Valentino dienos konkursas!

Valentino diena ne už kalnų, skelbiame dar vieną konkursą! ??Komentare žymėk savo mylimąjį kurio telefonas nuolat išsikrovęs, spausk Like mūsų puslapiui ir Valentino dieną vienam išrinktajam padovanosime SAMSUNG išorinę bateriją su bevielio krovimo funkciją! ??Dovanos vertė net 50 eurų! ??Sutikite Valentino dieną su pilna telefono baterija!❤️?

Akcija galioja nuo 2020-01-14 iki 2020-02-14!

Papildyta:
?
Skelbiame Valentino konkurso nugalėtoją: NeRīJus, kuris dovaną skiria Mik DaiVa! ?Ačiū visiems dalyvavusiems, su nugalėtojais susisieksime AŽ.? Visiems kitiems, sėkmės kituose konkursuose, o jų tikrai būs! ?

Valentino dienos akcija.

Konkurso taisyklės: Facebook komentare, po mūsų konkursu pažymėkite savo mylimąjį, kuriam norėtumėte padovanoti dovaną. Komentuotojas turi būti pamėgęs mūsų puslapį, paspaudęs Like. Savęs žymėti negalima. Negalima žymėti daugiau nei vieno žmogaus. Ne vietoje pažymėti komentarai nedalyvaus traukime.

Apie prizą: Dovanojame originalią SAMSUNG išorinę bateriją, kuri ne tik palaiko greitą krovimą (Fast Charge), bet ir geba krauti bevielius įrenginius (kurie palaiko Qi standartą). Išorinės baterijos talpa 10000 mAh. Dovanos vertė – 50 Eurų!

Konkurso pabaiga ir atsiėmimas: Vasario 14 d. atsitiktine tvarka bus ištrauktas nugalėtojas ir su juo susisiekta Facebook žinute. Laimėtą prizą reikės atsiimti iki vasario 21 d. viename iš mūsų filialų. Neatsiėmus laimėto prizo iki nurodytos datos, konkursas nekartojamas, prizas lieka organizatoriams. Nugalėtojas atsiimant prizą sutinka, kad jo nuotrauka su prizu bus įkelta į Taisom.lt puslapį ir Taisom.lt Facebook įrašą.