fbpx
išorinio kietojo disko duomenų atkūrimas2022-01-18T15:20:18+00:00

Išorinio kietojo disko duomenų atkūrimas.

Išorinės duomenų laikmenos – patikrintas būdas svarbiems duomenims laikyti. Deja ir išoriniai kietieji diskai gali sugesti, jei taip atsitiko – esame mes.

Pasirinkite vietą:

Taikos pr. 48, Klaipėda

 I-V 9:00-19:00 VI 10:00-18:00

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Dirbame ir visoje lietuvoje!

Siųskite kurjeriu, tai paprasta!

KOKIŲ DUOMENŲ ATKŪRIMO PASLAUGŲ JUMS REIKIA?

Kodėl sugenda išoriniai kietieji diskai?

Išoriniai kietieji diskai būna kelių rūšių, dažniausiai tai HDD tipo kietasis diskas įvilktas į dėklą. Tokie diskai populiarus jau daugiau nei dešimtmetį, tai nėra brangi laikmena, visgi jos minusas kaip ir visų kitų magnetiniu kietųjų diskų – bijo smūgių, nemėgsta staigaus atjungimo ar elektros srovės pradingimo. Gera žinia ta, kad net ir sugedus HDD tipo išoriniam kietajam diskui, duomenis atkurti pavyksta daugumoje atvejų. Naujiena rinkoje – SSD tipo išorinės laikmenos. Tai kur kas brangesnė laikmena, pasižyminti didesniais perkėlimo/skaitymo bei trynimo greičiais. Nors teoriškai SSD išorinės laikmenos yra patvaresnės ir nebijo smūgių, gedimų taip pat gali būti. Dažnu atveju gali sugesti SSD disko kontroleris, atminties moduliai ar kiti komponentai (apie kuriuos plačiau galite sužinoti SSD duomenų atkūrimo puslapyje.) Duomenų atstatymas iš SSD tipo išorių laikmenų yra kur kas sudėtingesnis ir brangesnis procesas, lyginant su senos kartos HDD tipo išoriniais diskais.

Kaip vyksta išorinio kietojo disko duomenų atkūrimas?

Jei tai HDD tipo išorinė laikmena, taikomi įprasti HDD disko atkūrimo metodai, atkūrimas vyksta naudojant spec. įrangą, duomenims atkurti. Jei pažeidimai didesni, galimas kietojo disko ardymas, vidinių mechaninių dalių atstatymas ar pakeitimas, naudojant kitas dalis iš donorinių diskų. Pasitaiko atvejų, kai sugenda ne pats kietasis diskas, o išorinės laikmenos plokštė, tai tarpinė stotelė tarp duomenų perdavimo kabelio ir kietojo disko, plokštėje sulūžti lizdas, sugesti valdymo mikroschemos, pasitaiko kitų problemų (drėgmė, smūgiai ir t.t.). Duomenų atkūrimas iš išorinio disko gali būti kur kas sudėtingesnis, jei naudojama SSD tipo talpykla. SSD diskai neturi mechaninių dalių, duomenys laikomi atminties moduliuose, o medžiaga apdoroja SSD disko kontroleris. Duomenų atkūrimas vyksta tik įrangos pagalba, kuri taikoma tokiuose situacijose kai sugenda SSD disko NAND moduliai ir diske sugriūna sisteminių failų struktūra. Mechaninių metodų SSD diskų duomenų atkūrime tiesiog nėra, jei įranga nepajėgi susitvarkyti su užduotimi – duomenis atkurti beveik neįmanoma.

Kiek kainuoja išorinio kietojo disko duomenų atkūrimas?

