fbpx
iMac remontas2020-10-28T15:26:22+00:00

iMac remontas

Sugedo stalinis Apple kompiuteris? Nepergyvenkit – Pataisysim!

Kompiuteris tapo per lėtas? Spartiname iMac ssd diskais! Taip pat galime pritaikyti specialią iMac RAM operatyviąja atmintį, praplečiant iki 16GB ar 32GB! Nutiko didesnė nelaimė? Reikalingas iMac ekrano keitimas? Pagelbėsime ir čia!

Kaip mus rasti Klaipėdoje:

Taikos pr. 48, Klaipėda

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Keletas kasdienių kadrų:

Sugedo jūsų iMac stalinis kompiuteris?

Patikėkite, šie Apple kompiuteriai genda retai! Paskutiniu metu staliniai obuoliai tapo patikimumo simbolis! Šie kompiuteriai puikiai suprojektuoti, neturi įgimtų ydų ir kažkokiu mistiniu būdų sugeba išlaikyti savo auditoriją! Dažniausiai susiduriame su pajėgumo stygiumi, kaip ir visa įranga, kompiuteriai tobulėja labai greitai, o tokių PC tikrai niekas nekeičia kas kelis metus. Čia padeda spartinimas SSD diskais ar papildoma RAM atmintimi. Pasitaiko perkaitimo atveju, dulkių valymas tokiam sandariai uždarytam įrenginiui yra išties svarbi paslauga. Labai retais atvejais reikalingas iMac ekrano keitimas arba vidinių komponentų taisymas. Galite atsipūsti, iMac remontas yra viena stipriausių sričių, kurias aptarnaujame!

Ką mes siūlome?

Aptarnaujame visus Apple stalinius kompiuterius, tiek seniausius, tiek naujausius, išimčių nėra! Atliekame įvairius remonto, priežiūros bei spartinimo darbus. Skiriame ypatingą dėmesį kokybei užtikrinti, prie Apple įrenginių dirba tik aukščiausios kvalifikacijos specialistai!

  • Apple iMac remontas: Nuo ekranų keitimas iki pagrindinių plokščių remonto ar vidinių komponentų keitimo. Nors šie gedimai sutinkami retai, jų išnarpliojimas lemia tolimesnį kompiuterio likimą.

  • Apple iMac spartinimas: Susidūrėt su lėtai veikiančia OS X operacine sistema? Galbūt sugedo kietasis diskas ar kompiuteris tiesiog paseno? Padėsime jums įmontuodami naujos kartos iMac ssd diską arba pritaikytus iMac RAM atminties modulius. Po remonto kompiuteris vėl skraidys padebesiais!

  • Apple iMac priežiūra ir aptarnavimas: Tikrai ne kiekvienas iMac’as būna prižiūrėtas, taip yra dėl ypač sudėtingo ardymo. Daugelis jų ardomi nuimant priklijuotą ekraną, kas yra ne tik sudėtinga, bet ir pavojinga! Dulkes reiktų valyti pajutus bent kokius kaitimo požymius, taip pat pakeičiama ir termopasta. Bendras sistemos atnaujinimas ar perrašymas taip pat dažnai padeda atsikratyti nereikalingų šiukšlių ar programėlių.

Ką gaunate pasirinkę mus?

  • Aukščiausią atliktų darbų kokybę:  Užtikriname, kad kiekvienas sutaisytas iMac’as gauna aukščiausią įmanomą aptarnavimą. Nuo pristatymo į servisą ir iki pat įrenginio remonto pabaigos.

  • Net 90-ies dienų garantiją visiems darbams: Visiems suremontuotiems staliniams kompiuteriams suteikiame net 90-ties dienų garantiją, taip pat siūlome ir galimybę prasitęsti garantiją!

  • Išskirtinis dėmesys kruopštumui: Šie elektronikos inžinerijos stebuklai susideda iš šimtų smulkių detalių, todėl dirbant prie taip tiksliai suprojektuotų įrenginių laikomės ypatingo kruopštumo. Nuo antistatinių apsaugų iki baltų meistro kojinių!

  • Siekiame tobulumo: Remontuodami obuolius siekiami būti perfekcionistais, jei rezultatas netenkina – darome dar kartą! Žinome, kad žmonės kurie sukūrė šiuos nuostabius įrenginius siekė to paties, manome ir pats Steve’as Jobs’sas nuolat ieškojo tobulumo recepto.

Apple iMac stalinis kompiuteris kaip ir daugelis kitų kompiuterių reikalauja priežiūros, tai ypač apsunkina grakštus įrenginio dizainas, iš pažiūros nėra nei varžtų nei durelių, nei kitų ertmių. Iš dalies tai tiesa, ypač naujesni iMac modeliai visą turtą slepia viduje, o norint ten patekti reikia nuimti ekraną. Dėl šios priežasties iMac kompiuterių priežiūra tapo labai problematiška, paprastam vartotojui tai tiesiog neįmanoma. Dėl šios priežasties akcentuojame, kreipkitės į specialistus, kruopščiai išvalysime dulkes, pakeisime termopastą, o tada kompiuteris tarnaus žymiai ilgiau!

