fbpx

Kompiuterių nuoma ir nuotolinių darbo vietų paruošimas

Kompiuterių nuoma nuo 0.99€! Ilgalaikė ir trumpalaikė!

Atėjęs karantinas privertė dirbti iš namų? Vaikai neturi kompiuterio nuotoliniam mokslui? Mes esame pasiruošę jums padėti! Kaukių deja nepasiūlysime, bet kompiuterį tikrai galime išnuomoti! Ir tai visiškai nebrangu, kompiuterio nuoma diena prasideda nuo 0.99€! Minimalus nuomos terminas 30 dienų! Kaina pateikiame be mokesčių. Turime daugiau nei šimtą kompiuterių paruoštų mokslui bei darbui iš namų, skaičius sparčiai tirpsta, nežiopsok!

Ką mes siūlome?

Nešiojamų kompiuterių nuoma.

Darbo karantino sąlygomis palengvinimui, siūlome išsinuomoti nešiojamą kompiuterį! Pristatysime kurjeriu!

Nuotolinės darbo vietos paruošimas.

Darbas iš namų tampa problema? Mes jums padėsime, nuotolinių darbo vietų paruošimas jau kasdienybė!

Nuotolinė IT pagalba!

Reikia įdiegti buhalterinę programėlę ar suderinti spausdintuvą? Visa tai galime padaryti per atstumą, be viruso grėsmės!

Nešiojamų kompiuterių pardavimas!

Netinka kompiuterių nuoma? Galime ir parduoti! Turime labai didelį kiekį puikių verslo klasės kompiuterių pardavimui!

Kompiuterių nuoma pigiau!

Manome, kad tinkamiausias ginklas darbui nuotoliniu būdu – tinkamai paruoštas kompiuteris! Nesvarbu ar dirbate biure ar esate studentas, be kompiuterio – kaip be rankų! Ne tik turime didelį kiekį verslo kompiuterių pardavimui, bet nuo šiol pradedame juos nuomoti! Kiekvienas kompiuteris bus paruoštas pagal jūsų reikalavimus, įdiegtos reikiamos programos, sukonfigūruoti tinklo prisijungimai, jei yra galimybė, perkelti reikiami duomenys. Kompiuterį pristatysime kurjerių tarnybomis, prieš tai atlikus visas būtinas dezinfekavimo procedūras.

Tai dar ne viskas! Puikiai suprantame, kad dabartinė situacija yra pakankamai nestabili, todėl taikysime labai lanksčias nuomos sąlygas. Nebus ilgalaikės sutarties ir kitų įsipareigojančių taisyklių, apie visas paslaugų detales sutarsime el. paštu arba telefonu. Nuomojant didesnį kiekį kompiuterių arba ilgesniam laikui, pritaikysime nuolaidas, mūsų tikslas padėti kuo sklandžiau dirbti namų sąlygomis!

Kompiuterių nuoma klaipėdoje

Norite kompiuterį įsigyti? Galimas ir toks variantas! Kaip ir minėjome, į situaciją žiūrime lanksčiai, jei nuomojamą kompiuterį vėliau nuspręsite jį įsigyti – pritaikysime papildomas nuolaidas. Verslo klasės kompiuterių turime nemažai, tačiau bijome, kad kiekis greitai sumažės. Jei jums tai aktualu – kreipkitės!

Nuotolinės darbo vietos paruošimas.

Kompiuteriu jau pasirūpinta? Liko susitvarkyti darbo vietą! Siūlome pagalbą nuotoliniu būdu, prisijungsime prie jūsų kompiuterio ir padėsime įdiegti reikiamas programėles ar tvarkykles, prijungsime prie tinklų ar net perkelsime duomenys (jei bus tokia galimybė). Aptarnaujame ne tik fizinius, bet ir juridinius asmenis, nesvarbu ar jūs įmonė ar studentas, stengsimės pagelbėti kiekvienam!

darbas iš namų

Gavote užduotį dirbti iš namų, bet kompiuteris nedraugauja? Čia ir pagelbės mūsų paslauga! Galime paruošti kompiuterį jo net nematę, viską atliksime nuotoliniu būdų! Instaliuosime ne tik įprastas programas, bet galimas ir specifinių programų konfigūravimas ir diegimas.

Konsultacijos ir nuotolinė pagalba.

Primename, kad net ir nesinuomojant kompiuterio galimi konsultaciniai sprendimai jūsų darbui iš namų palengvinti. Galite susisiekti su mumis telefonu arba el. paštu! Kiekvienas atvejis ypatingas, tad stengsimės pagelbėti visais atvejais, ar tai būtų nepasileidžianti programėlė, ar kiti programiniai kompiuterio kaprizai. Vienas iš kasdienių pavyzdžių: užduotas dokumentinis darbas, o programa darbinio failo nenori atidaryti, kas tada? Skambinate mums, suteiksime informaciją kaip mums prisijungti prie jūsų kompiuterio nuotoliniu būdų, o tada jau viskas specialisto rankose. Įdiegsime tai ko trūksta arba pašalinsime priežastis dėl ko dokumentas neatidaromas. Tai greita ir paprasta, jums nė neverta krapštyti galvos!

Susisiekite su mumis!

Visiems norintiems gauti pasiūlymus, siūlome du variantus, kreiptis el. paštu arba skambinti nurodytu telefonu! Tai liečia visas aukščiau minėtas paslaugas, nuo kompiuterių nuomos ar įsigijimo, iki nuotolinės darbo vietos parengimo ar kitos nuotolinės IT pagalbos! Primename, dirbame su visais klientais, įmonėmis, studentais, moksleiviais ar senjorais! Nuotolinė pagalba kiekvienam! Kontaktinis telefonas: 8-661-10773 el. paštas: [email protected]

2022-09-06T12:34:50+00:00

Title