fbpx
iPhone remontas2024-05-10T13:00:34+00:00

Esame čia, kai jums to labiausiai reikia.

Sugedo telefonas? Reikalingas iPhone remontas? Palikite tai specialistams! 

Galime užtikrinti, jūsų telefonas tinkamose rankose! Esame pedantiški Apple įrangos specialistai ir į savo darbą žiūrime labai rimtai. Kiekvienas remontas prilygsta nusileidimu mėnulyje, svarbi kiekviena detalė!

Pasirinkimo laisvė.

Nuolat stengiamės pasiūlyti variantą tinkamą jums, pavyzdžiui kai reikalingas iphone ekrano keitimas siūlome net kelis sprendimo variantus, pradedant stikliuko keitimu, neoriginaliu ekranu arba originaliu-restauruotu ekranu.

Kiekviena smulkmena svarbi.

Mūsų iphone taisykla remiasi keliomis griežtomis taisyklėmis. Tvarka ir preciziškumas yra prioritetų kalno viršūnėje, pro akis nepraleidžiame nė menkiausio nukrypimo. Sutvarkytas telefonas turi atrodyti kaip įmanoma arčiau naujo.

Laikas mūsų sąjungininkas.

Jei iphone taisymas trunka ilgiau nei kelias valandas, klientai ima raukyti kaktą ir kelti sąmyšį. Mes tai puikiai suprantame, tad kiekvienas iphone remontas atliekamas kuo įmanoma greičiau! Konfliktų tikrai neieškome!

Turite senesnį iPhone modelį?

Sąraše nerandate savo telefono? Nenuogąstaukite, tai nereiškia, kad palaikymas pabėgsi ir teks pirkti naują! Mūsų servisas aptarnauja visus Apple modelius, net jei reikalingas iphone baterijos keitimas dešimties metu senumo telefonui!

KAIP MUS RASTI?

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.
Kaip saugiai supakuoti įrenginį?
Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

Kur atliekamas iPhone remontas?

Apple iphone taisymas atliekamas mūsų specializuotame elektronikos servise, adresu Tilžės g. 52D, Klaipėda. Čia dirba patyrę specialistai gebantys perprasti visatos dėsnius. Nesvarbu ar tai iphone baterijos keitimas ar pagrindinės plokštės problema, dėl jūsų telefono mes esame pasiruošę bėgti per žarijas!

Kiek laiko trunka taisymas?

Planuojame dienotvarkę taip, kad kiekvienas remontas būtų atliktas kuo įmanoma greičiau. Pavyzdžiui iphone ekrano keitimas trunka vos kelias valandas, o bateriją galime pakeisti dar greičiau! Susidūrus su rimtesnėmis bėdomis visad informuosime, o kad dienos be telefono neprailgtų – duosime pakaitini telefoną, kol jūsiškus bus taisomas.

Kiek kainuos sutvarkymas?

Kol kitos taisyklos ima pinigus už tuščias kalbas, mes imame tik už atliktus darbus! Telefono patikra nieko nekainuoja! Jei mes negalime suremontuoti jūsų telefono, pinigų taip pat neimame. Nustačius tikslius gedimus, būtinai susisieksime ir pranešime tikslias remonto kainas, siekiame, kad iphone remontas būtų kaip įmanoma sklandesnis!

TURITE SENESNĮ iPHONE MODELĮ?

Nerandate savo telefono modelio? iPhone taisymas neapsiriboja tik naujausiais modeliais, aptarnaujame ir senesnės kartos Apple telefonus. Pilną telefonų sąrašą rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą! Spausk ir įsitikink!

Keletas kadrų iš mūsų kasdienybės:

iPhone ekrano keitimas per dieną?

Taip, tai visiškai realu! Nors bendras iPhone remontas trunka kur kas ilgiau, kai kurių paslaugų atlikimas muša rekordus. Ekrano keitimas atliekamas tą pačią dieną, greičiausiai per vos kelias valandas. Jei ekrano neturime, duosime pakaitinį telefoną, kol remontas bus baigtas! Paprasčiau nebūna!

iPhone baterijos keitimas per valandą?