DOMINA KITŲ APPLE ĮRENGINIŲ REMONTAS?

Nėra tokio obuolio kurio neperkastumėm! Ne tik Apple iMac remontas, bet ir telefonų, planšečių, išmaniųjų laikrodžių, grotuvų bei kitų Apple prietaisų aptarnavimas Klaipėdoje! Spausk ir pamatyk pilną paslaugų spektrą, mes pasiruošę jums padėti!

SUGEDO KITO GAMINTOJO KOMPIUTERIS?

Neapsigaukite, Apple iMac remontas yra tik viena iš daugelio mūsų teikiamų paslaugų! Taisome praktiškai visų gamintojų kompiuterius, keičiame ekranus, baterijas, klaviatūras ir kitus komponentus, remontuojame plokštes, atliekame smulkius litavimo darbus. Daugiau informacijos rasite mūsų bendroje kompiuterių remonto kategorijoje!

Dažniausiai sutinkami gedimai:

Susipažinkite su dažniausiai sutinkamais gedimais ir problemomis. Obuoliai irgi genda, dalinamės vertinga informacija kaip juos taisome. iMac remontas be stabdžių!

Daugelis OS X vartotojų susiduria su šiuo esminiu klausimu, ar galima įdiegti naujesnę versiją? Nors interneto platybėse esama įvairių kalbų, oficialus OS X palaikymo sąrašas yra tik vienas! Pagal jį ir vadovaujamės, tik tokiu būdu galime užtikrinti sklandų jūsų kompiuterio darbą! Šiaip ar taip, klausimai apie atsinaujinimą dažniausiai slepia sulėtėjusio kietojo disko darbą ar kitas problemas. Net jei jūsų kompiuteris nepalaiko naujausios Mojave ar Catalina versijos, įdėtas SSD diskas kur kas pagreitins darbą ir su senesnėmis OS X versijomis!

Nors iMac ekrano keitimas mūsų servise atliekamas labai retai, tokia paslauga visgi yra. Tai išties brangus malonumas, dažniausiai derinamas su būsto turto draudimu. Kaina ypatingai pakelia ekrano specifikacijos, jūs net neįsivaizduojate kiek gali kainuoti Retina ekranas su 8K rezoliucija! Saugokite savo ekranus!

Šiai problemai spręsti egzistuoja du pasitvirtinę sprendimai: naujas iMac ssd diskas ir daugiau iMac ram atminties! Pirmasis variantas kur kas pagyvins bendrą darbą operacinėje sistemoje, o antrasis neleis išnaudoti kompiuterio resursų! Tai pasiteisinusi kombinacija, net ir senesnio modelio kompiuteriai atgyja antram gyvenimui.

Prastos žinios! Drūžės, įvairūs simboliai, šachmatų lentos atsivaizdavimas ir kitokios ekrane matomos anomalijos gali reikšti vaizdo plokštės problemas. Tai labai giliai pasislėpusi dalis, kuri deja yra brangi ir sudėtingai taisoma. Mes keičiame vaizdo procesoriaus lustą, jei reikia ir vaizdo procesoriaus atminties modulius. Nesistebėkite išgirdę kainą, tai išties sudėtingas procesas! Deja, kito kelio į kompiuterio išgelbėjimą nėra.

Na ką, matyt atėjo laikas valyti dulkes! Kaip ir visi kompiuteriai, iMac’ai siurbia jas per savo ventiliacines angas, o uždaras dizainas sudaro tobulas sąlygas susidaryti dulkių blokadai. Tokiu principu, nebegalėdamas išpūsti oro, kompiuteris pradeda kaisti. Išvalius dulkes ši problema dingsta, taip pat rekomenduojamas termopastos keitimas.

Žinoma! Obuolio ženklu padabinta klaviatūra ar pelė – taip pat gali sugesti! Tai kaip ir priklauso, aukštos kokybės prietaisai, reikalaujantys mūsų serviso dėmesio. Nesiūlysim nusipirkti pigesnę alternatyvą, juk tai Apple! Bandom sutaisyti!

Nauji iMac SSD diskai.

Kai pritrūksta talpos ar greičio atsigręžiame į kietuosius diskus! Tam reikalui siūlome naujus iMac ssd diskus, didesnė talpa ir stulbinantys greičiai! Būtent tai ko jums ir trūko! Galimi įvairaus dydžio SSD diskai!

Daugiau iMac RAM atminties.

Neužtenka atminties? Parūpinsime jums daugiau  iMac RAM atminties! Neapsigaukite, šiems kompiuteriams netinka įprasti atminties moduliai, būtinas suderinamumas!

Visų Apple iMac remontas.

Tiek naujų, tiek senų modelių taisymas, iMac ekrano keitimas, maitinimo blokų keitimas, pagrindinių plokščių remontas ir kiti sudėtingi darbai. Esame servisas kuris gali!

Būtina Apple iMac priežiūra.

Kada nors girdėjote apie iMac’o dulkių valymą? O taip, tai reikia atlikti bent kartą per metus ar du! Kruopštus dulkių valymas su termopastos keitimu – užtikrintas vaistas ilgam kompiuterio gyvenimui.

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
https://paspirtuku-remontas.lt/

Title