fbpx
telefono ekrano keitimas2021-10-01T11:56:25+00:00

TELEFONO EKRANO KEITIMAS

Telefono ekrano keitimas, kaina suderinama! 

Ar kada nors susimastėte kiek kainuoja telefono ekranų keitimas Klaipėdoje? Mes už žemas kainas ir aukštą atliktų darbų kokybę! Telefonų ekranai, keitimas ir restauravimas naudojant pažangiausią įrangą Klaipėdoje!

 SUŽINOK KIEK KAINUOS TELEFONO EKRANO KEITIMAS:

  Pasirinkite filialą Klaipėdoje:

  Taikos pr. 48, Klaipėda

   I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

  Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

   I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

  Telefono ekrano keitimas:

  Jums reikalingas telefono ekrano keitimas? Mes visada pasiruošę padėti!

  Primename: Telefonų ekrano keitimas Klaipėdoje priimtiniausiomis kainomis ir trumpiausiais terminais! Nesvarbu kokį telefoną turite, galime rasti jam naują ekraną ir pasiūlyti jį pakeisti už priimtiną kainą!

  Kada reikia keisti telefono ekraną ir į ką reikia atkreipti dėmesį prieš keičiant ekraną:

  Prieš keičiant telefono ekraną verta atsižvelgti į kai kurias smulkmenas, tai gali gerokai sumažinti nenumatytų išlaidų kiekį:

  1. Telefonas nukrito –  ekranas sudužo: patikrinkite, ar įdėjus pakrovimo laidą telefonas duoda kokį nors atsaką. Jei telefone nėra reakcijos, sudužęs ekranas gali būti tik viena iš problemų.

  2. Telefono nukrito – ekranas nieko nerodo: Kartais skyla ne išorinis telefono stiklas, o vidinis LCD ekranas, jo skilimus įžiūrėti sunkiai, retais atvejais atšoka ir ekrano jungtis ar kokią kita detalė.

  3.  Telefono sušlapo – ekranas nieko nerodo: drėgmė telefone yra tykantis žudikas, galbūt ekraną dar pavyks išgelbėti, bet baiminamės dėl kitų komponentų būklės. Kuo skubiau kreipkitės į telefonų taisyklą!

  4.  Telefono ekranas pradėjo mirgėti arba blankiai rodyti vaizdą: Būkite budrūs, šie simptomai labiau primena pagrindinės plokštės gedimus, nei ekrano problemą. Siūlytumėm atlikti telefono patikrą prieš keičiant ekraną!

  Kiek kainuoja telefono ekrano keitimas? Kiek laiko užtrunka jį pakeisti? Ar naudojama originali detalė?

  Dažniausiai užduodami klausimai susiję su telefono ekrano keitimu. Susipažinkite su šiuo sudėtingu procesu iš arčiau. Visus atsakymus surasite žemiau:

  • Kiek trunka telefono ekrano keitimas?  Turint ekraną vietoje, pakeitimas atliekas per 2-3 darbo dienas. Jei detalė užsakoma iš toliau, gali tekti pakentėti 1-4 savaites.

  • Kiek kainuoja telefono ekrano keitimas? Šis klausimas deja labai stipriai priklauso nuo telefono modelio, kaip pavyzdys biudžetinės linijos telefonų ekranai kainuoja apie 50 eurų, o štai naujausių flagmanų net po kelis šimtus. Tikslią sumą galime pasakyti, tik žinant telefono modelį!

  • Originalios ar pakaitinės detalės? Leidžiame klientui rinktis, galime pasiūlyti tiek originalias, tiek neoriginalias detales, telefonų ekranai ganėtinai brangi detalių kategorija, tad alternatyvą brangiam ekranui klientai visad priima palankiai. Neretai, pakaitinai ekranai kainuoja per pus pigiau nei originalūs!

  • Ar yra papildomų mokesčių? Dažniausiai į kainą paskaičiuojame naują ekraną ir jo pakeitimo sumą, tad papildomų sąlygų nėra. Retais atvejais keičiant ekraną reikia keisti ir drėgmę sulaikančius lipdukus ar kitas vienkartinio naudojimo dalis. Gera žinia ta, kad jų kaina paprastai neviršija kelių eurų.

  Telefonu ekranai – dažniausiai pasitaikantis mobiliųjų telefonų gedimas. Nesistebėkite, telefonas sudužusiu ekranu yra daug dažniau pasitaikantis reiškinys nei jūs galvojate. Kiekvienas iš mūsų nors kartą gyvenime sudaužo telefono ekraną. Nesidrovėkite remontuoti, taip ne tik sutaupysite pinigų, bet ir tausosite aplinką, juk kiekvienam naujam telefonui pagaminti išnaudojama gerokai daugiau planetos resursų!

  TELEFONO EKRANO KEITIMAS:

  Paslaugos atlikimo greitis

  TRUKMĖ: 1-3 darbo dienos*

  Terminas nurodomas jei detalė sandeliuojama. Užsakant detales galimas terminas 3-4 savaitės.

  Remonto kaina

  KEITIMO KAINA: nuo 29 Eur*

  Kaina nurodyta be detalės (ekrano) sumos. Dėl tikslios kainos susisiekite su mūsų konsultantu.

  Suteikiama garantija

  GARANTIJA: 90-ies dienų*

  Dėl tikslios remonto garantijos suteikimo sąlygų žiūrėti „Garantinis aptarnavimas“ puslapyje.

  Sugedo elektronika, bet
  esate iš kito miesto?

  Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

  Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

  Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.
  Kaip saugiai supakuoti įrenginį?
  Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

  TURITE MUMS KLAUSIMU?

  Kiek kainuoja telefono ekrano keitimas? Užduokite klausimą elektronikos taisykloje dirbantiems specialistams! Mums patinka bendrauti, nemokamai konsultuojame telefono ekrano keitimo klausimais! Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!

  KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

  telefono ekrano keitimas su garantija

  ILGALAIKĖ GARANTIJA!

  Išsiskiriame iš kitų dėl besąlygiško atsidavimo remontui. Praktiškai kiekvienam iš savo remontų suteikiame net 90-ies dienų garantiją! O reikalui esant galime pasiūlyti ir išplėstinę garantijos programą, iki 180-ies dienų!

  telefono ekrano keitimas su prizais!

  PRIEDAI PIGIAU!

  Keičiant telefono ekraną už 249.99 ir daugiau eurų, užklijuosime apsauginį ekrano stikliuką ar plėvelę per pus pigiau. Juk visi nori būti apsaugoti nuo brangių remonto paslaugų!

  telefono ekrano keitimas pabaigtas!

  PARUOŠTAS NAUDOJIMUI!

  Kai telefono ekrano keitimas būna atliktas, telefoną būtinai patestuojame, o vėliau pakrauname jums bateriją, kad atsiėmus įrenginį, galėtumėte juo naudotis iškart ir be jokių vargų!

  telefono ekrano keitimas su pakaitiniu telefonu.

  PAKAITINIS TELEFONAS!

  Nustačius, kad ekrano keitimas užtruks ir detalės nėra vietoje, pasiūlysime pasinaudoti mūsų suteikiamu pakaitiniu telefonu! Nenorime, kad jaustumėte diskomfortą kol telefonas remontuojamas!

  telefono ekrano keitimas, atvykstame!

  GALIME ATVYKTI Į NAMUS AR OFISĄ!

  Neturite kaip pristatyti telefono į servisą? Mes galime atvykti ir paimti įrenginį vos už 10 eurų! Aptarnaujame visą Klaipėda, kreipkitės nesikuklindami, telefono paėmimas iš namų ar biuro vos už 10 eurų!

  telefono ekrano keitimas su nemokama patikra.

  PILNA TELEFONO PATIKRA!

  Reikalingas telefono ekrano keitimas, kaina? Garantijos? Terminai?  Mes viską patikrinsime už jus ir pasiūlysime geriausią remonto variantą! Pilna telefono diagnostika tik 10 eurų!

  Telefonų ekranai kiekvienam.

  Telefono ekrano keitimas galimas praktiškai visiems telefonų modeliams, net jei turite pačius rečiausius telefonus, galime jums surasti naują ekraną! Bendradarbiaujame su tiekėjais iš viso pasaulio, tad rasti ekraną nebus didelis iššūkis!

  Pigesni telefonų ekranai siekiantiems sutaupyti!

  Reikalingas telefono ekrano keitimas, kaina per didelė? Mes turime pasiūlymą kiekvienam! Užuot pirkę originalų ekraną galime pasiūlyti pakaitinę originalo kopiją. Tai bus pigesnis, bet ne būtinai blogesnis variantas!

  Skubus telefono ekranų keitimas Klaipėdoje.

  Reikalingas skubus telefono ekranų keitimas Klaipėdoje? Siūlome ne tik įprastas keitimo paslaugas per kelias darbo dienas, bet ir ypatingo skubumo ekrano keitimą per kelias valandas! Priminimas, ši paslauga kainuoja papildomai!

  Prekyba telefonų ekranais.

  Ne tik keičiame, bet ir prekiaujame naujais telefonų ekranais. Galime užsakyti tiek originalius, tiek aukštos kokybės pakaitinius ekranus visiems telefonų modeliams. Ekrano užsakymas trunka vos nuo kelių darbo dienų. Turint reto modelio telefoną, užsakymas gali užtrukti ilgiau.

  Elektronikos taisykla Life4Laptop
  Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
  Tinklapių kūrimas Opengate.lt
  Televizorių remontas Klaipėdoje
  Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

  Title