fbpx
Planšetės ekrano keitimas2021-02-10T14:08:43+00:00

PLANŠETĖS EKRANO KEITIMAS

Kiek kainuoja planšetės ekrano keitimas? Kiek tai užtruks? Kaip gi garantija? Visus atsakymus rasite čia!

Gelbėjame sudužusias planšetes jau beveik dešimtmetį, rasime ekranų net ir pačioms rečiausioms planšetėms! Planšetės ekrano keitimas Klaipėdoje – greitai ir paprastai! Neapsisunkinkite sau gyvenimo, mes pasirūpinsime jūsų planšetiniu kompiuteriu!

 SUŽINOKITE KIEK KAINUOJA JŪSŲ PLANŠETĖS EKRANO KEITIMAS:

  Pasirinkite filialą Klaipėdoje:

  Taikos pr. 48, Klaipėda

   I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

  Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

   I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

  Planšetės ekrano keitimas:

  Patikimas planšetės ekrano keitimas Klaipėdoje. Ne tik planšetės, bet ir geros nuotaikos garantija!

  Mums rūpi ne vien planšetės, telefonai ar kompiuteriai, bet ir jūsų brangus laikas. Žinome, ką reiškia sugadinti planai, neįvykę sandoriai ar pavėluoti susitikimai. Stengiamės, kad jūs nepatirtumėte nepatogumų, juk visada galima rasti aukso viduriuką! Elektroniką remontuojame dėl jūsų!

  Kada reikia keisti planšetės ekraną? Dėl ko skyla ekranai ir ką reikia žinoti prieš keičiant ekraną?

  Susidūrėte su planšetės ekrano keitimo atveju? Galvojate, kad apie viską pagalvojote? Siūlome dar kartą susipažinti, tai ką reiktų pasitikrinti prieš keičiant planšetės ekraną:

  1. Planšetinis kompiuteris nukrito –  ekranas sudužo: reiktų pasitikrinti ar planšetė vis dar priima krovimą, arba pabandyti perkrauti įrenginį. Jei matote kokius nors vaizdus ar jaučiate vibraciją – greičiausiai reikės keisti tik ekraną. Jei planšetė neduoda jokio atsako, galimai bus daugiau gedimų.

  2. Planšetė nukrito – ekranas nesuskilo, planšetė nieko nerodo: Pasitaiko atvejų, kad skilimą labai sunku pastebėti, ypač jei suskyla vidinė ekrano matrica ar pažeisti kiti sluoksniai. Taip pat jei būta stipraus smūgio, galimai galėjo atšokti ekrano kabelis. Planšetės ekrano keitimas ne visada būtinas, jei neesate įsitikinę apsilankykite mūsų servise!

  3.  Planšetė sušlapo – ekranas neberodo: Net jei ir ekranas rodo, su drėgme juokauti negalima! Neišvalyta drėgmė greitai oksiduojasi, o tada planšetės laukia išties brangus ir ilgas remontas. Siūlome primygtinai atvykti į elektronikos taisyklą ir patikėti šios situacijos sprendimą specialistams.

  4.  Planšetės ekranas mirga, rodo nekorektišką vaizdą: Tai iš vienos pusės gali būti susiję su ekrano gedimas tačiau nereiktų atmesti ir pagrindinės plokštės problemų. Tikslią diagnozę pasakys tik specialistai, vertėtų pastebėti ar planšetė nekaista ir ar nepasireiškia papildomi simptomai.

  Jei neesate tikri ar jūsų planšetei reikalingas ekrano keitimas, atvykite! Patikrinsime jūsų planšetę – NEMOKAMAI. Jei ekranas išties blogas, surasime priimtiniausią variantą jo keitimui, pasiūlysime tiek originalias tiek pakaitines dalis, o galbūt jūsų planšetei užteks pakeisti ekrano stiklą? Visa tai ir dar daugiau mūsų servise, atvykite ir įsitikinkite neribotomis remonto galimybėmis!

  Planšetės ekrano keitimas, kaina? Kiek reiks laukti? Kokios suteikiamos garantijos? Visa informacija čia:

  Kaip atrodo planšetės ekrano keitimas? Kas manęs laukia ir ką reikia žinoti prieš atvykstant keisti ekrano? Kokie būna planšečių ekranai? Visa informacija pateikiama žemiau:

  • Kur vyksta remonto darbai? Planšetės ekrano keitimas vykdomas mūsų servise, o užsakymai priimami tiek filiale adresu Taikos pr. 48, tiek servise Tilžės g. 52D! Remonto darbus atlieka apmokytas personalas, specialistas kasdien keičiantis ekranus įvairiems įrenginiams.

  • Kiek trunka planšetės ekrano keitimas? Terminas priklauso ar detalė yra sandėliuojama ar ją reikia užsakyti iš užsienio tiekėjų. Tai gali trukti nuo kelių dienų iki kelių savaičių. Gavus detalę, pakeitimas atliekamas per vieną darbo dieną. Kartais net greičiau! Vidutiniškai, pilna procedūra trunka apie 2-3 dienas, jei nereikia užsakyti labai retų ekranų.

  • Kiek kainuoja planšetės ekrano keitimas? Įprastai į tokį klausimą atsakinėjame tik žinodami planšetės modelį, bet matematika gan paprasta, dauguma ekranų kainuoja iki 100 eurų, o pakeitimas vertinamas pagal darbo sudėtingumą, tai gali būti nuo 20 iki 30 eurų apytiksliai. Reiktų atsižvelgti ir į įrenginio kainą, jei planšetė buvo brangi, greičiausiai ekranas taip pat kainuos ne vieną šimtą eurų. Tikslią kainą galime pasakyti tik žinant planšetės modelį.

