fbpx
Macbook remontas2022-10-12T12:04:04+00:00

Macbook remontas.

Reikalingas Apple kompiuterių remontas? Iškrapštysime visus kirminus iš jūsų obuolių!

Jei nebelaiko baterija, mirga ekranas ar lėtai atidaro aplikacijas – neišsigąsk! Esame išskirtinė komanda, surinka iš pačių talentingiausių specialistų, gebanti suremontuoti praktiškai visus Apple kompiuterių gedimus.

Kaip mus rasti Klaipėdoje:

Taikos pr. 48, Klaipėda

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Keletas kasdienių kadrų:

Sugedo jūsų Macbook kompiuteris?

Piktas kirminas pragraužė Adomo ir Ievos obuolį? Pasitaiko visko! Dirbame su Apple įranga jau daugiau nei dešimtmetį, tad galime drąsiai teigti – žinome, ką darome. Apple kompiuterių remontas tapo vienas iš pirmų kryžiaus žygių į tuomet dar neatrastus kraštus, dabar galime pasidžiaugti galėdami sutaisyti beveik visus iškilusius gedimus. Nesvarbu ar tai būtų Macbook ekrano keitimas ar apliejimo žalos šalinimas, mūsų nesustabdys joks gedimas!

Ką mes siūlome?

Aptarnaujame visus Apple nešiojamus kompiuterius, tiek seniausius, tiek naujausius, nėra jokių išimčių! Atliekame įvairius remonto, priežiūros bei spartinimo darbus. Skiriame ypatingą dėmesį kokybei užtikrinti, prie Apple įrenginių dirba tik aukščiausios kvalifikacijos specialistai!

  • Macbook Pro remontas: Pavedė jūsų pagrindinis darbinis arklys? Tempk jį čia! Pro serijai suteiksime (pro)fesionalę pagalbą, tai galioja visų tipų gedimams, programiniams, mechaniniams ar nežemiškos kilmės!

  • Macbook Air remontas: Sugedo plonasis pagalbininkas? Nesijaudinkite, padėsime jei nebelaiko baterija, skilo ekranas, apliejai kava ar atsitiko kokia kita bėda! Nėra tokios problemos kurios neįveiktume!

  • Visų kitų modelių apple kompiuterių remontas: Ne visi tai žino, bet Air ir Pro klasifikuojami Apple kompiuteriai turi ir kitų tolimesnių giminaičių! Mažesnių dydžių Macbook’ai ir visi senesnės kartos (prieš Air ir Pro) būtent ir įkrentą į šią kategoriją, jaučiame prievolę jų nepalikti už borto ir reikalui esant suteikti visas reikalingas remonto paslaugas! Reikalingas senesnio modelio Macbook baterijos keitimas? Ne bėda!

Ką gaunate pasirinkę mus?

  • Aukščiausią atliktų darbų kokybę:  Užtikriname, kad kiekvienas suremontuotas Macbook’as gauna aukščiausią įmanomą aptarnavimą. Nuo pradinio konsultavimo susitikus pirmą kartą iki pat įrenginio pasiėmimo iš serviso dirbtuvių.

  • Net 90-ies dienų garantiją visiems darbams: Visiems suremontuotiems kompiuteriams suteikiame net 90-ties dienų garantiją, taip pat siūlome ir galimybę prasitęsti garantiją!

  • Išskirtinis dėmesys kruopštumui: Šie elektronikos inžinerijos stebuklai susideda iš šimtų smulkių detalių, todėl dirbant prie taip tiksliai suprojektuotų įrenginių laikomės ypatingo kruopštumo. Nuo antistatinių apsaugų iki baltų meistro kojinių!

  • Siekiame tobulumo: Remontuodami obuolius siekiami būti perfekcionistais, jei rezultatas netenkina – darome dar kartą! Žinome, kad žmonės kurie sukūrė šiuos nuostabius įrenginius siekė to paties, manome ir pats Steve’as Jobs’sas nuolat ieškojo tobulumo recepto.

