Po žaibavimo neveikia televizorius?

Pirkti naują ar taisyti seną – štai kur klausimas!

Stipri audra su žaibavimu gali sukelti nemenkų problemų jūsų namų ūkiui! Žaibo metu išskiriama energija prilygsta įtampos šuoliams, jei tam nėra pasiruošta –  elektronika gali labai greitai sugesti.

Ką galime pasiūlyti:

Televizoriaus paėmimas iš namų – Jei po žaibavimo neįsijungia televizorius, o atvežti neturi kaip, galime pasiūlyti įrenginio paėmimą iš jūsų namų ar ofiso. Klaipėdoje paėmimas kainuoja vos 10 eurų, o užmiestyje – 20 eurų. Pildykite meistro iškvietimo formą, ir atvyksime pas jus!

Defektacijos paruošimas draudimui – Jei po audros nustojo veikti elektronika, o jūsų turtas draustas, turime labai gerų žinių. Bendradarbiaujame su draudimo kompanijomis ir galime jums palengvinti šią nelaimingą patirtį. Ne tik paruošime dokumentus draudimui, bet ir paimsime, sutvarkysime ir parvešime jūsų televizorių.

Televizoriaus remontas – Siūlome profesionaliais televizorių remonto paslaugas Klaipėdoje. Turime didesnę nei dešimties metų patirtį televizorių taisymo srityje, sutaisome 9 iš 10 televizorių. Nuo LED apšvietimo lempų keitimo iki valdymo blokų remontą, programavimo darbus ar ekranų keitimus.

Garantija atliktiems darbams – Nusibodo pergyventi dėl kokybės ir patikimumo? Pamirškite tai! Mūsų suteikiamoms paslaugoms taikoma iki 3 mėnesių garantija, o remonto darbus atliekame taip, kad garantinio remonto nereiktų.  Rūpinamės kiekvienu kliento įrenginiu, be išimties!

KUR KREIPTIS?

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Turto draudimas – geriausias draugas.

Jei turite būsto – turto draudimą, remontas jums kainuos kur kas mažiau. Mes galime paruošti dokumentus draudimui, o jūsų remonto sąskaitą apmokės draudimo kompanija. Jums tereikia užregistruoti įvykį draudime, o mes suruošime defektinį aktą ir perimsime tolimesnį remonto procesą. Daugiau jokių vargų, žaibas nebebaisus!

Dažniausiai užduodami klausimai susiję su televizorių gedimais po žaibavimo.

Jei po audros nebeįsijungia televizorius, greičiausiai turėsite nemažai klausimų. Pabandysime į juos atsakyti, suteikiant kuo daugiau naudingos informacijos. Jei po žaibo nebeveikia TV – panikuoti nereikia, tai sutvarkoma!

Tikrai taip, jei po žaibo neveikia tv – pirmas dalykas ką galite padaryti, kreiptis į specialistus. Tik po apžiūros, televizoriaus meistras gali įvertinti padarytą žalą ir tiksliai pasakyti kokie galimi remonto variantai. Daugeliu atveju televizoriai yra pataisomi, tad nerimauti nereikia.

Įrengtas žaibolaidis ar kitos plačiau taikomos priemonės tikrai gali apsaugoti jūsų turtą, o neturit tokios galimybės padės ir elementarus prietaisų atjungimas nuo elektros, kai už lango stipri audra.

Tai priklauso nuo padarytos žalos, jei tai įprastinis atvejis – maitinimo bloko gedimas, kaina nėra didelė. Blokų remontas gali kainuoti iki 100 eurų, o naujas blokas su pakeitimu apie 150 eurų. Verta prisiminti, kad turto draudimas dengia didžiąją dalį sumos, jei tokį turite. Pateiktos kainos yra orientacinės ir turi būti tikslinamos pagal kiekvieną televizoriaus modelį.

Jei elektros kabelis nebuvo įjungtas, o televizorius vis tiek sugedo, galima kaltinti tik kitus kabelius. Tai gali būti HDMI kabeliai iš priedelio ar LAN kabelis internetui, šiais kabeliais taip pat galimas įtampos šuolis.

Dažniausiai tai maitinimo blokas, taip yra dėl laido ateinančio iš rozetės, būtent per jį ir gaunamas įtampos šuolis. Retesniais atvejais įtampa gali būti perduota per LAN kabelį ar net HDMI. Tokių scenarijų pasitaiko retai. Maitinimo blokai gali būti suremontuojami, o esant per dideliems pažeidimams – pakeičiami į naujus.

Jei turite įprasta įprastą būsto draudimą, naudos greičiausiai nebus. Norint, kad televizoriaus remontą apmokėtų, jums prireiks būsto – turto draudimo. Šis draudimo tipas apima buitinę ir kitą namų elektroniką, televizorius, kompiuterius ir panašią įrangą. Vieni iš populiariausių turto būsto draudėjų yra Swedbank, Lietuvos draudimas, IF, Gjensidige.

Jei nesate tikri savo sprendimu – pasitarkite.

Mes esame tam, kad padėtume!

Jei po žaibavimo neveikia televizorius ir neapsisprendžiate ar pirkti naują ar remontuoti tą patį – mes galime suteikti jus dominančią informaciją. Palyginsime jūsų televizorių su šiandieniais modeliais, pasversime remonto kainą ir kitus aspektus, o galutinį sprendimą priimsite jūs.

Po žaibo neveikia TV?

Patikėkite, tai nutinka dažniau nei galvojate! Ne veltui senolių išmintis sako, kai žaibuoja – televizorių ištrauk iš rozetės! Sugedus, televizorių remontas yra jūsų išeitis, sutvarkysime  – rodys kaip naujas.

Dirbame su draudimais.

Po žaibavimo neįsijungia televizorius, bet turite turto draudimą? Gera naujiena jums! Sutvarkysime reikiamus dokumentus, išrašysime defektaciją bei atliksime kitus būtinus pasiruošimo darbus, sklandžiam televizoriaus remontui.

Galime paimti iš namų!

Jei neturime galimybės pristatyti televizorių, galime atvykti ir pasiimti jį patys! Aptarnaujame visus klientus Klaipėdos miesto teritorijoje. Pristatymo paslaugos vos nuo 10 eurų!

Atliekame ir kitas remonto paslaugas.

Domina televizorių remontas Klaipėdoje? Galime pasigirti šiuolaikiškomis televizorių remonto dirbtuvėmis ir ilgamete patirtimi šioje sferoje. Ne tik televizorių ekranų keitimas, bet ir visos kitos paslaugos.