dusty-laptop-cooling-fanDulkės nešiojamam kompiuteriui yra vienas iš didžiausių priešų, todėl reguliarus dulkių valymas iš kompiuterio yra būtinybė, kiekvienam kompiuteriui, norint, kad jis veiktų korektiškai, pilnu pajėgumu ir nesugestų.

Dulkės kompiuteryje atsiranda dėl aplinkos poveikio ir nors daugelis teigia, kad kompiuterį laiko švariai ir tik namuose ant stalo, kompiuteryje prisirinks dulkės. Tai dažniausiai smulkios, akimi nematomos aplinkos dalelės (kurios ilgainiui virsta dulkių kamuoliukais), augintinių plaukai, pūkai, mikroskopiniai žmogaus odos gabaliukai, maisto likučiai.

Dulkės didelis priešas Jūsų kompiuteriui, kadangi prisikaupęs didesnis jų kiekis užkemša kompiuterio aušinimo sistemą ir kompiuteris nebegali tinkamai aušintis. Pradeda kaisti svarbiausi kompiuterio komponentai tokie kaip procesorius, vaizdo plokštė, šiaurinis tiltas ir pan. Kompiuterio komponentai gali perkaisti ir kompiuteris sugenda, nebeįsijungia, neberodo vaizdo, veikia nekorektiškai.

Dulkes laikas valyti jei pastebite šiuos požymius: kompiuteris kaista, kompiuteris skleidžia garsus, kompiuterio aušintuvas pradeda burgzti, kompiuteris nebepučia vėjelio pro aušinimo angą, kompiuteris stringa, kompiuteris veikia lėčiau. Visi šie požymiai informuoja, kad Jūsų kompiuterio aušinimo sistema užsikimšusi, yra pilna dulkių ir Jūsų kompiuteriui būtina profilaktika.

Dulkių valymo kaina priklauso nuo kompiuterio ardymo sudėtingumo, todėl kiekvienam kompiuteriui ji nustatoma individualiai. Sužinokite, kiek kainuotų išvalyti dulkes Jūsų kompiuteriui telefonu 8-633-68336!