fbpx
UPS remontas2024-05-09T14:49:11+00:00

Nepertraukiamo maitinimo šaltinių (UPS) remontas.

APC, Eaton, Avacom, Ever, LESTAR, Power walker, CyberPower ir kitų nepertraukiamo maitinimo šaltinių aptarnavimas Klaipėdoje.

Susidūrėte su UPS problemomis? Atėjo laikas keisti akumuliatorius ar atsirado pašalinių garsų? Šias ir daugelį kitų problemų sprendžiame profesionaliai, galime suremontuoti daugelį nepertraukiamo maitinimo šaltinių. Kreipkitės – padėsime ne tik remonto klausimais, bet ir įsigyjant akumuliatorius ar įsigyjant naujus UPS.

Pasirinkite vietą:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Dirbame ir visoje lietuvoje!

Siųskite kurjeriu, tai paprasta!

Kada laikas susirūpinti UPS gedimais?

Nepertraukiamas maitinimo šaltinis iš esmės yra pakankamai kantrus įrenginys, gedimų pasitaiko ganėtinai retai. Pirmas dalykas kuris krenta į akis, žinoma yra UPS akumuliatoriai, jie per laiką nusilpsta ir anksčiau ar vėliau reikalauja keitimo naujais. Ta pati situacija liečia ir vidinis komponentus, kondensatoriai ir kitos el. grandinės dalys laikui bėgant praranda savo specifikacijas ir gali sugesti. Stengiantis išvengti problemų, UPS rekomenduojama tikrinti profilaktiškai, o ne tada kai jie sugenda.

Ką siūlome mes?

  • Nepertraukiamo maitinimo šaltinio akumuliatorių patikrinimas – patikrinsime likutinę talpą, taip pat įvertinsime bendrą nusidėvėjimą ir kitus aspektus. UPS akumuliatoriai – vienas iš pagrindinių komponentų. UPS patikra nuo 20 eurų.

  • Nepertraukiamo maitinimo šaltinių UPS remontas – Atliekame įvairius remonto darbus, įskaitant remontą komponentiniame lygyje (litavimo, programavimo darbai), taip pat ir kalibruojame, jei to reikia.

  • Paslaugos atlikimo laikas – Taisantiems įprasta tvarka, remontas gali užtrukti iki savaitės ar ilgiau, neturintiems laiko klientams siūlome skubaus remonto paslaugą, kurią atliksime kiek įmanoma greičiau (individualiai vertinama kiekviena situacija). Tiesa, skubus darbas kainuoja šiek tiek daugiau, nei remontas įprasta tvarka.

  • 90-ties dienų garantija – Atliktiems darbams suteikiama 3 mėnesių garantija, jei detales užsakinėjame mes – tokia pat tvarka taikoma ir pakeistai detaliai. Jei detalę suteikia klientas, garantija taikoma tik atliktui darbui.

Kaip vyksta UPS remontas?

  • Įrenginys priimamas patikrai: Atliekamas pradinis patikrinimas, prietaisą užregistruojame vidinėje sistemoje, apžiūrima bendra būklė, išklausomi kliento nusiskundimai.

  • Atliekama diagnostika: Pradedamas UPS patikrinimas, jei reikia – įrenginys išardomas. Tikslinami blogi komponentai, patikrinami akumuliatoriai, informacija suvedama vidinėje sistemoje ir perduodama vadybininkams.

  • Nustatoma remonto kaina: Įvertinami remonto kaštai, jei reikia sudaromas keičiamų detalių sąrašas. Vadybininkas susisiekia su klientu, paaiškina situacija. Gavus sutikimą –  užsakomos detalės iš tiekėjų sandėlių.

  • Vykdomas remontas: Atliekami būtini darbai, keičiamos dalys (jei tokių yra), įrenginys surenkamas ir testuojamas. Tik tuomet klientui pranešama apie sėkmingą remonto pabaigą.

Taisydami nepertraukiamus maitinimo šaltinius ne retai susiduriame su neteisingai nustatytais gedimais, dažnas klientas nebeveikiant UPS skuba keisti bateriją, tai nėra teisingas sprendimas ir gali nepadėti išspręsti problemos. Mes visados atliekame nuodugnią patikrą, todėl radę visai kitas gedimo priežastys rekomenduojame kreiptis į specialistus, o ne vadovautis mintimi, kad  UPS baterijos keitimas išspręs visas problemas. 

Pirkti naują ar taisyti seną?

Pagrindinis nenutraukiamo maitinimo šaltinio komponentas ups baterijos, tad devyniems iš dešimt atvejų nauja baterija prilygsta naujam nepertraukiamo maitinimo šaltiniui. Kadangi mes už gamtos tausojimą, visad rekomenduosime taisyti senąjį! Tai žinoma ir pigiau, už sutaupytus pinigus galėsite ne tik nusipirkti ledų, bet ir nupirkti žmonai naują suknelę! Net ir esant rimtesniems gedimams, kokybiškai atliktas UPS remontas leis naudotis įrenginiu tiek pat ilgai, kaip ir įsigijus naują.

UPS baterijos keitimas – svarbus etapas!

Kiekvienas nepertraukiamas maitinimo šaltinis anksčiau ar vėliau pareikalaus naujo ups akumuliatoriaus. Iš esmės tai nėra pasaulio pabaiga ir pirkti naujo įrenginio tikrai nereikia. Akumuliatorių keitimas yra bene dažniausiai atliekama paslauga, susitaikykite, kad tai susidėvinti detalė, kuri po kažkurio laiko pareikalaus keitimo. Rinkome esama įvairių sprendimų, siekiantiems sutaupyti – ekonomiškos klasės baterijos, kainuosiančios pigiau nei originalios. Ieškantiems kokybės, rasime ir originalius UPS akumuliatorius.

