fbpx

CAT S50 ekrano keitimas

Ar kada pagalvojote kaip vyksta CAT telefonų remontas?

Dažnai susidarome nuomonę, kad telefonų ekranų keitimas visiškai pastangų nereikalaujantis procesas. Norime paneigti šį stereotipą ir parodyti kas gi iš tikro vykta po padidinamuoju stiklu! Šiandien keisime smūgiams atsparaus telefono CAT S50 ekraną, pasirodo dūžta ir patys tvirčiausi! Susidūrėte su kitomis telefonų problemomis? Mes remontuojame visus telefonų gedimus!

Nuo ko pradėti?

Visų pirma susirandame tinkamą ekraną remontui atlikti. Šiuo atveju naudojame originalų ekraną su rėmeliu, kuris keičiamas be klijavimo darbų. Taip galime užtikrinti įrenginio sandarumą, bei visas gamintojo numatytas specifikacijas. Ekrano ir pakeitimo darbų kaina šiuo atveju įvertinta – 85,00 Eurais. Atlikimo trukmė kai detalė turime vietoje 1-2 valandos. Priklausomai nuo situacijos, CAT ekranų gavimas gali trukti 1-2 darbo dienas, jei ekranas yra tiekėjų sandėlyje. Kitu atveju užsakymo trukmė gali siekti iki 60 dienų. Na ką, gana kalbų, kimbam į darbus!

1. Pradedame ardyti telefoną!

Atkreipkite dėmesį į korpuso šonuose esančius varžtus, jiems atsukti prireiks specialių įrankių! Į pagalbą imame šešiakampį atsuktuvą ir sukame visus matomus varžtus. Procedūra gan paprasta, atsukus varžtus ruošiamės nuimti šoninius pilkos spalvos dangtelius, prieš tai nepamirštame išimti SIM ir Micro SD kortelių! Stengėmės nenaudoti jėgos, plastmasiniai fiksatoriai labai trapūs!

CAT S50 ardymo pradžia

2. Atsargiai nuimami šoniniai dangteliai.

Atsukus varžtus, turime nuimti plastikinius dangtelius. Kai kurie iš jų turi dureles primenančius dangtelius, jie turi pasilikti prie telefono. Nuėmus dangtelius tvarkingai susidedame išsuktus varžtus, kartu nuimtus guminius mygtukus ir dangtelius kurie atsiskyrė kartu su šoniniais dangteliais. Vaizdas turėtų atrodyti taip:

CAT S50 dangtelių ardymas

3. Atskiriame telefono korpusą, čia prasideda įdomybės!

Sekantis žingsnis reikalauja ypatingo atidumo. Norint prisikasti prie vidinių telefono komponentų reikia įveikti sumuštinio principu surinktą korpusą. Varžtų sukimo vietos primena nedideles auseles, būtent jas ir atkabiname. Naudojant plastikines ardymo menteles atsargiai atidarome korpusą, vaizdas maždaug toks. Jokiu būdu nenaudoti jėgos, plastikas labai lengvai lūžta!

CAT S50 korpuso atskirimas

4. Žiūrim ką turim, pradedame perdėti vidinius komponentus!

Toliau imsimės smulkesnių darbelių. Viską ką matome antroje ekrano pusėje nuėmus korpuso dangtį turi atsidurti ant naujo ekrano korpuso! Tai ne tik baterija, pagrindinė plokštė ar kameros, bet ir visi smulkūs komponentai kaip sensoriai, antenos ir taip toliau! CAT S50 ekrano keitimas nėra toks lengvas!

CAT S50 vidiniai komponentai

5. Išimame pagrindinę plokštę.

Šis atidumo reikalaujantis veiksmas susideda iš kelių varžų atsukimo, jungčių atjungimo, antenos nuėmimo ir ypatingo atsargumo atjungiant ekrano kabelį. Visi anksčiau minėti kabeliai prieinami iš viršaus, o ekrano kabelis pajungtas iš apačios, tad atlenkiame iš vietos išimtą pagrindinę plokštę ir matome mūsų kabelį. Švelniai atjungiame ir plokštė jau paruošta perkėlimui į naują korpusą. Naują ekrano kabelį prijungsime tokiu pat principu.

