Telefono baterijos keitimas2020-06-01T13:10:40+00:00

TELEFONO BATERIJOS KEITIMAS

Telefonu baterijos, pardavimas ir keitimas! Patikrinsime jūsų telefono bateriją nemokamai!

Įtariate, kad ateina laikas keisti telefono bateriją? Domina telefono baterijos keitimas? Kaina? Atlikimo laikas? Mes atsakysime į visus jūsų klausimus ir pasirūpinsime jūsų telefonu. Laukiame kiekvieno telefono!

Pasirinkite filialą Klaipėdoje:

Taikos pr. 48, Klaipėda

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Telefono baterijos keitimas:

TELEFONO BATERIJOS KEITIMAS KLAIPĖDOJE, NE VIEN NAUJA BATERIJA, BET IR NAUJAI ATGIJĘS TELEFONAS!

Įtariate, kad telefono akumuliatoriui artėja galas? Susipažinkite su dažniausiai pasitaikančiais simptomais! Pasitikrinkite arba išsklaidykite susidariusią nuomonę, sužinokite ar jums reikalingas telefono baterijos keitimas!

  1. Telefono akumuliatorius nebelaiko kaip seniau. Viena iš pagrindinių baterijos problemų – natūralus nusidėvėjimas. Apie baterijos susidėvėjimą suprasite iš vis trumpėjančio telefono baterijos laikymo.

  2. Telefonas pradėjo išsijunginėti. Neretai, baterijai artėjant prie paskutiniosios telefonas ima išsijunginėti, likus 10% ar daugiau telefonas staiga išsijungė, o gyvybę atgauna tik įkišus įkroviklį? Tai labai panašu į baterijos gedimą!

  3. Telefonas pradėjo pūstis! Pučiasi ne telefonas, o būtent baterijos, iš pradžių gali atšokti ekranas ar telefono nugarėlė. Pastebėjus tokį reiškinį be jokių atidėliojimų kreipkitės į specialistus, besipučianti baterija gali užsidegti, tai labai pavojingas reiškinys!

Neesate tikri dėl telefono baterijos? Kai kada išties sunku suprasti ar tai telefono akumuliatorius, dirbantis ne taip kaip reikia, ar visgi telefone yra daugiau problemų. Mes tai suprantame, todėl jūsų telefono baterijos būklę galime patikrinti  – NEMOKAMAI. Atvykite ir pasitikrinkite savo telefono bateriją jau dabar!

Kaip vyksta telefono baterijos keitimas, kaina? Trukmė? Garantijos? Visą informaciją apie telefono akumuliatorius rasite žemiau!

Dažniausiai sutinkami klausimai apie telefonu baterijas pateikiami žemiau, siekiame, kad telefono baterijos keitimas Klaipėdoje vyktų kuo sklandžiau, tad procesą aprašome iki smulkmenų, juk visi mes norime žinoti kas vyksta su mūsų įrenginiais:

  • Telefono baterijos keitimas Klaipėdoje užtrunka 1-2 d.d. Taip, tai tikrai įmanoma. Tiesa, prieš užsiimant keitimo darbais įsitikiname, kad bateriją yra servise ar sandėlyje. Daugeliui modelių telefono baterijos keitimas vykdomas tą pačią dieną, o neturint detalės vietoje, sutariama kita data.

  • Telefono baterijos keitimas, kaina taip pat svarbu! Visi norime gauti kuo daugiau ir išleisti kuo mažiau. Mes tai puikiai suprantame, tad nuolat stengiamės pasiūlyti priimtiniausią kainą.

  • Naujos telefono baterijos kokybė ir garantija? Jei tik yra galimybė siūlome originalias telefono baterijas, jei tokio pasirinkimo nebėra, naudojame aukštos kokybės pakaitines baterijas, kurios neretai yra dar talpesnės nei originalios. Visoms baterijos suteikiame 90-ies dienų garantiją!

Ar dažnai reikia keisti telefono bateriją? Nustebsite sužinoję, telefono baterijos keitimas yra antras pagal telefono gedimus pasitaikantis reiškinys, po telefono ekrano keitimo paslaugų. Naudojant telefoną kasdieniams darbams atlikti, baterijos turėtų užtekti bent porai metų, praėjus metams ar pusantrų rekomenduotina pasitikrinti bateriją, taip sužinosite kiek talpos baterija prarado ir kokia jos bendra būklė! Primename, telefonu baterijos dėvisi, jas būtina pasitikrinti! Mes tai galime padaryti nemokamai!

TELEFONO BATERIJOS KEITIMAS:

Paslaugos atlikimo greitis

TRUKMĖ: 1-2 darbo dienos*

Terminas nurodomas jei detalė sandeliuojama. Užsakant detales galimas terminas 3-4 savaitės.

Remonto kaina

KEITIMO KAINA: nuo 10 Eur*

Kaina nurodyta be detalės sumos ir mokesčių. Dėl tikslios kainos susikite su mūsų konsultantu.