Išorinių laikmenų duomenų atkūrimas skirstomas į kelis etapus, jei sugenda HDD kietojo disko prieigos plokštė, jums pasisekė. Toks duomenų atkūrimas yra nebrangus ir gali siekti 20-50 eurų. Po tokio atkūrimo, greičiausiai atgausite tą patį kietąjį diską, kurį galėsite naudoti toliau. Sekantis etapas – jei sugedo išorinio HDD tipo kietasis diskas. Tai galėjo būti smūgis, ne laiku ištrauktas laidas ar kita problema, diskas skleidžia keistus garsus, o duomenų nesimato. Tokiu atveju vadovaujamės duomenų atkūrimu iš HDD disko scenarijumi, įprastinė kaina siekia apie 120-150 eurų, o jei reikalingas mechaninis įsikišimas, kaina gali siekti 300-400 eurų, ar net daugiau. Svarbu, nenusiteikti anksčiau nei reikia, tiksliai apie HDD disko gedimą galime pasakyti tik jį apžiūrėję, tada ir nustatome tikslią kainą. Jei susidūrėte su SSD tipo išorine laikmena, piniginę gali tekti pakratyti stipriau, duomenų atkūrimas iš SSD diskų yra brangi paslauga, skaičiuojant vidurkį, tai gali būti apie 200-300 eurų, ne retai ir brangiau.

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.

Kaip saugiai supakuoti įrenginį?

Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

TURITE TURTO DRAUDIMĄ?

Ar žinojote, kad būsto turto draudimas gali sutaupyti pinigų? Sugedus televizoriui, kompiuteriui, telefonui ar kitai namų elektronikai kreipkitės į mūsų specialistus, išrašysime defektinį aktą – taip draudimas kompensuos dalį remontui išleistos sumos!

Kodėl duomenų atkūrimas iš išorinio HDD yra lengvesnis?

Atkuriant duomenis iš išorinių HDD tipo kietųjų diskų taikomi įprasti atkūrimo metodai, atkūrimas vyksta naudojant spec. įrangą, duomenims atkurti iš HDD disko. Jei pažeidimai didesni, galimas kietojo disko ardymas, vidinių mechaninių dalių atstatymas ar pakeitimas, naudojant kitas dalis iš donorinių diskų ar tų pačių detalių atstatymas. Pasitaiko atvejų, kai sugenda ne pats kietasis diskas, o išorinės laikmenos plokštė, tai tarpinė stotelė tarp duomenų perdavimo kabelio ir kietojo disko, plokštėje sulūžti lizdas, sugesti valdymo mikroschemos, pasitaiko kitų problemų (drėgmė, smūgiai ir t.t.). Duomenų atkūrimas iš išorinio HDD disko yra laikomas lengvesnis darbas, nei duomenų atkūrimas iš atminties moduliais varomais SSD diskais.

išorinio kietojo disko duomenų atkūrimas iš SSD – sudėtingesnis.

Duomenų atkūrimas iš išorinio disko gali būti kur kas sudėtingesnis, jei naudojama SSD tipo talpykla. SSD diskai neturi mechaninių dalių, duomenys laikomi atminties (nand) moduliuose, o medžiaga apdoroja SSD disko kontroleris. Duomenų atkūrimas vyksta tik įrangos pagalba, kuri taikoma tokiuose situacijose kai sugenda SSD disko NAND moduliai (o dar tiksliau – jų blokai) ir diske sugriūna sisteminių failų struktūra (firmware corruption), tokių atvejų išties nemažai. Mechaninių metodų SSD diskų duomenų atkūrime tiesiog nėra, jei įranga nepajėgi susitvarkyti su užduotimi – duomenis atkurti beveik neįmanoma..

NORITE PAKLAUSTI?

Užduokite klausimą elektronikos serviso specialistams! išorinio kietojo disko duomenų atkūrimas ir visos jo subtilybės suprantamai! Pasidalinsime ilgamete patirtimi, sužinok kaip vyksta darbas su duomenimis! Konsultacija visiškai nemokama!

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Esate iš kito miesto? Ne bėda, galite atsiųsti mums duomenis paštu ar kurjeriu, tokia pat tvarka kaip ir visiems, atliksime apžiūrą, nustatysime įkainius ir pasiūlysime duomenų atkūrimo paslaugą. Nesvarbu koks miestas, duomenis atkursime kiekvienam! Užpildykite formą ir laukite atsakymo!