Macbook kompiuteris – neeilinis įrenginys. Tai kruopščiai sukurtas darbo bei pramogų įrankis išsiskiriantis savo per kraštus trykštančiu ego. Kompiuteriai ne tik stebinantis savo minimalistine išvaizda, bet ir inovatyviais projektavimo sprendimais. Remontuodami šiuos įrenginius stebimės, kiek daug apgalvotų veiksmų yra priimama kuriant tokius šedevrus. Taisydami šių kompiuterių gedimus, siekiame tik aukščiausio rezultato, nuolat siekiame replikuoti originalo kokybę. Esame įsitikinę, jei atlikti darbai neišduoda apie vizitą kompiuterių taisykloje – darbą atlikome gerai!

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.

Kaip saugiai supakuoti įrenginį?

Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

DOMINA KITŲ APPLE ĮRENGINIŲ REMONTAS?

Nėra tokio obuolio kurio neperkastumėm! Ne tik Apple kompiuterių remontas, bet ir telefonų, planšečių, išmaniųjų laikrodžių, grotuvų bei kitų Apple prietaisų aptarnavimas Klaipėdoje! Spausk ir pamatyk pilną paslaugų spektrą, mes pasiruošę jums padėti!

SUGEDO KITO GAMINTOJO KOMPIUTERIS?

Neapsigaukite, Apple Macbook remontas yra tik viena iš daugelio mūsų teikiamų paslaugų! Taisome praktiškai visų gamintojų kompiuterius, keičiame ekranus, baterijas, klaviatūras ir kitus komponentus, remontuojame plokštes, atliekame smulkius litavimo darbus. Daugiau informacijos rasite mūsų bendroje kompiuterių remonto kategorijoje!

Dažniausiai sutinkami gedimai:

Susipažinkite su dažniausiai sutinkamais gedimais ir problemomis. Obuoliai irgi genda, dalinamės vertinga informacija kaip juos taisome. Macbook remontas reikalauja nekasdienio kruopštumo!

Daugelis OS X vartotojų susiduria su šiuo esminiu klausimu, ar galima įdiegti naujesnę versiją? Nors interneto platybėse esama įvairių kalbų, oficialus OS X palaikymo sąrašas yra tik vienas! Pagal jį ir vadovaujamės, tik tokiu būdu galime užtikrinti sklandų jūsų kompiuterio darbą! Šiaip ar taip, klausimai apie atsinaujinimą dažniausiai slepia sulėtėjusio kietojo disko darbą ar kitas problemas. Net jei jūsų kompiuteris nepalaiko naujausios Mojave ar Catalina versijos, įdėtas SSD diskas kur kas pagreitins darbą ir su senesnėmis OS X versijomis!

Nepatikėsite, bet Macbook baterijos keitimas išties dažna problema! Kompiuteriui sulaukus penkių ar daugiau metų, baterijos susidėvėjimas pradeda rodyti nagus, taip taip, baterijos irgi dėvisi! Keičiant bateriją labai svarbu išsirinkti kokybišką pakaitalą, mūsų pakeistos baterijos laiko lygiai taip pat ilgai kaip ir originalios, kai kuriais atvejais net ir ilgiau! Tiesa, rinkoje esama ir labai pigių alternatyvų, kurios ne tik nuvils, bet ir privers susimokėti du kartus!

Nors blankiai rodantys ekranai gali signalizuoti rimtesnes pagrindinių plokščių problemas, visų pirmą pasitikrinkite šviesumo nustatymus, galbūt atžalos arba augintiniai žaidė su kompiuterio klaviatūra? Kitas variantas kur kas realesnis, tai apšvietimo mikroschemų rinkinio gedimas, kuris tam tikruose modeliuose pasireikšdavo ganėtinai dažnai. Šis Apple kompiuterių remontas kainoja ne pigiai, tačiau yra pilnai suremontuojamas!

