fbpx

10 colių Xiaomi padanga, verta ar ne?

Kuom didesnė padanga gali būti pranašesnė?

Greičiausiai jau teko susidurti su Xiaomi paspirtuko padangų sindromu, turint šį paspirtuko modelį – tai išties populiari tema. Prakiurus kamerai ar padangai galimi net keli variantai, dėti originalią kamerą su padangą ar dėti be orę pilnos gumos padangą. Šiandien dirbtuvėse turime trečiąjį variantą, tai 10-ies colių padanga naudojantis kameros principą. Esminis klausimas, kam reikia 10-ies colių padangos?

10 colių xiaomi padanga

Sklinda kalbos, kad kiek didesnė padanga (ir kamera) nei originali, suteikia daugiau komforto, stabilumą, bet padidėja maksimalus elektrinio paspirtuko greitis. Mūsų pastabos apsiribojo ties komfortu, su didesne padanga kelio nelygumai išties sugeriami minkščiau. Jei komfortas yra prioritetas jūsų kelionėje su paspirtuku, tai išties svarstytinas patobulinimas! Dėl maksimalaus greičiau, nuvažiuoto atstumo bei kitų specifikacijų – pastebimo skirtumo nematėme. Šiuos darbus galime atlikti mūsų elektrinių paspirtukų servise, arba galite pabandyti laimę patys!

Kas įeina į didesnių padangų komplektą?

Svarstant apie šią padangų modifikaciją vertėtų atsižvelgi į ilgoką darbų sąrašą. Tiesiog užmontavus didesnes padangos paspirtukas nevažiuos, atsiranda problemos su vieta, galinis sparnas liečia padangą, taip pat kojelė nebestovi tiesiai ir paspirtukas virsta. Siekiant pritaikyti naują detalę kartu parduodamos ir kitos montavimo detalės, apžvelgiama jas žemiau:

  • Didesnė Xiaomi M365 paspirtuko padanga – Esminis šios modifikacijos elementas, 10-ies colių padanga. Naudojama kartu su didesne kamera, garantuoja didesnį komfortą bei galimai padidina stabilumą, padidina maksimalų greiti ar net taupo bateriją.

  • Galinio sparno pakelėjas (adapteris) – Kad nauja didesnė padanga nesiliestų, montuojamas adapteris pakeliantis sparną aukščiau, kartu su juo naudojamas galinės lempos laido prailginimas bei purvasaugio sutvirtinimas.

  • Kojelės pakelėjas (adapteris) – Pakilus bendram paspirtuko aukščiui, kojelė nebesiekia žemės. Išspręsti problemai statoma tarpine primenantis pakelėjas – adapteris.

Užmontuojamos didesnės padangos.

Darbas pradedamas nuo senos padangos ir kameros pašalinimo, į jų vietą užmontuojama nauja didesnė kamera, taip pat didesnė padanga. Kadangi naujos padangos guma pakankamai lanksti, montavimas nėra sudėtingas. Montuojant svarbu kaip ir visada, saugoti kamerą, atidžiai prižiūrint ventilio padėtį. Taip pat nerekomenduojama naudoti metalinių įrankių! Daugiau apie elektrinių paspirtukų padangų montavimą galite paskaityti čia!

Užmontuojama 10 colių xiaomi padanga

Pakeliamas purvasaugis, prailginamas lempos laidas.

Kad naujai padangai būtų vietos, pakeliamas galinis purvasaugis (priekinio nereikia kelti, vietos pakanka), tam naudojamas komplekte pridėtas adapteris. Taip pat kartu su minėta dalimi naudojamas lempos laido prailginimas, tiesa jį reikia sukišti į korpusą ir užtikrinti, kad padanga nesilies! Siekiant sustiprinti purvasaugį, rekomenduojama naudoti tam pagamintą purvasaugio laikiklį, taip atsitiktinai nenulaušite šios trapios paspirtuko detalės.

10 colių xiaomi padanga

Prisukamas kojelės prailginimas.

Uždėjus aukštesnes padangas, natūraliai pakyla paspirtuko aukštis. Standartinė kojelė nebesiekia žemės, tad pastatyti paspirtuką tampa labai problematiška. Komplekte pridėti adapteriai išsprendžia šią problemą, uždėjus tarpines prailginamas kojelės ilgis, o paspirtukas gali vėl tvirtai pasiremti. Procedūra atliekama dvejais varžtais ir yra visiškai nesudėtinga.

10 colių xiaomi padanga su kojelės prailginimu.

Paspirtukas paruoštas!

10-ies colių xiaomi padanga ir jos montavimo komplektas sėkmingai sudėtas! Paspirtukas nuo šiol riedės daug minkščiau, o galbūt netgi ilgiau ir greičiau! Kiek kainuoja tokia paslauga? Darbą sudaro abiejų padangų pakeitimas, galinio sparno modifikacijos bei kojelės prailginimas, taigi – 50 eurų. Padangų komplektas su montavimo medžiagomis internete siekia apie 35-45 eurus. Atliekant šias paslaugas servise, bendra paslaugos kaina yra 89,99 Eur!

taip atrodo paspirtukas su 10 colių xiaomi padanga
2020-05-21T13:30:30+00:00

Title