fbpx
Dronų remontas2022-10-11T14:03:40+00:00

Dronų remontas Klaipėdoje.

Sugedo Dji ar kito gamintojo dronas? Mes galime jums padėti!

Įskilo drono korpusas? Nulūžo sparnas ar nebelaiko baterija? Šių ir visų kitų problemų sprendimas šiandieniniais būdais! Keičiame detales, taisome plokštes, programuojame mikroschemas ir tai tik pradžia!

Pasirinkite vietą:

Taikos pr. 48, Klaipėda

 I-V 9:00-19:00 VI 10:00-18:00

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Dirbame ir visoje lietuvoje!

Siųskite kurjeriu, tai paprasta!

Keletas atliktų darbų:

Dronai irgi genda, mitas ar realybė?

Jūs nepatikėsite – tai atsitinka dažniau nei galvojate! Iš esmės tai labai patikimi įrenginiai ir toks dalykas kaip gamintojo brokas neegzistuoja. Daug dažniau susiduriame su vartotojo padarytomis klaidomis ir valdymo ypatumais. Juk niekas negimė mokėdamas pilotuoti droną? Čia ir atsiranda visi nesėkmingų skrydžių padariniai, nulūžta sparnuotė, skyla korpusai, pažeidžiami valdikliai, atsiranda kitų problemų. Laimė dronas – kaip ir daugelis kitų šiuolaikinių įrenginių, susideda iš daugelio keičiamų detalių. Tad specialistų rankose dornų remontas yra saugus ir patikimas darbas!

Ką siūlome mes?

  • Pirminis drono patikrinimas – atvykę į servisą gausite konsultacija, suteiksime pirminę įžvalgą kas laukia taisymo metu ir kiek maždaug tai gali kainuoti. Drono patikra paprastai kainuoja nuo 20-ies eurų.

  • Visų tipų dronų remontas Klaipėdoje – DJI, Parrot, Ryze tech, PGYTECH, OVERMAX, GoPro ir kitų gamintojų aptarnavimas, dronų dalys bei visos serviso paslaugos. Korpusų, elektrinių variklių, kamerų, baterijų ir kitų komponentų keitimas bei remonto paslaugos. Įprastai dronų remontų kainos prasideda nuo 100 eurų ir daugiau.

  • Paslaugos atlikimo laikas – Bet koks prisilietimas prie tokio išmanaus ore kabančio įrenginio reikalauja ypatingo pasirengimo, dėl to paslaugų atlikimo laikas nėra apibrėžiamas, kartais tai trunka savaitę ar kelias, o kartais reikia laukti detalės – tokiu atveju gali tekti palaukti mėnesį ar net daugiau.

  • 90-ties dienų garantija – Atliktiems darbams suteikiama 3 mėnesių garantija, jei detales užsakinėjame mes – tokia pat tvarka taikoma ir pakeistai detaliai. Jei detalę suteikia klientas, garantija taikoma tik atliktui darbui.

Kaip vyksta dronų remontas?

  • Įrenginys priimamas patikrai: Atliekamas pradinis patikrinimas, prietaisą užregistruojame vidinėje sistemoje, apžiūrima bendra būklė, išklausomi kliento nusiskundimai.

  • Atliekama diagnostika: Pradedamas drono patikrinimas, jei reikia – įtaisas išardomas. Tikslinami blogi komponentai, informacija suvedama vidinėje sistemoje ir perduodama vadybininkams.

  • Nustatoma remonto kaina: Įvertinami remonto kaštai, jei reikia sudaromas keičiamų detalių sąrašas. Vadybininkas susisiekia su klientu, paaiškina situacija. Gavus sutikimą –  užsakomos detalės iš tiekėjų sandėlių.

  • Vykdomas remontas: Atliekami būtini darbai, keičiamos dalys (jei tokių yra), įrenginys surenkamas ir testuojamas. Tik tuomet klientui pranešama apie sėkmingą remonto pabaigą.

Taisydami dronus ne retai susiduriame su bandymais pasitaisyti vieną ar kitą gedimą pačiam. Patikėkite mumis – tai gali baigtis tragiškai! Vienas iš pavyzdžių – nulūžęs įrenginio mazgas su elektriniu varikliu varančiu sparnuotę, paieškojus internete dalis rasite be didžiausio vargo, o štai pakeitimas – visai kita kalba. Neteisingai pakeistas elektrinis sparnuotės variklis ėmė suktis į kitą pusę, o paleistas dronas pradėjo vartytis ore ir krito į kietą asfaltą. Pamoka išmokta! Jei ne esate tikri dėl gebėjimo susitvarkyti su užduotimi, palikite tai specialistams – Dronų remontas Klaipėdoje laukia ne tik Klaipėdiečių, bet ir kitų miestų pilotų!

DOMINA DRONŲ DALYS?

Prekiaujame įvairiomis dronų detalėmis! Ieškote DJI, Parrot ar kitų dronų detalių? Mes galime jums padėti! Susisiekite su mumis, užduokite klausimą apie ieškomą dalį ir mes būtinai pateiksime geriausią pasiūlymą. Randame net ir pačias rečiausias detales!

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.
Kaip saugiai supakuoti įrenginį?
Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI KLAIPĖDOJE?

Neturite laiko atvykti į laisvalaikio įrangos servisą? Suprantame, laikas – pats svarbiausias, tad siūlome paėmimo paslaugą visoje Klaipėdoje. Iškviesk Taisom.lt kurjerį į namus ar ofisą Klaipėdoje, vos už 10 eurų! Laukiame jūsų!