Netikite? Atvykite ir įsitikinkite! Nuo šiol iphone baterijos keitimas atliekamas iškart! Jei baterija turime vietoje ir meistras nėra užimtas, telefonas net nereiks palikti! Kitu atveju, pažadame bateriją pakeisti per vieną valandą! Paslauga galioja tik Tilžės g. 52D esančiame Taisom.lt servise.

NORITE PAKLAUSTI?

iPhone taisykla laukia klausimų! Remontuojame visus Apple telefonus ir kitą elektronikos įrangą, įskaitant Apple kompiuterius, planšetes bei laikrodžius. Pasidalinsime ilgamete patirtimi, sužinok kaip vyksta iPhone taisymas!

Dažniausiai sutinkamos problemos:

Dalinamės dažniausiai sutinkamais gedimais, kuriuos tenka remontuoti. Nors iPhone remontas susideda iš gausybės įvairių problemų šalinimo, išskyrėme kelias pagrindines bėdas, su jomis susiduria kas trečias telefono vartotojas!

Dažniausiai pasitaikanti problema – nukritęs telefonas. Tai baigiasi skilusiu ekranu ar nugarėle, kartais ekranas išvis nustoja rodyti, o kartais įtrūksta tik ekrano stikliukas. Retais atvejais pažeidžiami korpuso kraštai ar net mygtukai! Viskas priklauso nuo paviršių kietumo. Kaip tai taisome? Nepatikėsite, bet iPhone ekrano keitimas yra bene dažniausiai atliekama paslauga. Saugokite savo telefonus!

Nors per tiek metų Apple telefonų korpusai ir ekranai kur kas patobulėjo, ištvermingumu jie tikrai nepasižymi. Susibraižo tiek korpusai, tiek nugarėlės, tiek patys ekranai. Dažniausiai iPhone taisykla susiduria su klausimu: ar galima įbrėžimus pašalinti, nepoliruoti ar paslėpti? Teigiamo atsakymo deja nėra, vienintelis kelias į naują įrenginio išvaizdą korpuso, galinės nugarėlės ar ekrano pakeitimas. Apsaugokite savo telefonus apsauginiais stikliukais bei dėklais, išvengsite šių problemų.

Siūlome aklai nepasitikėti atsparumu drėgmei, tai gali ir nesuveikti! Aplietų telefonų remontas yra vienas iš sudėtingiausių, yra šansų, kad įrenginys bus neremontuojamas, arba jo remonto kaštai viršys įrenginio vertę. Atsitikus tokiai bėdai rekomenduojame kuo greičiau kreiptis į servisą, kuo greičiau tai padarysite tuo daugiau šansų, kad telefonas išgyvens!

Karšta vasaros diena gali net ir labai pakenkti jūsų telefonui, jei matome perspėjimą ekrane apie per aukštą įrenginio temperatūrą, kuo skubiau slėpkite jį pavėsyje. Tiesioginiai saulės spinduliai gali labai greitai perkaitinti jūsų telefono vidines detales, tas pats galioja apie telefono palikimą karštame automobilio viduje. Priešingą efektą turintis šaltis, taip pat yra labai kenksmingas. Peršalęs telefono ekranas gali nustoti veikti, atsisako liečiamoji ekrano dalis. Saugokite telefoną tiek nuo karščio, tiek nuo šalčio.

Naudojant telefoną kasdienėmis sąlygomis dėl dulkių jaudintis nevertėtų, tačiau jei susiduriate su priešiška atmosfera, kaip statybos, garažo darbai ar smėlis, reiktų pasisaugoti. Patekusios į vidų dulkės gali sugadinti ne tik keičiamus komponentus kaip garsiakalbis ar kamera, bet ir tokias brangias detales kaip pagrindinė plokštė. Patariame naudoti apsauginius dėkliukus!