  Planšečių ekranai – nuožmus priešas jūsų kišenei. Tai vienas iš brangesnių remonto paslaugų. Vien dėl to, kad planšetinio kompiuterio ekrano gamyba kainuoja daug daugiau nei sakykim telefono, ši paslauga tampa brangiu malonumu. Siekiantiems sutaupyti, galime pasiūlyti ir pakaitinių ekranų, sutaupant iki 30% sumos, lyginant su originaliomis detalėmis, taip pat kai kuriais atvejais galimas tik stiklo keitimas, paliekant seną LCD ekraną, tokiu atveju kaina gali būti net iki 50% žemesnė. Nebijokite klausti, mes esame lankstūs ir norime padėti kiekvienam. Rasime sprendimą iš bet kokios situacijos!

  PLANŠETĖS EKRANO KEITIMAS:

  Paslaugos atlikimo greitis

  TRUKMĖ: 1-2 darbo dienos*

  Terminas nurodomas jei detalė sandeliuojama. Užsakant detales galimas terminas 3-4 savaitės.

  Remonto kaina

  KEITIMO KAINA: nuo 19 Eur*

  Kaina nurodyta be detalės sumos ir mokesčių. Dėl tikslios kainos susikite su mūsų konsultantu.

  Suteikiama garantija

  GARANTIJA: 90-ies dienų*

  Dėl tikslios remonto garantijos suteikimo sąlygų žiūrėti „Garantinis aptarnavimas“ puslapyje.

  Sugedo elektronika, bet
  esate iš kito miesto?

  Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

  Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

  Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.
  Kaip saugiai supakuoti įrenginį?
  Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

  NE VISOS DETALĖS YRA VIENODOS!

  Planšečių ekranai nėra vienodi! Rinkoje esama labai įvairių ekranų, ne visi jie atitinka mūsų keliamus reikalavimus, tad pasirinkę mus gausite patikrintą produktą kuriam bus suteikta garantija ir jo kokybė nenusileis originalui. Juk visi nori gauti geriausią galimą sandorį! Planšetės ekrano keitimas – patikima ir paprasta!

  KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

  planšečių ekranai ir garantija!

  ILGALAIKĖ GARANTIJA!

  Išsiskiriame iš kitų dėl besąlygiško atsidavimo remontui. Praktiškai kiekvienam iš savo remontų suteikiame net 90-ies dienų garantiją! O reikalui esant galime pasiūlyti ir išplėstinę garantijos programą, iki 180-ies dienų!

  planšečių ekranai skubiau

  SKUBUS PLANŠETĖS EKRANO KEITIMAS!

  Susitarus iš anksto galime pakeisti ekraną vos per kelias valandas! Atkreipkite dėmesį – tai speciali skubos tvarka vykdoma paslauga. Už ją kaip ir priklauso teks susimokėti daugiau!

  planšečių ekranai pakeisti, planšetė paruošta!

  PARUOŠTAS NAUDOJIMUI!

  Po planšetės ekrano keitimo stengiamės įrenginį paruošti pilnam naudojimui. Tai reiškia nuvalysime ekraną, korpusą, pakrausime bateriją ir lauksime kada atvyksite jo pasiimti!

  planšečių ekranai pigiau!

  PLANŠEČIŲ EKRANAI PIGIAU!

  Bendradarbiaujame su detalių tiekėjais iš viso pasaulio, tad galime pasiūlyti išties prieinamas kainas jums! Nesvarbu ar tai būtų originalūs ekranai ar pakaitinės (HQ) dalys, mes galime pasiūlyti įvairių variantų pagal kiekvieno poreikius ir kišenę!

  planšečių ekranai į namus!

  GALIME ATVYKTI NEMOKAMAI!

  Neturite kaip pristatyti planšetinio kompiuterio į servisą? Mes galime atvykti ir paimti įrenginį nemokamai! Aptarnaujame visą Klaipėda, kreipkitės nesikuklindami, įrenginio paėmimas iš namų ar darbo vietos nieko nekainuos!

  planšečių ekranai ir jų patikrinimas

  NEMOKAMA EKRANO PATIKRA!

  Norite sužinoti kiek kainuoja pasikeisti planšetės ekraną? Jei nusprendžiate remontuoti pas mus, patikra nieko nekainuoja! Nustatysime kokio ekrano jums reikia, kiek jis kainuoja ir per kiek laiko galime jį pakeisti.

  Visų planšečių ekranai pagal užsakymą.

  Galime užsakyti ekraną praktiškai bet kokiai planšetei! Pradedant brangiais flagmanais kaip iPad, Samsung ar Huawei ir baigiant visiškai negirdėtais kiniškais pavadinimais. Ekranų yra visiems, tereikia juos rasti ir pakeisti!

  Skubus planšetės ekrano keitimas Klaipėdoje.

  Nėra kada laukti? Užsisakyk remonto be eilės paslaugą ir planšetę sutvarkysime vos per kelias valandas! VIP paslaugos kainuoja daugiau! Jūs laimėsite laiko, o mes džiaugsimės padėję apsisukti greičiau!

  Pakeisime planšetės ekraną pigiau.

  Kiek kainuoja planšetės ekrano keitimas? Kaina pasirodė per brangi? Mes galime pasiūlyti pigesnę alternatyvą! Originalių detalių kopijos ne retai kainuoja per pus pigiau! O ir kokybė stipriai nenukentės!

  Patikimas būdas susitvarkyti planšetę.

  Remontuojame planšetes jau daugiau nei penkmetį, tad žinome ką darome. Galime užtikrinti – jūsų įrenginys tinkamose rankose! Mūsų specialistai gali pasigirti, suremontavome ne vieną dešimtį planšečių!

  Title