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Užduokite klausimą multikopterių specialistams! Dronų remontas Klaipėdoje ir ne tik! Padėsime su atsarginėmis detalėmis, taisymo klausimais bei bendromis konsultacijomis. Laukiame jūsų užklausų, stengėmės atsakysime kiekvienam!  

Dažniausiai sutinkami gedimai:

Šias išmanias skraidykles irgi persekioja bėdos! Pabandysime apžvelgti dažniausiai sutinkamus gedimus, jų sprendimus bei įkainius. Šiek tiek įžvalgos prieš atvykstant į taisyklą visad į naudą!

Girdėjote apie baterijų susidėvėjimą? Taip, tai visiškai realus scenarijus! Kadangi baterija turi gan tiksliai paskaičiuota gyvavimo ciklą, natūralu, kad ji dėvisi. Taip po truputį prarandama baterijos talpa ir jūsų įrenginio laikas ore automatiškai trumpėja. Labai daug neišradinėjant, patarsime – jums reikalingas baterijų keitimas! Devyni iš dešimt atvejų baigiasi pakeista nauja baterija ir mieli draugai, netaupykite ant naujų baterijų, ypač kai kalba eina apie skraidančius prietaisus! Mūsų servise galite užsisakyti naujų originalių ir neoriginalių baterijų dronams, su garantija. Taip pat prieinamos visos kitos dronų dalys.

Žinoma! Nepatikėsite, bet įmanoma užsakyti beveik visas korpusų dalis, sparnuotė neišimtinis. Kai kurie gamintojai net prideda po kelis vienetus atsarginių sparnuočių, tai išties lengvai pažeidžiama detalė. Mūsų užsakomos dronų dalys atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, jei yra galimybė stengiamės užsakyti tik originalias detales. Ore skraidantiems įrenginiams taupumo sumetimai netinka, nerekomenduojame pirkti iš nežinomų tiekėjų!

Visas priklauso nuo įtrūkimo ir jo vietos, jei tai arti elektrinio motoro – geriau nerizikuoti! Iš patirties galime pasakyti, ne visi gamintojai naudoja kokybišką plastmasės lydinį, tad įtrūkusių korpusų pasitaiko pakankamai dažnai. Jei tai nėra konstrukcinė vieta, galima įtrūkimą suremontuoti, tai nebrangi ir pakankamai greita paslauga. Deja, jei kyla pavojus pagrindinei struktūrai, galimas tik detalės keitimas. Jūs turbūt jau girdėjote, kad dronų dalys – mūsų pašaukimas? Galime užsakyti pažeistas ir neremontuotinas detales!

Variklio defektas nėra dažnas, tačiau sutinkamas. Dažniau sutinkamas įrenginiuose kur varikliai su sparnuote turi susilankstymo mechanizmą. Viduje pažeisti laidai nebeduoda kontakto ir drono variklis nesisuka. Rečiau, bet taip pat visiškai realu sutikti sugedusį elektrinį variklį, jų taisyti neverta, beveik visais atvejais keičiamas naujas elektrinis variklis. Jei pastebėjote, kad vienas iš variklių dirba ne taip kaip kiti, prietaiso neeksploatuokite – tai pavojinga!

Tai gali įtakoti stiprus magnetinis laukas, netoliese esanti ryšio antena ar kiti trukdžiai. Pabandykite, procedūrą pakartoti kitoje vietoje – greičiausiai padės. Kompaso gedimų pasitaiko retai! Labai retais atvejais gamintojai naudoja jautrius kompasus, kurių kalibravimui trukdo net tokios smulkmenos kaip diržo sagtis ar kišenėje esanti piniginė.

Įtariame, kad keitėte variklį? Jei tai tiesa, manome neteisingai sujungėte laidus. Sumaišius seką, variklis ima suktis į kitą pusę, reiktų pasitikrinti kokia tvarka turi būti sujungti laidai. Jei tai atlikote ne jūs, lauksime atvykstant! Sutvarkysi iškilusias problemas, atsakingus darbus palik specialistams!

Šis ypač pavojingas gedimas yra labai nekonkretus ir nustatomas ganėtinai sunkiai. Jei susijungimui naudojamas telefonas, verta pasitikrinti jo bei pultelio lizdus, tai gali būti viena iš priežasčių! Taip pat verta atnaujinti programinę įrangą, ne kartą tokias problemas išsprendė išleistas sistemos atnaujinimas. Galiausiai pasitikrinkite GPS signalą, jį skleidžia naudojamas telefonas ar planšetė, jei signalas silpnas – skristi su sekimo funkcija nerekomenduojama.

Dronų remontas ir aptarnavimas.

Susidūrus su problema – kreipkitės! Pakėlėme į orą ne vieną nustojusį veikti droną, keitėme dalis, atlikome smulkius litavimo darbus, programavome mikroschemas.

Dronų dalys pagal užsakymą.

Baterijos, sparnuotės, motorai, korpuso dalys bei daug kitų dalių! Aptarnaujame daugelį gamintojų, įskaitant: DJI, Parrot, Ryze tech, PGYTECH ir OVERMAX. Nėra tokios dalies kurios nerastume!

Industrinių dornų aptarnavimas.

Sugedo bepilotis orlaivis su LIDAR sistema? Naudojate kitos paskirties dronus su specialiais poreikiais? Ištikus bėdai nenusisuksime, iššūkius bandysime įveikti kartu!

Drono nuomos paslauga.

Sugedo ir sutaisyti greitai nepavyksta? Galime jums išnuomoti kitą! Galbūt ne tokį pat, bet nufilmuoti vestuves ar vakarėlį galėsite. Skoliname tik licencijuotiems pilotams, be teisių skristi neleisime!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title