fbpx
Kolonėlių remontas2024-05-09T14:49:55+00:00

Garso kolonėlių remontas Klaipėdoje.

Sugedo JBL, Marshall, iDance ar kito gamintojo kolonėles?

Laidinių ir belaidžių garso kolonėlių remontas Klaipėdoje. Įvairių gedimų šalinimas, dalys bei visų žinomų gamintojų aptarnavimas! Melomanai renkasi profesionalus, o ką pasirinksite jūs?

Pasirinkite vietą:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Dirbame ir visoje lietuvoje!

Siųskite kurjeriu, tai paprasta!

Kokias garso kolonėles taisome?

Taisome tiek laidines, tiek belaides kolonėles! Pastarosios, paskutiniu metu tapo ypač populiarios. Naudojamos lauke, vakarėliuose ar romantiškai prie jūros, šie savaitgalį pagyvinantys įrenginiai taip pat gali sugesti! Specializuojamės tokių gamintojų Kaip JBL, Sony, LG, Blaupunkt ar Marshall remonto paslaugose, taip pat nepamirštame ir mažiau žinomų gamintoju kaip iDance, N-Gear, MANTA, bei IBIZA. Taisymo paslaugas teikiame visoms Lietuvos elektronikos parduotuvėse parduodamoms kolonėlėms!

Ką siūlome mes?

  • Pirminis kolonėlių patikrinimas – atvykę į garso kolonėlių taisyklą gausite konsultacija, jei situacija leis, informuosime apie kainas ir atlikimo laiką. Ausinių patikra nuo 10 eurų.

  • Visų tipų garso kolonėlių remontas  – JBL, LG, BLAUBUNKT, Marshall, Sony, MANTA, iDance, IBIZA ir kitų gamintojų aptarnavimas. Taisome visas Lietuvoje parduodamas kolonėles ir ne tik!

  • Paslaugos atlikimo laikas – Stengiamės darbus atlikti kuo įmanoma greičiau, nesudėtingi darbai atliekami per 3-5 darbo dienas, užsakant detales gali tekti palaukti nurodytą terminą (įprastai 1-2 sav.)

  • 90-ties dienų garantija – Atliktiems darbams suteikiama 3 mėnesių garantija, jei keičiame detales, tokia pat tvarka pritaikoma pakeistai detaliai. Norime, kad po remonto būtumėte ramūs!

Kaip vyksta kolonėlių remontas?

  • Įrenginys priimamas patikrai: Atliekamas pirminė patikra, prietaisą užregistruojame vidinėje sistemoje, apžiūrima bendra būklė, užfiksuojamos kliento pastabos.

  • Atliekama diagnostika: Pradedama garso kolonėlių patikra, jei reikia – įtaisas išardomas. Tikslinami blogi komponentai, informacija suvedama vidinėje sistemoje ir perduodama vadybininkams.

  • Nustatoma remonto kaina: Įvertinami remonto kaštai, jei reikia sudaromas keičiamų detalių sąrašas. Vadybininkas susisiekia su klientu, paaiškina situacija. Gavus sutikimą –  užsakomos detalės iš tiekėjų sandėlių.

  • Vykdomas remontas: Atliekami būtini darbai, keičiamos dalys (jei tokių yra), įrenginys surenkamas ir testuojamas. Tik tuomet klientui pranešama apie sėkmingą remonto pabaigą.

Kolonėlių taisymas – ne kasdienis darbas! Šie įrenginiai genda ganėtinai dažnai, su laidinių kolonėlių problemomis susiduriame dar rečiau, na o štai bevielės – nešiojamos kolonėlės kaip ir turi būti, gauna daug daugiau šansų sugesti. Tai gali būti tiek pajūryje gautas smėlio kiekis, drėgmė ar kritimo padariniai. 

TURITE TURTO DRAUDIMĄ?

Ar žinojote, kad būsto turto draudimas gali sutaupyti pinigų? Sugedus televizoriui, kompiuteriui, telefonui ar kitai namų elektronikai kreipkitės į mūsų specialistus, išrašysime defektinį aktą – taip draudimas kompensuos dalį remontui išleistos sumos!

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.
Kaip saugiai supakuoti įrenginį?
Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Neturite laiko atvykti į laisvalaikio įrangos servisą? Suprantame, laikas – pats svarbiausias, tad siūlome nemokamą paėmimo paslaugą visoje Klaipėdoje. Iškviesk Taisom.lt specialistą į namus ar ofisą Klaipėdoje visiškai nemokamai! Laukiame jūsų!