Duomenų atkūrimas iš išorinio disko, kas tai? Dažniausiai užduodami klausimai.

Duomenų atkūrimas iš išorinio hdd ar ssd gali būti painus ir nesuprantamas dalykas, padedame suprasti kaip tai veikia, bei duomenų atkūrimo problemas, su kuriomis susiduriame.

Nors dažniausiai kietojo disko remontas yra tik optimistiška mintis, pasitaiko tokių atvejų kai sugenda ne pats kietasis diskas, o jo dėžutės prieiga. Tai gali būti pažeistas išorinio kietojo disko lizdas, ar kitos problemos esančios prieš kietąjį diską. Tokiu atveju pakeitus kietojo disko dėžutę kita, problema dingsta, o kietuoju disku galima naudotis toliau. Štai jums ir sėkmingas išorinio kietojo disko remontas.

Jei vos prieš kelis metus rekomendavome HDD išorinius diskus, dabartinė situacija jau visai kitokia. Leidžiant sau įsigyti brangesnį įrenginį, rekomenduotume tik išorinius SSD diskus. Tiesa, siūlome rinktis patikimos firmos produktus, vengiant pigesnių SSD gamintojų. Tik taip galime užtikrinti, kad išorinio kietojo disko duomenų atkūrimas (jei to kada nors prireiktų) įvyktų sklandžiai.

Kietųjų diskų gamintojai nuolat stengėsi tobulinti HDD kietuosius diskus, žinodami jų spragas išrado įvairius kritimo sensorius, galvučių stabdžius, kitas technikas padedančias prailginti disko gyvavimo šansus. Patvaresni kietieji diskai, dažniausiai turi visas minėtas technologijas, taip pat korpusą įvilktą į guminį dėklą, kuris veikia kaip apsauga nuo smūgio. Visa tai gražu ir teoriškai veiksminga, bet atsiradus SSD išoriniam diskui, ši tema tapo nebeaktuali. SSD diskai neturi tos pačios problemos ir nebijo smūgio, greito atjungimo ar kitų HDD diskams būdingų defektų.

Išorinėse laikmenose rekomenduojame laikyti tik tuos failus kurie yra jums svarbūs, ypač jei tai HDD diskas. Nuolatinė failų migracija nėra gerai, jei diskas naudojamas kaip duomenų saugykla. Filmams, muzikai ar kitai atsinaujinančiai informacijai rekomenduotume įsigyti kitą išorinę laikmeną.

Šiai dienai saugumas yra labai didelė ir svarbi tema, duomenų šifravimas vyksta vos ne kiekviename etape, tokie failai yra saugesni, bet nelaimės atveju – kai sugenda išorinis diskas, gali būti keblumų. Tokie duomenys dažniausiai neatsikuria taip paprastai, o retkarčiais ir išvis neturi galimybės būti atkurtiems. Renkantis diską su šifruote, siūlome netaupyti.

Daugiau nei dešimt metų patirties.

Elektronikos remonto srityje mes ne naujokai, įmonės veikla vykdoma jau daugiau nei dešimtmetį, o išorinio kietojo disko duomenų atkūrimas atliekamas kelis metus.

Pažangiausia atkūrimo įranga.

Duomenims atstatyti naudojame pažangiausią įrangą, tad duomenų atkūrimas iš išorinio disko vyksta kaip niekad sklandžiai, daugelis operacijų įvyksta per 2-4 savaites.

Ne tik duomenų atstatymas iš HDD diskų.

Jei duomenys dingo iš kitų tipų laikmenų, kaip kad SSD, SD kortelės ar USB flash atmintukai – kreipkitės. Duomenų atkūrimas iš HDD nėra vienintelė mūsų duomenų atkūrimo sritis.

Duomenų atkūrimas iš HDD diskų.

Duomenų atkūrimas iš išorinio HDD vyksta ne pirmus metus, galime pasigirti pažangiausią įranga ir apmokytais specialistais, nuolat tobuliname įgūdžius, kad paslaugos vyktų dar sklandžiau!

Title