fbpx
Baterijų keitimas2024-05-09T14:53:43+00:00

Baterijų keitimas.

Įvairių įrenginių baterijų keitimas, įskaitant kompiuterius, telefonus, planšetes, dulkių siurblius bei daugelį kitų šiuolaikinių įrenginių!

Užsakome originalias ar aukštos kokybės pakaitines baterijas, užsiimame baterijų remontu bei restauracija. Galime pakeisti susidėvėjusias baterijos celes, perprogramuoti BMS kontrolerius, užsiimame baterijų gamyba ir perdirbimu.

KAIP MUS RASTI?

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Baterijų keitimas visiems įrenginiams!

Esame tikri, kad galime pakeisti bateriją praktiškai bet kuriam šiuolaikiniam įrenginiui! Pradedant kasdieniais įrenginiais kaip telefonai ar kompiuteriai, baigiant barzdaskutėmis, epiliatoriais, kirpimo mašinėlėmis ar dulkių siurbliais! Šiandieniame pasaulyje baterijos lemia labai didelę reikšmę, o baterija kaip žinome, susidėvintis komponentas. Anksčiau ar vėliau ją teks keisti!

Galime suremontuoti sugedusią bateriją!

Sugedusi baterija ne visais atvejais reiškia, kad ją būtina keisti. Baterijos genda dėl įvairiausių priežasčių, viena iš jų, nenaudojama baterija išsikrauna žemiau ribos ir kontroleris užrakina celes. Tokiu atveju galima perprogramuoti kontrolerio nustatymus ir sulyginus celių darbą baterija vėl veiks. Galimi ir pavienių celių keitimai, jei iš visos baterijos grupės viena ar kelios celės yra pažeistos. Variantų daugybė, tad patarimas – neskubėkite keisti,  pirma pabandykite suremontuoti!

Ne tik baterijų keitimas, bet ir gamyba!

Ar kada girdėjote apie baterijų gamybą? Taip tai irgi įmanoma! Kai baterija kainuoja labai daug, ar reikalinga specifinė baterija kurios nebėra tiekime, galime pagaminti naują bateriją pagal duotus parametrus! Baterijų gamyba susideda iš pavienių celių apjungimo naudojant specialią įrangą ir baterijų valdymo kontrolerio pritaikymo. Prieš pradedant šiuos darbus būtina žinoti kam bus naudojama naujoji baterija, kokie jos parametrai, net fizinis dydis, kad montuojant nebūtų neatitikimų. Jei jums reikalinga baterija kurios niekur nepavyksta rasti, kreipkitės – pagaminsime jums naują!

NORITE PAKLAUSTI?

Užduokite klausimą baterijų specialistams! Keitimas, užsakymai, gamyba ir kita informacija suprantamai! Pasidalinsime ilgamete patirtimi, sužinok kaip vyksta baterijų keitimas! Konsultacija visiškai nemokama! Skelk klausimą jau dabar!

Baterijų prekyba.

Prekiaujame visų tipų baterijomis kompiuteriams, telefonams, dulkių siurbliais bei kitiems šiuolaikiniams įrenginiams. Suteikiame garantiją, išrašome sąskaitas, daroma užsakymus.

Baterijų restauravimas.

Sugedusių baterijų remontas pakeičiant susidėvėjusias celes ar programuojant valdiklį. Užrakintų baterijų remontas, celių sulyginimas, kontrolerių perrašymo darbai ir tai tik pradžia! Esame baterijų remonto specialistai!

Baterijų gamyba.

Gaminame baterijas pagal užsakymą. Pagal jūsų specifikaciją parinksime naujas celes, pritaikysime BMS valdiklį, gražiai supakuosime ir paruošime naudojimui! Jei nerandi kur įsigyti baterijos, skambink mums!

Baterijų utilizacija.

Siūlome profesionalias baterijų utilizavimo paslaugas patraukliomis kainomis! Įmonėms sudarančioms sutartį taikomos nuolaidos. Baterijų į šiukšlinę mesti negalima, taupykime gamtą drauge!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title