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Užduokite klausimą elektronikos specialistams! Esame tokie pat muzikos gurų kaip ir jūs! Padėsime visais kolonėlių ir audio aparatūros klausimais! Sužinosite kainą, terminus bei kitą naudingą informaciją! Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!  

Dažniausiai sutinkami gedimai:

Apžvelgiame dažniausiai sutinkamas problemas, kurios persekioja garso kolonėles. Jų, patikėkite, yra išties nemažai! Klausimus atsako elektronikos remonto specialistas.

Ar kolonėlę turite senai? Galbūt ji buvo ilgą laiką nenaudojama? Baterijų problemos lydi visus, o sprendimas dažniausiai priklauso nuo individualios situacijos. Baterijų keitimas lieka vienas iš dažniausiai atliekamų procedūrų, atsižvelgiant į tai, kad jų kaina nėra itin didelė. Retesniais atvejais baterija užtenka sužadinti (po ilgo nenaudojimo) ar parinkti tinkamą įkroviklį.

Jei tai nešiojama kolonėlė, reiktų prisiminti – tai nėra sandarus įrenginys, viduje gali kauptis įvairios šiukšlės ir kiti smulkūs objektai, blokuojantys garso išėjimą. Daug rimtesnė problema jei kolonėlės garsiakalbis yra pažeistas (pradurtas, suplyšęs ir panašiai), tokiu atveju padės tik nauja detalė. Vertėtų pasitikrinti ir laidą, jei garsas kinta judinant laidą arba jo kištuką, problema gali būti ir čia.

Viskas priklauso nuo pačios kolonėlės, lauko kolonėlės korpusas didelis? Puiku! Vadinasi rasime kur įmontuoti didesnę bateriją. Ar kada nors pagalvojote kodėl laisvalaikio kolonėlės tarnauja taip trumpai? Pamatę įmontuotą baterijos didį, suprastumėte! Tokioms kolonėlėms padidintos talpos baterijos gali prailginti įrenginio veikimo laiką ne vieną ir ne du kartus!

Žinoma! Įkrovimo lizdo keitimas atliekamas taip pat, kaip ir visiems kitiems įrenginiams. Orientacinė tokios paslaugos kaina – 35-45 Eurai. Jei lizdą turime vietoje, darbą atliksime vos per dieną ar dvi! Taip pat galime pakeisti ir kitus išlaužtus lizdus kaip AUX, USB ar Mini USB.

Tikslų atsakymą deja galime pateikti tik išardę įrenginį, variantų ganėtinai daug. Jei kolonėlė paprastos sandaros reiktų pasitikrinti laidus, kontaktus prie garsiakalbio, patį garsiakalbį. Šių dienų kolonėlėse montuojamos plokštės kur kas apsunkina remonto galimybes, bet mes nepasiduodame!

Patikrinkite Bluetooth funkcijos veiklą, jei ji išjungta – problema kaip ir aiški! Taip pat, problema gali būti susijusi su išsaugotų įrenginių nustatymais, pabandykite ištrinti garso kolonėles iš atminties ir susieti iš naujo, turėtų padėti!

Laidinių kolonėlių remontas.

Aptarnaujame standartines garso kolonėles ir kitą garso aparatūrą, taip pat namų kino sistemas. Nutrūko laidas, nebegroja ar sklinda pašaliniai garsai? Tempk jas čia, kolonėlių remontas Klaipėdoje tau padės!

Bevielių kolonėlių taisymas.

Bevielių Marshall, Sony, Blaupunkt, JBL kolonėlių taisymas. Taip pat aptarnaujame didesnes vakarėlių kolonėlės, kaip iDance, IBIZA, Manta ar N-Gear. Nėra tokio gedimo, kurio sutaisysim!

Vakarėlių kolonėlių nuoma.

Reikia daugiau garso? Vakarėlių kolonėlių nuoma Klaipėdoje tuo pasirūpins! Prieinamas kainos, taikome nuolaidas nuomojant ilgesniam laikui. Taip pat yra galimybė ir įsigyti! Mes pasirūpinsime jūsų garso aparatūra!

Profesionalios garso aparatūros remontas.

Nors apie tai garsiai nekalbame ir viešai nesiskelbiame, bet galime sutaisyti ir kitą audio aparatūrą, sugedo patefonas? Brangi garso sistema? Radę laiko pasigilinsime ir į šią garso įrangą. Širdyje mes tokie pat melomanai kaip ir jūs!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title