų sistemų kaip Nintendo64. Giliai širdyje mes užkietėję žaidėjai!

Prekiaujame konsolių priedais ir dalimis.

Užsakome reikiamas dalis bei priedus visoms šiuolaikinėms žaidimų konsolėms, įskaitant pultelių mygtukus ir maitinimo blokelius ar vidines konsolių dalis.

Konsolių paruošimas spec. įstaigoms.

Kliento pageidavimu galime išmontuoti bluetooth, wi-fi ir kitus tinklo įrenginius, paruošti dokumentus spec. įstaigoms. Atlikti kitus nestandartinius darbus.

Konsolių sensorių (Kinect, Move, Wii) remontas.

Galime suremontuoti sugedusį žaidimų kompiuterio judesio sensorių, sutinkama tokiuose konsolėse kaip Xbox, Playstation ar Nintendo Wii.

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title