Kavos aparatas nedaro kavos?2020-06-01T09:14:51+00:00

Kavos aparatas nedaro kavos?

Nebėga kava? Kavos aparatas neišspaudžia kavos? Kamuoja kitos problemos?

Vienas iš pagrindinių sugedusio kavos aparatas savybių – nebėganti kava. Tai gali būti tiek valymo ir priežiūros stoka, tiek rimto gedimo pasekmė!

Kaip mus rasti Klaipėdoje:

Taikos pr. 48, Klaipėda

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Ką daryti jei kavos aparatas pradėjo nebedaryti kavos?

Prieš patvirtinant savo juodžiausias mintis „man reikalingas kavos aparatų remontas“ pabandykite kelis paprastus metodus. Visų pirmą, tai senas geras nukalkinimas. Atlikite jį kruopščiai, naudokite tiek chemija tiek nukalkinimo tabletes (jei jos priklauso jūsų aparato modeliui), vėliau ištraukite presą ir gerai jį išplaukite, nuvalykite kavos išspaudų likučius. Kartais reikia atlikti kelis valymo seansus (jei aparatas ilgai buvo nenaudojamas arba apleistas), galiausiai pakeiskite filtrą į naują ir bandykite laimę. Yra išties nemaži šansai, kad jums pasisekė ir kavos aparatas pradės veikti kaip ir seniau! Visgi jei jums nepasisekė – teks kreiptis į specialistus. Mes pasirūpinsime jūsų kavos aparatų, nuo A iki Z!

Kiek kainuoja tokio gedimo remontas?

  • Pilnas kavos aparato išvalymas – Jei kavos aparatas nedaro kavos dėl susikaupusių nešvarumų, kalkių ir kitos nepriežiūros – padės pilnas aparatas perrinkimas. Tai atrodo maždaug taip: išardomos visos susijusios dalys, jos išplaunamos, sutepamos, o jei reikia ir pakeičiamos. Tokios paslaugos kaina gali siekti 35-45 eurus.

  • Plikimo bloko (preso) gedimas  – Ši detalė atsakinga už sumaltų kavos pupelių suspaudimą, dažniausiai presą sudaro vienas vienetas ir apart keičiamų tarpinių, kitų detalių jame dažniausiai nėra. Kai kavos aparatas neišspaudžia kavos – reiktų tikrinti šią dalį. Preso remontas ar keitimas yra pakankamai brangi procedūra ir kaina labai priklauso nuo kavos aparato modelio.

  • Malūnėlio gedimas – Jei kavos aparatas nė nepradeda malti kavos pupelių, įtartume malūnėlio gedimą. Malūnėliai gali užsikirsti dėl įstrigusių objektų, susidėvėjimo ar ne ten supilto vandens. Tai remontuojama detalė ir gali būti sutaisyta ganėtinai nebrangiai. Daugiau informacijos apie malūnėlių remontą galite rasti čia.

  • Įvairių daviklių gedimai – Kartais problemos nereikia ieškoti labai giliai, kadangi kavos aparatai yra pakankamai išmanūs prietaisai, kai nebėga kava vertėtų įtarti ir elektroniką. Tai gali būti vienas iš sugedusių daviklių, net ir tokia smulkmena kaip vandens bakelio padėties sensorius, gali sustabdyti viską kavos aparato veiklą.

Kiek laiko trunka taisymas?

  • Atvykus į servisą: Palikus kavos aparatą mūsų elektronikos servise, adresu Tilžės g. 52D, remonto darbus atliksime per 4-5 darbo dienas. Išimtys taikomos, jei reikia užsakyti detales, kurių neturime sandėlyje.

  • Atvykus į parduotuvę: Palikus aparatą mūsų parduotuvėje, adresu Taikos pr. 48, remontas gali užtrukti iki 5-6 darbo dienų. Kol taisysim jūsiškį, pasiūlysime išsinuomoti kavos aparatą! Nenorime, kad liktumėte be kavos!

Ką daryti, kad kavos aparatas neužsikimštu?

Dauguma kavos aparato problemų galima išvengti, tai galite padaryti ir patys. Reguliariai atlikite nukalkinimą, tai bene svarbiausias dalykas ką reikia padaryti. Naudokite tik gamintojo nurodytas nukalkinimo priemones, kartais tai yra tik nukalkinimo skystis, o kartais ir nukalkinimo tabletės. Darykite tai reguliariai, net jei aparatas neišmeta perspėjimo. Nepamirškite išplauti plikimo bloko, jei jis išsiima (žiūrėti vartotojo instrukciją). Kaip nukalkinti kavos aparatą privalo žinoti kiekvienas jo šeimininkas!

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Jei kavos aparatas nedaro kavos, kreipkis! Kavos aparatų remontas ir priežiūra suprantamai! Sužinosite visus atsakymus čia! Padėsime išsirinkti, suremontuoti ir prižiūrėti. Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!

Jūsų aparatui suteiksime ilgalaikę garantiją.

Nors valymo ir profilaktiniams darbams suteikiama 30-ies dienų garantija, pakeistoms detalėms taikome kur kas ilgesnę – net trejų mėnesių garantiją.

Jei nebėga kava.

Kai kavos aparatas nedaro kavos, nepanikuokite, kreipkitės į tikrus šios srities specialistus! Mes ne tik pasirūpinsime jūsų kavos aparatu, bet ir pavaišinsime jus gardžia kava. Mes kaip ir jūs – esame gurmanai.

Aptarnaujame visus kavos aparatus.

Dirbame praktiškai su visais kavos aparatų gamintojai: Delonghi, Saeco, Miele, Jura, Philips, Bosch, Siemens, Nivona ir kitais. Kai kavos aparatas praleidžia vandenį, kreipkis į specialistus.

Jei prireikė patarimo.

Net jei kavos aparatas veikia tinkamai, o jūs norite paklausti – kreipkitės. Konsultuojame visais klausimais, nuo kavos aparatų remonto subtilybių iki naujo aparato įsigijimo rekomendacijų. Padėsime kuom galėsime!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda