fbpx
Planšetės stiklo keitimas2021-02-10T14:11:30+00:00

PLANŠETĖS STIKLO KEITIMAS

Suskilo planšetinio kompiuterio stiklas? Laukia planšetės stiklo keitimas?

Visų planšečių remontas Klaipėdoje ir ne tik! Planšetės stiklo keitimas per maksimaliai trumpą laiką, geriausiomis kainomis!

Pasirinkite filialą Klaipėdoje:

Taikos pr. 48, Klaipėda

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

REIKALINGAS PLANŠETĖS STIKLO KEITIMAS?

Ne tik suremontuosime suskilusį planšetės stiklą, bet ir pataisysime jūsų dingusia nuotaiką!

Sustokite! Planšetės stiklo pakeitimas nėra toks tragiškas dalykas kaip jūs galvojate! Visų pirmą įvertinkime padarytą žalą ir pabandykime nusistatyti planšetės remonto kaštus. Taigi, ar jūsų planšetinis kompiuteris:

  1. Planšetinis kompiuteris rodo aiškų vaizdą (apart skilusio stiklo nesimato papildomų defektų kaip linijų, mirgėjimo ir panašiai)

  2. Planšetinis kompiuteris reaguoja į lietimą (spaudžiant stiklą vyksta įprastas reagavimas į ekraną, planšetę galite valdyti kaip ir anksčiau)

  3. Planšetės korpusas nėra stipriai pažeistas (nėra užlankstytų kampų ar akivaizdžiai matomų perlinkimo žymių)

Jei visi trys atsakymai yra TAIP, sveikiname! Planšetės stiklo keitimas yra galimas ir mes esame pasiruošę jums padėti! Kitais atvejais – nenusiminkite! Jei nerodo planšetės ekranas, pasiūlysime pasikeisti visą ekrano komplektą į kurį įeina  naujas planšetės stiklas ir naujas LCD ekranas. O jei planšetė yra kreiva ar stipriai pažeistas kampais, pasiūlysime korpuso tiesinimo paslaugas!

Kaip vyksta planšetės stiklo keitimas, ar ilgai užtruks ir kiek tai gali kainuoti? Šį klausimą užduoda praktiškai kiekvienas susidūrę su šia problema. Atsakymai deja pakankamai įvairūs:

  • Planšetės stiklo keitimas atliekamas mūsų servise, stiklo keitimą vykdo tam priskirtas speciailstas. Kruopščiai patikrinami visos planšetės funkcijos, parenkamas naujas stiklas ir užklijuojamas naujas planšetės stiklas. Po planšetės stiklo keitimo dar syki patikrinamas atliktas remontas.

  • Planšetės stiklo keitimo terminai labai priklauso nuo modelio, pats darbas dažniausiai yra įvykdomas per vieną darbo dieną, o detalės gavimas priklauso nuo jos lokacijos. Įprastais atvejais tai užima 1-2 darbo dienas, tad bendras remontas įprastu atveju trunka 2-4 darbo dienas.

  • o Kaip gi kaina? Planšetės stiklo keitimo kaina priklauso nuo modelio, darbo įkainiai dažniausiai lieka panašūs – apie 29 Eur, o detalės kaina sužinoma tik pateikus tikslų modelį. Pavyzdys: iPad 4 ekrano stiklas kainuoja apie 19 Eur, o pakeitimo suma sieka 29 Eur. Bendra remonto kaina 48 Eur!

Ar visoms planšetėms keičiasi suskilęs stiklas? Deja ne! Tam tikrais atvejais planšetės stiklo keitimas nėra galimas dėl suklijuoto ekrano stiklo ir LCD ekrano. Šio tipo planšečių remontas vyksta keičiant ekrano komplektą, tokio tipo ekranai dažnai randami Samsung, iPad Air, Lenovo, ASUS planšetėse. 

Taigi ar yra alternatyva brangiam ekrano komplekto keitimui? Kai kuriais atvejais taip! Net ir tokiais atvejais turime išeitį. Kai kuriems modeliams galime pasiūlyti gamintojo nenumatytus planšetės stiklo keitimo būdus, atskiriant stiklą nuo priklijuoto ekrano! Dėl tikslių kainų ir modelių kreipkitės į vieną iš mūsų filialų!

PLANŠETĖS STIKLO KEITIMAS:

planšetės stiklo keitimas

TRUKMĖ: 2-4 darbo dienos*

Terminas nurodomas jei detalė sandeliuojama. Užsakant detales galimas terminas 3-4 savaitės.

planšetės stiklo keitimas

KEITIMO KAINA: nuo 29 Eur*

Kaina nurodyta be detalės sumos ir mokesčių. Dėl tikslios kainos susikite su mūsų konsultantu.

planšetės stiklo keitimas

GARANTIJA: 90-ies dienų*

Dėl tikslios remonto garantijos suteikimo sąlygų žiūrėti „Garantinis aptarnavimas“ puslapyje.

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.

Kaip saugiai supakuoti įrenginį?

Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

NE VISOS DETALĖS YRA VIENODOS!

Rinkoje esama labai įvairios kokybės detalių, ne visos jos atitinka mūsų keliamus reikalavimus, tad pasirinkę mus gausite patikrintą produktą kuriam bus suteikta garantija ir jo kokybė nenusileis originalui. Juk visi nori gauti geriausią galimą sandorį! Planšetės stiklo keitimas – patikima ir paprasta!

Kiek kainuoja pakeisti planšetės stiklą?

Ne visi remontai yra vienodi, tad klausimai apie planšetės stiklo keitimo kaina yra labai įvairūs. Tam tikrais atvejais užtenka vos 20-30 Eur investicijos, kitais atvejais remonto kaštai siekia šimtus eurų. Tikslias kainas galime pasakyti tik žinant tikslų planšetės modelį. Susisiekime ir rasime jums tinkamą planšetės stiklo keitimo variantą! Planšetės stiklo keitimas neturi būti sunkus ir varginantis nuotykis!

KAIP ATRODO PLANŠETĖS STIKLO KEITIMAS?

Title