Lėtai veikiantis kompiuteris gali reikšti visą saują įvairių gedimų, tai gali būti sugedęs įkroviklis, bloga baterija ar net leisgyvis kietasis diskas. Reiktų nepulti perrašinėti programinės įrangos, mat OS X platforma kardinaliai skiriasi nuo Windows, tad lyginti jų bėdų negalima. Jei naudojatės tuščia baterija ir kompiuteris akivaizdžiai stringa, nieko daug neprigalvosime, laukia Macbook baterijos keitimas. Tokie pat simptomai gali pasireikšti naudojant per silpną įkroviklį ar esant kitiems, sudėtingesniems gedimams.

Pirmas dalykas, ką reiktų pasitikrinti – Magsafe įkroviklio laidas! Nors jie pakankamai tvirti, vertėtų apžiūrėti kištuką ir patį laidą, jei pastebėjote įtrūkimą – laidą reiks keisti. Magsafe laidų keitimas yra atliekamas iškart ir užima vos keletą minučių. Naudojame tik pačius ištvermingiausius laidus, kurių taip paprastai neperkas šuniukas ar kačiukas. Jei įkroviklio kabelis geras, apžiūrėkite įkrovimo lizdą, jo sandara susideda iš kelių kontaktų. Nesugadinto lizdo kontaktai turi būti blizgūs, švarūs, jei jie juodi – apdegę, kompiuteriu naudotis nerekomenduojame, teks atlikti įkrovimo lizdo keitimą.

Nėra ko slėpti, Macbook ekrano keitimas kainuoja brangiai. Retina ekranai yra ypatingai brangūs dėl jų specifikacijų ir gamybos kaštų, visgi keitimas yra galimas. Čia labai pagelbėtu būsto turto draudimas, taip sutaupytumėte ne vieną šimtą eurų! Kaip pavyzdys: 2015 metų Macbook Pro 15 colių Retina ekrano keitimas kainuoja apie 450-500 Eurų, už tokią sumą gaunate originalų ekraną su profesionaliais pakeitimo darbais. P.S. Ekranai užsakomi iš anksto.

Pamirškite ryžius, kaip įmanoma greičiau kreipkitės į mūsų servisą! Pirmas sąmoningas dalykas kurį reikia padaryti – atjungti vidinę bateriją. Deja tai nėra taip paprasta dėl naudojamų specialių varžtų, tokių galvučių namuose tikrai turi ne kiekvienas! Atvykę į servisą būsite iškart priimtas pirmajai pagalba, atjungsime bateriją ir įvertinsime numatomus darbus. Apliejimai dažniausiai nesibaigia gerai, tenka keisti klaviatūras, trackpad’us, remontuoti pagrindines plokštes. Saugokite savo obuolius!

Macbook įkrovimo lizdo keitimas.

Kai problema ne Magsafe įkroviklyje ar jo laide, o pačiame kompiuteryje, visada įtariame įkrovimo jungtį! Kai kuriais atvejais keičiama tik jungtis, o kartais pažeidimai būna tokie dideli, kad prireikia net visos įkrovimo plokštės keitimo!

Macbook ekrano keitimas.

Skilo Retina ekranas? Nenusimink ir pradėk taupyti! Galime užsakyti originalius Retina ekranus visiems populiariausiems Apple kompiuteriams, užsakymai priimami iš anksto, teks apsiginkluoti kantrybe!

Macbook baterijos keitimas.

Baterija laiko per trumpai? Pakeisim! Nauja baterija tarnaus dar geriau nei senoji, suteiksime garantiją ir užtikrinsime aukščiausio lygio baterijos keitimo darbus! Niekas nė nepastebės, kad jūsų baterija buvo pakeista!

Macbook klaviatūros keitimas.

Apliejote klaviatūrą? Blogai spaudosi klavišai? Pagelbėsime ir čia, Macbook klaviatūrų keitimas yra pakankamai sudėtingas procesas, būtinas išankstinis nusiteikimas! Garantuojame, kad pakeista klaviatūra atrodys ir jausis taip pat!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
https://paspirtuku-remontas.lt/

Title