UPS servisas kviečia atlikti profilaktinį patikrinimą!

Kiekvienas nenutraukiamo maitinimo šaltinis veiks ilgiau ir sklandžiau, jei bus tinkamai aptarnaujamas. Profilaktinį patikrinimą sudaro specialisto nuodugni diagnostiką, įvertinant baterijų būklę, dulkių išpūtimas, taip pat srovių matavimas, kalibravimo darbai. Jei siekiate, kad UPS veiktų maksimaliai ilgai, kreipkitės. Mūsų UPS servisas atlieka profilaktinį aptarnavimą, kreipkitės, patikrinsime jūsų UPS!

NORITE PAKLAUSTI?

Užduokite klausimą elektronikos remonto specialistams! Nepertraukiamų maitinimo šaltinių UPS remontas ir visos jų subtilybės paprastai ir suprantamai! Pasidalinsime patirtimi, pakonsultuosime, padėsime išsirinkti! Konsultacija nemokama!

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Nerandi laiko apsilankyti  UPS servise? Suprantame, koks svarbus yra laikas, tad siūlome nemokamą žaidimų įrenginių paėmimą tiesiai iš jūsų namų ar ofiso! Klaipėdoje paslauga NEMOKAMA! Kreipkis, padėsim visais elektronikos remonto klausimais!

Dažniausiai sutinkamos nepertraukiamo maitinimo šaltinių (UPS) problemos:

Susipažinkite su dažniausiai pasitaikančiais  gedimais. Apie problemas pasakoja UPS servisas:

Priklausomai nuo celių kokybės ir naudojimo subtilybių, UPS servisas rekomenduoja aptarnavimą atlikti vieną kart metuose, o keitimą kas 2-3 metus. Profilaktinio patikrinimo metu nustatoma likutinė baterijos talpa ir kiti parametrai, taip žinoma ar baterijos užteks dar ilgam ar artėja keitimas.

Kai kuriuose UPS įrenginiuose montuojami aušintuvai, todėl laikui bėgant, juose kaupiasi dulkės ir finale turime papildomą garsą, primenantį užimą. Kartais užtenka tik gerai išvalyti, sutepti ir atiduoti naudoti toliau, o kartais reikia keisti patį aušintuvą. Tai nėra brangi procedūra, jei prižiūrėsite UPS profilaktiškai, bėdų išvengsite.

Veikiausiai atėjo laikas pasikeisti UPS bateriją, juk tai natūraliai susidėvinti dalis, anksčiau ar vėliau, visas baterijas reikia keisti! Jei pastebėjote vis trumpėjantį darbo laiką ar baterijos klaidas, nėra ką galvoti, teks keisti UPS akumuliatorių!

Nors nuo tokių baisybių nenutraukiamo maitinimo šaltinis apsaugo kitus įrenginius, kartais kliūna ir pačiam. Tai būdinga biudžetinės klasės UPS įrenginiams, kurie nepasižymi komponentų kokybiškumu, tiesa, neskubėkite nurašyti. Visados galite atvykti pas mus, o mes nustatysime kiek kainuos remontas ir ar apsimoka jį taisyti.

Deja lemputės indikatorius gali reikšti labai daug įvairių problemų, namų sąlygomis galime paieškoti naudotojo instrukcijos, taip galima numatyti ką klaida reiškia. Retkarčiais padeda perkrovimas (ang. RESET), jei UPS turį tokią opciją, vertėtų nuo to ir pradėti. Visais kitais atvejais jums padės mūsų servise aptarnaujantis personalas.

UPS akumuliatoriai dažniausiai gauna mažesnį garantinį laikotarpį, nei pats nenutraukiamo maitinimo šaltinis, perkant būtinai pasidomėkite, kiek garantijos gauna ups baterijos.  Jei tai mažiau nei pusmetis, vertėtų susimastyti, kokybiškų UPS gamintojai ne retai duoda po metus ar didesnes garantijas baterijoms.

Įvairūs UPS akumuliatoriai.

Reikalingas ups baterijos keitimas? Ar tiesiog norite įsigyti naują akumuliatorių? Mes galime jums padėti! Bendraujame su viso pasaulio tiekėjais, galime pasiūlyti tiek originalias, tiek pakaitines detales.

Specializuotas UPS servisas.

Užsakome reikiamas dalis bei priedus visoms šiuolaikinėms žaidimų konsolėms, įskaitant pultelių mygtukus ir maitinimo blokelius ar vidines konsolių dalis.

Profesionalus UPS remontas.

Nepertraukiamo maitinimo šaltinių UPS remontas Klaipėdoje ir aplink. Esate ne vietinis? Ne bėda! Galite atsiųsti įrenginį kurjeriu, tai ne naujiena, per dieną sulaukiame ne vienos tokios siuntos!

Aptarnaujame ir Įmones.

Galbūt esate įmone ir turite daugiau nei vieną UPS’ą? Jums pasisekė, aptarnaujame ir įmones, tai reiškia atvykimą į vietą, nuolatinę priežiūrą bei detalių keitimą profilaktiškai, nelaukiant kada ji suges. Rūpestinga priežiūra verslui!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title