Suteikiama garantija

GARANTIJA: 90-ies dienų*

Dėl tikslios remonto garantijos suteikimo sąlygų žiūrėti „Garantinis aptarnavimas“ puslapyje.

Mūsų vertybės:

Klientas svarbiausia!

Būtent jūs esate svarbiausi! Ne tik įranga svarbi kurią remontuojame, bet ir jūs! Dėl jūsų padarysime viską!

Abipusis pasitikėjimas!

Pasitikėkite mumis, o mes pasitikėsime jumis! Siekime abipusės naudos kartu! Šiais laikais tai didelė vertybė!

Atsakome už kokybę!

Stengiamės atlikti darbus kuo įmanoma kruopščiau, mūsų prioritetas – kokybė! Juk svarbi kiekviena smulki detalė!

Konkurencingos kainos!

Nemėgstame plėšikų! Einame už skaidrią kainų politika, nuolat stengėmės pasiūlyti geriausias rinkos kainas!

Ilgalaikė garantija!

Suteikiame garantiją tam, kad įvykus nesklandumams netektų raudonuoti. Svarbu laiminga pabaiga!

Padėka jums!

Ačiū jums! Padėkojame kiekvienam klientui pasirinkusiam mus! Jūs esate mums svarbus!

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Domina telefono baterijos keitimas? Užduokite klausimą elektronikos taisykloje dirbantiems specialistams! Mums patinka bendrauti, nemokamai konsultuojame telefonų, kompiuterių, televizorių bei kitos elektronikos remonto klausimais! Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!

Klausti specialisto

NAUDINGI STRAIPSNIAI:

daugiau straipsniu

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

telefono baterijos keitimas su garantija

ILGALAIKĖ GARANTIJA!

Išsiskiriame iš kitų dėl besąlygiško atsidavimo remontui. Praktiškai kiekvienam iš savo remontų suteikiame net 90-ies dienų garantiją! O reikalui esant galime pasiūlyti ir išplėstinę garantijos programą, iki 180-ies dienų!

skubus telefono baterijos keitimas

SKUBUS TELEFONO BATERIJOS KEITIMAS!

Nekantriems klientams – baterijos pakeitimas be eilės! Primename, paslauga kainuoja daugiau! Siūlome ją tik tais atvejais kai visiškai nebeturite laiko! Juk būna ir tokių dienų!

telefono baterijos keitimas baigtas!

PARUOŠTAS NAUDOJIMUI!

Kai telefono baterijos keitimas būna atliktas, telefoną būtinai patestuojame, o vėliau pakrauname jums bateriją, kad atsiėmus įrenginį, galėtumėte juo naudotis iškart ir be jokių vargų!

Patogus telefono baterijos keitimas

PAKAITINIS TELEFONAS!

Nustačius, kad reikiamos baterijos neturime vietoje ir ją reikės užsakyti, pasiūlysime pasinaudoti mūsų suteikiamu pakaitiniu telefonu! Nenorime, kad jaustumėte diskomfortą kol telefonas remontuojamas!

telefono baterijos keitimas iš namų

GALIME ATVYKTI NEMOKAMAI!

Neturite kaip pristatyti telefono į servisą? Mes galime atvykti ir paimti įrenginį nemokamai! Aptarnaujame visą Klaipėda, kreipkitės nesikuklindami, telefono paėmimas iš namų ar biuro nieko nekainuos!

telefono baterijos keitimas ir patikrinimas

NEMOKAMA BATERIJOS PATIKRA!

Sudomino telefono baterijos keitimas? Norite įsitikinti ar baterija tikrai bloga? Galime patikrinti jūsų baterijos būklę nemokamai! Jei baterija bloga – pasiūlysime geriausias keitimo sąlygas.

Telefono akumuliatorius pigiau!

Ne visada remontas turi būti brangus. Siūlome ne tik originalias, bet ir pakaitines baterijas. Pastarosios nenusileidžia kokybe originalioms, o kartais turi dar daugiau talpos. Kainos atžvilgiu, pakaitinė dalis bus visad pigesnė nei originali!

Kodėl verta rinktis kokybišką bateriją.

Nors pigesnės baterijos kartais gali sutaupyti keletą eurų, vertėtų atsižvelgti į jų kokybę, esame susidūrę net su atvejais kai tokios baterijos užsidega! Rinkitės atsakingai! Mūsų ne originalios baterijos patikrintos, suteikiama garantija, problemų nematysite.

Net ir pačios rečiausios telefonų baterijos.

Galimybė užsakyti bet kurią telefono bateriją, štai kur iššūkis! Turime galybę tiekėjų kurių pagalba ieškome baterijų visome pasaulyje! Kiniška rinka, Europos rinka ar JAV rinka? Mes užsakome iš visur. Klauskite, rasime bateriją ir jūsų telefonui!

Telefono baterijos keitimas, kaina per didelė?

Kaina pasirodė per didelė? Galbūt galime jums padėti, kai kuriais atvejais galime sukalibruoti seną bateriją ir ji veiks kur kas geriau nei prieš tai! Kainuos taip pat pigiau! Atminkite, tai tik laikinas sprendimas!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda
Go to Top