CAT S50 pagrindinė plokštė

6. Perdedame apatinę telefono plokštę.

Apatinė plokštė susideda iš tokių komponentų kaip mikrofonas bei įvairūs kontaktai, labai svarbu nelankstyti plokštės – ji ypatingai plona. Krauname ją į naujo ekrano korpusą ir žiūrime kas laukia toliau! CAT S50 ekrano keitimas įpusėjo!

CAT S50 apatinė plokštė

7. Smulkių komponentų transplantacija!

Palaipsniui kylanti sudėtingumo skalė beveik pasiekė aukštumas! Laidas perdėti smulkiausius telefono komponentus: antenos kabelį, garsiakalbį, bei jutiminių sensorių modulį. Šie komponentai dažnai būna priklijuoti lipnia juosta, tad reikalingas ypatingas dėmesys norint juos perdėti sveikus. Kaip pagalbinę priemonę naudojame kontroliuotą šilumos srautą, priklijuotoms detalėmis išjudinti. Sekantis etapas – baterija!

CAT S50 smulkūs komponentai

8. Išimame bateriją, perdedame į naujus namus!

Apie baterijas sklinda įvairios kalbos, bet dauguma jų yra teisybė. Jokiu būdu negalime lenkti, spausti, durti ar kitaip mechaniškai liesti baterijos. Praktiškai visoms telefonų baterijoms išmontuoti yra palikti lapeliai, traukiant juos atlipinama baterija, tiesa tai darant reiktų naudoti kontroliuota šilumos srautą arba atitinkama klijus skaidanti skystį. Labai svarbu nekišti aštrių objektų po baterija, galite pažeisti apačioje esančiais lanksčias jungtis.

CAT S50 Baterija

9. Bene didžiausias iššūkis – lanksčioji mygtukų jungtis!

Po baterija slepiasi kryžiaus formos jungčių kompleksas, jis apjungia telefono mygtukus abiejuose pusėse, taip pat jungiasi ir apatinė plokštė. Jungtis priklijuota prie senojo ekrano, tad šilima ar klijus skaidantis skystis – privalomas. Atsargiais judesiais nuėmę kabelį perdedame jį į naują korpusą. Kadangi naudojame originalų ekraną, korpuse yra palikti visi reikiami lipdukai jungtims ir kitiems komponentams. Tereikia perdėti detalę ir galima judėti tolyn. Nepamirštame perdėti raudonos apsauginės juostos, ji ir užtikrina telefono sandarumą.

CAT S50 baigiamieji darbai

10. Surinkinėjam iki galo – baigiamieji žodžiai.

Surenkant telefoną atgal patikriname ar apatinės plokštės mikrofono kanalai švarūs, kad vėliau nebūtų papildomų problemų. Taip pat patikriname garsiakalbio kontaktus, jie turi būti tiesūs, nesulankstyti. Surinkę visus vidinius komponentus uždedame korpuso galinę dalį ir uždėję šoninius dangtelius surenkame telefoną iki galo. Liko tik įjungti ir patikrinti!

CAT S50 surinkimo darbai.

11. Tikrinam ar veikia!

Panašu, kad veikia! Ką supratome keisdami CAT ekranus? Telefonai nėra tokie patvarūs kaip reklamuojami, plastikinis korpusas ir nežymios apsaugos nuo dulkių ar drėgmės vargu ar apsaugos visose situacijose. Ekrano keitimo procesą vertiname kaip lengvas, specialistas užtruko vos valandą su trupučiu. Liko tik patikrinti visas telefono funkcijas ir telefoną gražinsime klientui! Tikėkimės sudaužius CAT S50 ekraną nedvejosite ir kreipsitės pas reikiamus specialistus! Mūsų kontaktus galite rasti paspaudę čia!

CAT S50 ekrano keitimas pabaigtas

Kiek kainavo CAT S50 ekrano keitimas?

Siekiame būti atviri, tad pasidalinsime šio remonto išlaidomis: Ekrano kaina su mokesčiais siekia 60,00€, o pakeitimo darbas įkainuotas 25,00€. Viso pakeitimo trukmė  2 darbo dienos, iš kurių viena diena sudaro detalės užsakymas iš tiekėjo sandėlio. Ekrano keitimo trukmė 1-2 valandos. Suteikta garantija po remonto – 3 mėnesiai. Sudužo jūsų CAT telefono ekranas? Mes remontuojame visus CAT modelius, kreipkitės, padėsim kiekvienam!

Susidūrėte su kitomis CAT S50 problemomis? Spausk čia!

2019-12-06T10:31:14+00:00

Title