fbpx
telefono stiklo keitimas2024-05-10T12:27:12+00:00

TELEFONO STIKLO KEITIMAS

Telefono stiklo keitimas Klaipėdoje ir ne tik!

Nors telefonu stikliuku keitimas dar  nėra toks populiarus, mes stengiamės tai pakeisti! Telefonu stiklu keitimas neretais atvejais yra daug pigesnis remontas nei viso ekrano keitimas! Kam išlaidauti, kai gali gauti tą pačią paslaugą pigiau?

Pasirinkite vietą:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Dirbame ir visoje lietuvoje!

Siųskite kurjeriu, tai paprasta!

Telefono stiklo keitimas:

Jūsų laukia telefono stiklo keitimas? Mes galime padėti!

Tikriname ar jūsų telefonui galime pakeisti stiklą.

Jei telefono ekranas rodo gražiai, dirba gerai, o trukdo tik įskilęs telefono stiklas – bėdų greičiausiai nebus. Deja, telefonu stikliuku keitimas ne visada galimas, taigi kviečiame susipažinti su galimais telefono stikliuku keitimo niuansais.

  1. Jūsų telefonas rodo vaizdą: nežiūrint į skilusį stiklą, telefono ekrane nėra juodų dėmių, mirgėjimo ir kitų defektų.

  2. Jūsų telefonas reaguoja į lietimą: telefonas reaguoja į prisilietimą, įrenginį valdote kaip ir seniau.

  3. Jūsų telefono korpuse nesimato pažeidimų: telefono kampai yra tiesūs, o korpusas nėra perlinkęs.

Atsakymai teigiami? Puiku, telefono stiklo keitimas GALIMAS! Ar esate pasiruošę telefoną atgaivint antram gyvenimui! Lauksime jūsų!

Vienas ir daugiau atsakymų netiko jūsų telefonui? Nenusiminkite, jei telefonu stiklu keitimas jūsų atveju negalimas, visad pasiūlysime įsigyti naują ekrano komplektą, o deformuoto korpuso atvejais galime kokybiškai atlikti tiesinimo darbus, ar netgi pakeisti į naują telefono korpusą. Esame nusiteikę rasti sprendimą bet kokiai situacijai!

Telefono stiklo keitimas kaina? Kiek užtruks? Ar bus originali detalė?

Šiuos klausimus girdime nuolat, tad stengiamės visą telefonų stikliuku keitimo procesą aprašyti kuo smulkiau. Atsakymus rasite žemiau:

  • Kažkam siunčiate ar darote patys? Telefonu stiklu keitimas atliekamas mūsų servise, pažangiausia telefono stikliuku keitimo įranga. Darbus atlieka apmokytas personalas. Telefonu stiklu keitimas vyksta nuo A iki Z.

  • Kiek trunka telefonu stikliuku keitimas?  Turint jums reikalingo telefono stikliuką sandėlyje, pakeitimas užtrunka apie 2-3 darbo dienas. Jei reikia užsakyti detales, terminas gali užsitęsti iki kelių savaičių ar mėnesio.

  • Kiek kainuoja pakeisti telefono stiklą? Atsakymą galime pasakyti tik žinant telefono modelį, įprastais atvejais kaina siekia 50-60 Eur, jei ekranas lenktas, kaina gali siekti 100 ir daugiau Eurų. Dėl tikslios sąmatos prašome susisiekti!

  • Ar naudojamos originalios detalės? Naudojame originalius stikliukus visiems didžiausiems gamintojams kaip SAMSUNG, APPLE, HUAWEI.

Ar visiems telefonams pavyksta pakeisti suskilusius stiklus? Telefonu stiklu keitimas sudėtingas procesas, sėkmingo pakeitimo tikimybė labai priklauso nuo ekrano pažeidimo. Pasitaiko atveju, kai nuimant stiklą pažeidžiamas po juo esantis LCD ar OLED ekranas. Dėl tokio scenarijaus pergyventi nevertėtų. Mes esame apdraudę jūsų pasirinktą paslaugą, net ir nesėkmės atveju įdėsime jums naują originalų ekrano komplektą be papildomų mokesčių!

TELEFONO STIKLO KEITIMAS:

Paslaugos atlikimo greitis

TRUKMĖ: 3-5 darbo dienos*

Užsakant detales galimas terminas 3-4 savaitės.

Remonto kaina

KEITIMO KAINA: nuo 49 Eur*

Dėl tikslios kainos susisiekite su mūsų konsultantu.

Suteikiama garantija

GARANTIJA: 90-ies dienų*

Dėl sąlygų žiūrėti „Garantinis aptarnavimas“ puslapyje.

