fbpx
Apple Servisas Klaipėdoje2024-05-09T14:55:27+00:00

Jūsų Apple servisas.

Aukščiausios kokybės paslaugos Apple įrenginiams.

Išskirtiniams įrenginiams reikalingas ypatingas dėmesys. Apple remontas ne tik reikalauja nepriekaištingo kruopštumo bet ir besąlygiško atsidavimo. Dėl jūsų obuolių mes pasiruošę dirbti viršvalandžius, meluoti žmonoms ar velniui parduoti sielą!

Nuodugnus patikrinimas!

Apple taisymas pradedamas atlikus išsamią diagnostiką, kiekvienas įrenginys kruopščiai apžiūrimas, nustatomi tikslūs gedimai ir jų pašalinimo būdai.

Išskirtinės sąlygos!

Nenorime supriešinti, bet tam tikro gamintojo (pirštais nerodysime) įranga gauna daugiau dėmesio nei visa kita pilka masė. Juk žinote ką reiškia būti ypatingu?

Išplėstinė garantija!

Visiems suremontuotiems obuoliams suteikiame išplėstinę 90-ies dienų garantiją, o ieškantiems daugiau pasiūlysime papildomą garantiją su minimaliu pabrangimu!

Skubos tvarka!

Mūsų Apple servisas įsipareigoja obuolius valgyti pirmus! Tai reiškia skubesnė pagalba, trumpesni remonto terminai ir žinoma – platesnė šypsena jūsų veide!

KAIP MUS RASTI?

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.
Kaip saugiai supakuoti įrenginį?
Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

Apple remontas – darbas kurį mylime!

Kiekvienas gali teigti, kad mėgsta savo darbą, bet ar kiekvienas gali tai patvirtinti atliktais darbais? Mūsų rankomis, nuo pamatų, iškeltas Apple servisas kalba už save: šiandien galime suremontuoti praktiškai kiekvieną Apple įrenginį. Telefonas, kompiuteris, išmanusis laikrodis ar planšetė, kiekvienas įrenginys suteikia šansą įrodyti kaip rimtai mes žiūrime į savo darbą, tikimės, kad atgavę sutaisytą įrenginį, tai pajausite ir jūs!

Sutelkiame dėmesį į kokybę!

Kaip žinia Apple taisymas ypatingų įgūdžių reikalaujantis procesas, tam reikia ne tik gausaus žinių bagažo, bet ir kokybiškų detalių. Mūsų įsitikinimu sėkmingai atliktas remontas laikomas tik tuomet kai naudojamos kokybiškos arba originalios detalės. Jei kiti gali ieškoti pigesnės išeities, mes laikomės griežtų nuostatų ir naudojame tik patikrintas dalis, už kurias galime atsakyti!

Pasaulis nestovi, tobuliname įgūdžius!

Kiekvienas Apple remontas yra šansas išbandyti savo jėgas ir išmokti kažko naujo! Puikiai žinome, kad neturime visų atsakymų į iškilusias bėdas, bet tai tikrai nesustabdys mūsų nuo bandymo atlikti geriausią įmanomą darbą! Kiekviena pirmą kartą sutikta nauja situacija yra išbandymas, nauja patirtis ir galbūt dar vienas išgelbėtas obuolys! Neabejokite, dėl jūsų esame pasiruošę nueiti kiek tik reikės!

Apple servisas

NORITE PAKLAUSTI?

Užduokite klausimą Apple serviso specialistams! Pasidalinsime patirtimi, pakonsultuosime remonto klausymais, patarsime prieš įsigyjant naują įrangą. Sužinokite visas remonto subtilybes! Konsultacija visiškai nemokama!

Apple servisas dalinasi nuotraukomis:

Išskirtinė Apple serviso tvarka.

Baltos sienos, baltos durys, stiprus apšvietimas ir galybė įrankių! Ne tai, ne psichiatrinė klinika – taip atrodo kruopščiai suplanuotos Apple remonto dirbtuvės! Laikomės perdėtų atsargumo priemonių, stalai padengti paminkštinimais, meistrai naudoja baltas pirštines, o ant sienos kaba Styvo Jobso paveikslas!

Apmokyti Apple specialistai!

Apple taisykla pasižymi tik apmokytais specialistais, gebančiais susidoroti su įvairiomis telefonų, kompiuterių, planšečių, išmaniųjų laikrodžių ir kitos technikos problemomis. Tai kruopščiai atrinkti žmonės, turintys pedantiškas charakterio savybes, nuolat stumiantys save tobulybės link.

Apple telefonų remontas.

Reikalingas iphone remontas? Be problemų! Apple taisykla į gyvenimą grąžino ne vieną telefoną, buvo ir skendusiu ir kritusiu, net pervažiuotų! Apple servisas prikelia juos antram gyvenimui ir palaiminę išleidžią atgal į žiaurų pasaulį!

Apple kompiuterių remontas.

Sugedo Macbook Pro kompiuteris? Galbūt reikia pagreitinti iMac stalinį kompiuterį? Jūsų obuoliai tinkamose rankose, ne tik remontas, bet ir spartinimas, aksesuarai ir kita pagalba! Esame pasiruošę viskam!

Apple planšečių remontas.

Girdėjome suskilo iPad ekrano stiklas? Nesirūpinkite, tai mūsų kasdienybė! Nauja baterija, naujas ekranas ar naujas pakrovimo lizdas? Planšečių bėdas palikite mums, mes viską sutvarkysime! Apple taisykla mėgsta iššūkius!

Kitų Apple įrenginių aptarnavimas.

Problemos su iPod ar Apple Watch? Galbūt naudojate Apple TV? Šių ir kitų, rečiau sutinkamų Apple įrenginių remontas taip pat galimas, tereikia su mumis susisiekti. Apple taisymas apima labai platų įrenginių spektrą, tad visko surašyti nespėjame!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title