Prisiminkite, kad iPhone’as kaip ir daugelis kitų šiuolaikinių telefonų padarytas iš plono metalo ir stiklo. Tai trapus įrenginys kuris naudojant jėga gali perlinkti ar net sulūžti. Norite atskleisime paslaptį, kur telefonas perlinksta dažniausiai? Džinsų galinėje kišenėje! Gavę tokį telefoną, bet kuri iPhone taisykla pasakys tą patį – pagelbėtu tik korpuso keitimas, o tai išties nepigus malonumas!

Visų laikų pagrindinė baterijų problema – susidėvėjimas. Naujos baterijos laiko gerai, senos blogai, nėra ką ir galvoti. Trys iš keturių atvejų sutvarkomi pakeitus baterija, o tas vienas likęs dažniausiai turi kur kas rimtesnių problemų. Tai gali būti įkrovimo lizdas ar net įkrovimo mikroschema. Baterijų keitimas vyksta žaibišku greičiu, na o kitiems gedimams prireiks šiek tiek laiko.

Atsarginės kopijos užima ganėtinai daug vietos, galų gale tai visas jūsų gyvenimas įamžintas fotografijose, video medžiagoje ar kituose failuose. Reiktų nepamiršti apie iCloud talpyklos suvaržymus, dauguma vartotojų net nežino, kad tai ribotas kiekis duomenų, kuriuos galite išsaugoti. Dažniausia problema yra per mažas kiekis likusios vietos, o tai sprendžiama arba ištrinant nereikalingus failus, arba įsigyjant daugiau vietos iCloud sistemoje. Taip pat galite išsikelti duomenis į atskirą išorinę talpyklą, taip duomenis laikydami visiškai kitoje vietoje.

Pradėkime nuo mažų žingsnelių, patikrinkite ar programų nustatymuose neblokuojate kameros aplikacijos, jei bėda kartojasi, pabandykite atkuri telefono gamyklinius parametrus. Ne visada iPhone remontas būna toks sklandus, pasitaiko ir pačios kameros gedimų, tokiais atvejais keičiame priekinė arba galinė kamerą.

Patikrinkite Lightining kabelį, iš patirties sakome, tai padeda! Nulankstyti kabelio kištukai ar pažeistas pats laidas ir jūsų telefonas nebepasikrauna. Kitas variantas, įkroviklio blokelis, pabandykite naudoti kitą įkroviklį, galbūt sugedo įkrovimo blokelis. Laikinam patikrinimui tik ir kitų gamintojų įkrovikliai, pvz. Samsung ar Huawei. Nematant rezultatų laukia iphone taisymas mūsų servise, čia patikrinsime įkrovimo lizdą ir toliau esančius komponentus. Išduosime paslaptį, dažnai užtenka išvalyti įkrovimo jungtį ir telefonas vėl kraunasi!

Visapusiška pagalba jums.

Garsiai to neskelbiame, bet ištikus labai dideliai bėdai galime padėti ir ne darbo metu! Tai greičiausiai kainuos ne vieną kartą daugiau nei įprastai, bet problemas spręsti mokame – esame ten kur labiausiai reikia! Šiuolaikiškas laisvalaikio technikos remontas!

Negarantinis iPhone remontas.

Mūsų specializuota iPhone taisykla geba suremontuoti daugelį gedimų, įskaitant ekranų, baterijų ir kitų komponentų keitimą. Taip pat gelbėjame skenduolius, įkritusius į smėlį ar kitaip pažeistus iPhone’us. Dirbame su obuoliais jau dešimtmetį!

Autentiškų detalių naudojimas.

Taisymo metu naudojame tik aukščiausios kokybės dalis, nesvarbu ar tai bus neoriginali ar originali-restauruota detalė. Prieš naudojant ją kruopščiai patikriname, tik įsitikinus, kad detalė veikia tinkamai, perduodame meistrui į rankas!

Net 90-ies dienų garantija.

Tiek naudojamoms detalės, tiek atliktiems darbams taikome trejų mėnesių garantiją. Juk svarbu po remonto jaustis saugiai! Garantija netaikoma tik tais atvejais, kai įrenginys aplietas arba turi kitų specifinių pažeidimų. Daugiau apie garantinio aptarnavimo sąlygas galite sužinoti čia.

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title