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.
Kaip saugiai supakuoti įrenginį?
Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

PATIKIMAS TELEFONO STIKLO KEITIMAS!

Ne visada telefono stiklo keitimas būna patikimas. Neapsigaukite, pigios stiklo keitimo paslaugos dažniausiai atliekamos naudojant skystus klijus. Mūsų naudojamas procesas sujungia telefono stikliuką su ekranu naudojant OCA plėvelę, taip kaip ir numato gamintojas, gaminant naujus ekranus fabrike. Tai patikrintas ir vienintelis metodas, atliekamas industrinio lygio staklėmis už kurį galime drąsiai stovėti, duoti garantiją ir nebijoti, kad kils įvairių bėdų! Patikrintas Telefono stiklo keitimas, kaina suderinsime!

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

telefono stiklo keitimas su garantija

ILGALAIKĖ GARANTIJA!

Išsiskiriame iš kitų dėl besąlygiško atsidavimo remontui. Praktiškai kiekvienam iš savo remontų suteikiame net 90-ies dienų garantiją! O reikalui esant galime pasiūlyti ir išplėstinę garantijos programą, iki 180-ies dienų!

telefono stiklo keitimas ir dovanos.

PRIEDAI PIGIAU!

Restauruojant telefono ekraną už 100 ir daugiau eurų, užklijuosime apsauginį ekrano stikliuką už pusę kainos. Juk visi nori būti apsaugoti nuo brangių remonto paslaugų!

telefono stiklo keitimas pabaigtas!

PARUOŠTAS NAUDOJIMUI!

Kai telefonu stikliuku keitimas būna atliktas, telefoną būtinai patestuojame, o vėliau pakrauname jums bateriją, kad atsiėmus įrenginį, galėtumėte juo naudotis iškart ir be jokių vargų!

telefono stiklo keitimas su pakaitiniu telefonu

PAKAITINIS TELEFONAS!

Nustačius, kad ekrano restauracijai reikiamu detalių neturime vietoje ir jas reikės užsakyti, pasiūlysime pasinaudoti mūsų suteikiamu pakaitiniu telefonu! Nenorime, kad jaustumėte diskomfortą kol telefonas remontuojamas!

telefono stiklo keitimas ir atvykimas.

GALIME ATVYKTI Į NAMUS!

Neturite kaip pristatyti telefono į servisą? Mes galime atvykti ir paimti įrenginį! Aptarnaujame visą Klaipėda, kreipkitės nesikuklindami, telefono paėmimas iš namų ar ofiso vos už 10 eurų!

telefono stiklo keitimas ir patikra.

PILNA TELEFONO PATIKRA!

Telefono stiklo keitimas, kaina per didelė? Leiskite mums padaryti patikrą ir pasiūlyti priimtiniausią variantą, kainą paderinsime! Pilna diagnostika nuo 10 eurų! Sužinok kiek kainuoja pakeisti telefono stiklą!

Lanksti kainų politika.

Klausiate kiek kainuoja pakeisti telefono stiklą? Galime jus nuraminti, įprastai tai gan nebrangus 45-55 eurus kainuojanti paslauga. Jei jūsų telefonas priskiriamas flagmanų klasei, kaina gali siekti apie šimtą ir kiek daugiau! Vienaip ar kitaip, tai tik pusė visos naujo ekrano sumos! Restauruoti verta!

Telefono stiklo keitimas kiekvienam.

Skilus telefono stiklui neskubėkite nurašyti telefono, didžiajai daliai telefonų galime pakeisti tik ekrano stiklą, paliekant senąjį originalų ekraną. Tai ne tik pigesnis būdas susitvarkyti telefoną, bet ir išlieka originalaus ekrano savybės: kokybiškos spalvos bei nepriekaištingas lietimas.

Ekrano restauravimas sudėtingas procesas.

Pakeisti telefono stikliuką paliekant senąjį ekraną – nėra taip paprasta kaip manote. Tai ypatingų įgūdžių bei įrangos reikalaujantis darbelis, tad nenustebkite jei remontas užtruks ne dieną, dvi, o tris ar keturias. Apsiginkluokite kantrybe ir laukite skambučio, geri rezultatai reikalauja laiko!

Garantija kiekvienam stiklui.

Kiekvienam pakeistam stiklui duodame net 90-ies dienų garantija! Tiesa, jei korpusas turi deformacijų arba telefonas buvo gavęs drėgmės, apie garantija teks pamiršti. Išrankiems klientams galime pasiūlyti papildomą garantijos prasitęsimą iki 180-ies dienų.

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title