Kavos aparatas leidžia vandenį?2020-06-01T08:59:47+00:00

Kavos aparatas leidžia vandenį?

Po kavos aparatu atsiranda vandens balutė? Tai gali būti rimta!

Vandenį leidžiantis kavos aparatas gali simbolizuoti rimtas problemas, tokį aparatą eksploatuoti nėra saugu, o nesiimant veiksmų galite pridaryti dar daugiau bėdų!

Kaip mus rasti Klaipėdoje:

Taikos pr. 48, Klaipėda

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Ką daryti jei kavos aparatas pradėjo leisti vandenį?

Nors nuotėkis atsirasti galėjo nuo daugybės priežasčių, deja namų sąlygomis jo sutvarkyti greičiausia nepavyks. Kavos aparatas susideda iš daugybės svarbių mazgų, tad surasti kur tiksliai yra gedimas gali būti pakankamai sudėtingas. Tam ne retai prireikia išardyti visą kavos aparatą, o tuomet atlikus testus stebima kur tiksliai prabėga vanduo. Kaip galite padėti jūs? Visų pirmą aparato neardykite, palikite tai specialistams. Pabandykite pasinaudoti aparatu ir stebėkite kurioje vietoje renkasi vanduo, tai gali būti tirščių indelis, vieta po vandens bakeliu ar tiesiog bala po kavos aparatu. Jei pastebėjote kurioje vietoje yra problemą, būtinai apie ją informuokite specialistus, taip pagreitinsite remonto laiką!

Kiek kainuoja tokio gedimo remontas?

  • Vožtuvai ir jungtys – Tai bene dažniausias kaltininkas, jei kavos aparatas praleidžia vandenį nedideliais kiekiais, vos vos pastebimais nulašėjimais, o vėliau progresuoja, kaltininką jau žinote. Jungčių ir vožtuvų yra ne vienas, tad tikslią vietą nustatyti gan sudėtinga, ypač neišardant pačio aparato. Jungčių ar vožtuvėlių keitimas nėra ypač brangus, jei tai nėra specifinės dalys (multi vožtuvai ir pan.), dažniausiai toks remontas siekia 60-70 eurų.

  • Pakaitinimo elemento (boilerio) gedimas  – Remontuodami kavos aparatus pastebėjome, kad vienas iš dažniausių vandens praleidimo kaltininkų yra kiauras pakaitinimo blokas. Ši detalė ganėtinai brangi, tad remontas gali kainuoti nuo 80-90 eurų ir daugiau, atsižvelgiant į boilerio tipą ir jo kainą.

  • Tarpinių nesandarumas – Kiek rečiau pasitaiko nesandarumo dėl susidėvėjusių guminių tarpinių, tarpinės gali sukietėti arba suskilti dėl naudojamo nukalkinimo skysčio ar tiesiog amžiaus. Tarpinių keitimas įeina į įprastą aparato aptarnavimą ir kartu su valymu ir nukalkinimu, tokios paslaugos kaina būna apie 35-45 eurai.

Kiek laiko trunka taisymas?

  • Atvykus į servisą: Palikus kavos aparatą mūsų elektronikos servise, adresu Tilžės g. 52D, remonto darbus atliksime per 3-5 darbo dienas. Išimtys taikomos, jei reikia užsakyti detales, kurių neturime sandėlyje.

  • Atvykus į parduotuvę: Palikus aparatą mūsų parduotuvėje, adresu Taikos pr. 48, remontas gali užtrukti iki 4-7 darbo dienų. Kol taisysim jūsiškį, pasiūlysime išsinuomoti kavos aparatą! Nenorime, kad liktumėte be kavos!

Ką daryti, kad kavos aparatas tarnautų ilgiau?

Neatsiejama ilgaamžiškumo priežastis – laiku atliekama priežiūra. Tai turi būti nukalkinimo operacinės, daromos tada kai aparatas to reikalauja, praplovimai tiek su nukalkinimo chemija, tiek su tabletemis. Reguliarus preso išėmimas ir išvalymas, jei yra priėjimas ir kitų mazgų švaros palaikymas. Šias užduotis atliekant kartą per mėnesį kur kas prailginsite kavos aparato tarnavimo laiką. Juk niekas nenori, kad kavos aparatų remontas ateitų anksčiau, nei tikėtasi. Apie tai kaip nukalkinti aparatą, galite paskaityti paspaudę šia nuorodą.

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Jei kavos aparatas leidžia vandenį, kreipkis! Kavos aparatų remontas ir priežiūra suprantamai! Sužinosite visus atsakymus čia! Padėsime išsirinkti, suremontuoti ir prižiūrėti. Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!

Jūsų aparatui suteiksime ilgalaikę garantiją.

Nors valymo ir profilaktiniams darbams suteikiama 30-ies dienų garantija, pakeistoms detalėms taikome kur kas ilgesnę – net trejų mėnesių garantiją.

Jei Kavos aparatas leidžia vandenį.

Pasistenkite užfiksuoti pro kur vanduo veržiasi ir atvykite į mūsų parduotuvę ar servisą. Pasirūpinsime jūsų kavos aparatu, atliksime patikrą, pasitarsime su jumis ir sutaisysime!

Aptarnaujame visus kavos aparatus.

Dirbame praktiškai su visais kavos aparatų gamintojai: Delonghi, Saeco, Miele, Jura, Philips, Bosch, Siemens, Nivona ir kitais. Kai kavos aparatas praleidžia vandenį, kreipkis į specialistus.

Jei prireikė kavos aparatų priedų ar dalių.

Prekiaujame įvairiomis kavos aparatų dalimis, prireikė naujo indo pienui ar nukalkinimo skysčio? Turime visko! Parinksime detales pagal jūsų gamintoją, modelį bei pagaminimo seriją.

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda