fbpx
Kompiuterio dulkių valymas2022-10-12T11:26:52+00:00

KOMPIUTERIO DULKIŲ VALYMAS

Dulkių valymas iš kompiuterio per vieną dieną!

Kompiuteris pradėjo kaisti? Galbūt kelis kart išsijungė? Nebelaukite! Kompiuterio dulkių šalinimas – būtinas aptarnavimas kiekvienam kompiuteriui! Nevalant dulkių perkaitinsite kompiuterį, o tai tikrai prastas scenarijus!

Pasirinkite filialą Klaipėdoje:

Taikos pr. 48, Klaipėda

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Kaistantis kompiuteris – pirmasis ženklas nurodantis aušinimo sistemos problemas.

Kaista nešiojamas kompiuteris? Jaučiame kaip ventiliacijos angos pučia tik karštą orą, galbūt kompiuteris pradėjo lėčiau veikti ar net išsijunginėti? Laikas pasitikrinti aušinimo sistemą!

Kompiuterio valymas nuo dulkių – lengvas būdas pasirūpinti jūsų kompiuteriu!

Kompiuteris kaip daugelis kitų prietaisų reikalauja nuolatinės priežiūros. Aušinimo sistemos dulkių valymas ir termo pastos keitimas yra vienas iš nedaugelio paslaugų, kurias klientai ne retai praleidžia pro pirštus. Kompiuterio kaitimo ignoravimas gali privesti prie kur kas rimtesnių problemų: visų pirmą užsikemša aušintuvo radiatorius bei pats aušintuvas – karštas oras nebeturi kur ištrūkti. Kertiniai kompiuterio komponentai kaip procesorius ar vaizdo plokštė pradeda dirbti aukštesnėmis temperatūromis, pasiekus labai aukštas temperatūras, kompiuteris išsijungia. Ignoruojant tokius simptomus galite labai rimtai pakenkti kompiuterio komponentams! Nelauk kol taip atsitiks ir tau, kompiuterio dulkių valymas Klaipėdoje – tai paslauga užtikrinsianti sklandų jūsų kompiuterio darbą!

„Aušinimo sistemos profilaktiką (dulkių valymas ir termo pastos keitimas) reiktų atlikti bent kartą metuose, taip bus užtikrinamas sklandus kompiuterio darbas“ – pataria specialistai.

Dulkių valymas iš kompiuterio – nesudėtingas procesas. Procedūros metu kompiuteris išardomas iki aušinimo sistemos, nuimamas radiatorius, kruopščiai išvalomos dulkės, pakeičiama termo pasta. Surinkus kompiuterį vyksta testavimas, jei temperatūra atitinka gamintojo nurodymus – kompiuteris paruoštas!

Kodėl kompiuterio dulkių valymą verta patikėti mums? Mūsų nešiojamo kompiuterio dulkių valymo paslauga trunka vos kelias valandas, o kaina tikrai prieinama! Dažniausiais atvejais valymas su termo pastos keitimu kainuoja 30€, o išskirtiniams modeliams nuo 35€. Atlikę dulkių valymą nemokamai nuvalysime jūsų kompiuterio ekraną, taip pat patestuosime bendrą sistemos būklę!

  • Atlikimo greitis. Nešiojamo kompiuterio dulkių valymas užtrunka apie 1-2 dienas, rezervavus laiką serviso dienotvarkėje, valymas sutrumpėja iki 2-3 valandų.

  • Paslaugos kaina. Nešiojamo kompiuterio dulkių valymo kaina – 30€ Išskirtiniems modeliams kaina – nuo 35€ (Žaidimų kompiuteriai, verslo klasės kompiuteriai, kiti ypatingi modeliai)

  • Ką gaunate jūs! Kruopščiai išvalomos dulkės, pakeičiama termo pasta, atliekamas sistemos temperatūrų patikrinimas. Nemokamai nuvalomas kompiuterio ekranas!

Kompiuterio dulkių valymas atliktas, bet problema nedingo? Kompiuteris kaista toliau? Mes pasiruošę eiti gilyn! Pastebėję, kad kompiuterio kaitimas nedingo patikrinsime aušintuvą, radiatorių bei kitus elementus atsakingus už aušinimą ir temperatūros reguliavimą. Specialistai įvertins situaciją ir pasiūlys jums tinkamiausią sprendimą. Nesvarbu ar reikės pakeisti susidėvėjusią detalę ar remontuoti rimtesnes plokštės bėdas – mes visad pasiruošę padėti! Kompiuterių remontas Klaipėdoje dirba jums!

KOMPIUTERIO DULKIŲ VALYMAS:

Paslaugos atlikimo greitis

TRUKMĖ: 3-4 valandos*

Terminas nurodomas jei remonto paslauga buvo suplanuota iš anksto ar eilėje nėra kitų darbų.

Remonto kaina

REMONTO KAINA: 29.99€

Kaina nurodyta atliekant dulkių valymą su termo pastos keitimu, įprastam nešiojamam kompiuteriui.

Suteikiama garantija

GARANTIJA: 30-ies dienų*

Dėl tikslios remonto garantijos suteikimo sąlygų žiūrėti „Garantinis aptarnavimas“ puslapyje.

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.
Kaip saugiai supakuoti įrenginį?
Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Domina kompiuterio dulkių valymas Klaipėdoje? Ieškote daugiau informacijos? Užduokite klausimą elektronikos taisykloje dirbantiems specialistams! Mums patinka bendrauti, nemokamai konsultuojame telefonų, kompiuterių, televizorių bei kitos elektronikos remonto klausimais! Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!

Kompiuterio valymas nuo dulkių per 1-2 valandas.

Nepatikėsite! Taisom.lt specialistai gali išvalyti ir pertepti termo pastą jūsų kompiuteriui vos per kelias valandas! Tai galite įvertinti patys susitarę išvalyti kompiuterį iš anksto.

Valant dulkes, nemokamai pakeičiame ir termo pastą.

Ne tik nuodugniai pašalinsime susikaupusias dulkes, bet ir pakeisime seną kompiuterio termo pastą. Papildomai tai nieko nekainuoja! Pilnas aptarnavimas reiškia pilnas!

Nemokamai patikrinsime kompiuterio temperatūrą.

Prieš ir po kompiuterio valymo nemokamai patikrinsime kompiuterio temperatūras, padarysime specialius testus. Labai svarbu žinoti ar aušinimo sistema veikia efektyviai!

Nekintanti paslaugos kaina visus metus, be jokių sąlygų.

Kompiuterio dulkių valymas ištisus metus kainuoja tiek pat, nėra kainų padidėjimo ar sumažėjimų, ištisus metus mokėsite tiek pat – 29.99 Eur! Ar gali kas nors būti geriau?

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title