fbpx

Greitai išsikrauna telefono baterija?

Ką reikia daryti, kad telefono baterija tarnautų ilgiau?

Telefono baterijos tarnavimo laikas priklauso ir nuo kasdienių smulkmenų ir nuo visiškų telefono įkrovimo pagrindų. Dažniausiai susiduriame su netikusiais telefono resurso valdymo atvejais, o kartais koja kiša blogi įkrovimo ir iškrovimo įpročiai. O gal atėjo laikas keisti bateriją?

Kaip pagerinti telefono baterijos gyvavimą?

Greitas baterijos išsikrovimas dažniausiai siejamas su bloga baterija, tačiau tai ne visados yra tiesa. Baterijų susidėvėjimas yra ilgas procesas, tad skubėti keisti baterijas dar nereikia. Dažniausios trumpo baterijos darbo priežastys nurodytos žemiau:

 1. Netinkamas telefono resursų paskirstymas. Pasitikrinkite ar telefono fone neveikia programos naudojančios daug resursų, taip pat veikia ir virusinio tipo programėles. Atminkite – kuo daugiau programų telefonas naudoja, tuo baterijos gyvavimas bus trumpesnis. Reguliarus programėlių uždarymas ir švari operacinė sistema tikrai prailgins baterijos krovimo intervalus!

 2. Netinkamas telefono funkcijų naudojimas. Daugelis nė nepastebi, kad telefone įjungtos funkcijos kurių šiuo metu visai nereikia! Tai gali būti GPS siūstuvas su lokacijos nustatymu, Bluetooth paieška, bevielio tinklo stotelė ir daugelis kitų funkcijų. Išjungus funkcijas kurių nereikia, baterija tikrai jums padėkos! Tokia pati situacija ir su ekrano apšvietimu, naudojant maksimalų apšvietimą baterija krenta kur kas greičiau nei naudojant prisitaikantį ar žemesnį ekrano apšvietimą.

 3. Įkrovimo ir iškrovimo klaidos. Patariame telefoną įkrauti tik su originalių jam skirtu įkrovikliu, naudojant netinkamą įkroviklį ne tik trumpinate baterijos gyvavimo laiką, bet galite pakenkti ir pačiam telefonui! Neturint originalaus įkroviklio reiktu atsižvelgti į telefono specifikacijas ir įkroviklį pasirinkti pagal juos. Taip pat galimas telefono baterijos kalibravimas.

 4. Baterijos susidėvėjimas. Trumpas baterijos gyvavimas gali būti siejamas ir su susidėvėjusia baterija, jei įvykdėte visus aukščiau nurodytus punktus, o telefonas neištempia pilnos darbo dienos, įtariame bateriją. Telefono bateriją galime patikrinti atvykus į vieną iš mūsų filialų, tai greita ir neskausminga piniginei procedūra.

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K.)susiję su telefonų baterijomis:

Žemiau pateikiami dažniausiai pasitaikantys  klausimai, susiję su telefonų baterijomis ir jų krovimu (nelaiko telefono baterija, greitai išsikrauna telefono baterija, kaip patikrinti telefono bateriją ir t.t.):

 1. Ar gali telefonas išsijunginėti dėl blogos baterijos?
  Taip gali! Ypač būdingas išsijunginėjimas liekant mažam baterijos likučiui. Vaistų nuo šios ligos jau nėra, reikalingas baterijos keitimas. Parinksime, pakeisime, duosime garantiją ir naudosite telefoną ilgai ir laimingai!

 2. Kaip patikrinti telefono bateriją?
  Rekomenduojame šią užduotį patikėti mums! Nors internete pilna informacijos kaip tai padaryti pačiam, tikslius baterijos susidėvėjimo rodiklius parodys tik tam skirta programinė įranga. Mes džiaugėmės ją turėdami, o dar labiau džiaugiamės galėdami ja pasidalinti su jumis. Atvykite pasitikrinti baterijos jau šiandien!

 3. Telefono baterijos kalibravimas? Mitas ar realybė?
  Dažniau mitas nei realybė! Įprastomis sąlygomis telefono baterijos kalibruoti nereikia, nebent buvo atlikti tam tikri remonto darbai, keistos detalės ar įdiegta kita programinė įranga. Kalibravimas gan retas reiškinys ir teiginys, kad po kalibravimo baterija laikys geriau yra mažai tikėtina.

 4. Po atnaujinimo nelaiko telefono baterija? Kodėl taip yra?
  Noras turėti paskutinę programinės įrangos versiją privedė prie blogai laikančios baterijos? Pasirodo būna ir taip, ne visi atnaujinimai yra vykę ir kartais pasitaiko tokių atvejų. Sprendimas tokio situacijoje – grįžti į ankstesnę programinės įrangos versiją, arba laukti atnaujinimo pataisos. Primename, programinius darbus atliekame ir mes.

 5. Ar išsipūtusi telefono baterija yra pavojinga?
  O taip! Greitai išsikrauna telefono baterija, o po to dar ir pradėjo pūstis? Scenarijus tikrai ne iš geriausių! Apie degančias baterijas jau greičiausiai girdėjote ir kitur, ne gana to pūsdamasi baterija gali suskaldyti ekraną, pažeisti kitus telefono komponentus, o galiausiai ir užsidegti. Pamačius, kad pučiasi telefono baterija – negaišk. Mes keičiame telefonų baterijas ir esame matę visko, patikėk šią užduotį specialistui.

 6. Pakeičiau akumuliatorių, bet vistiek greitai išsikrauna telefono baterija, kas gali būti?
  Sveikiname, greičiausiai tai padarėte nepasitarę su specialistais! Pasirinkę mus, tokių situacijų neturėsite. Mes žinome kaip patikrinti telefono bateriją, o visą kita seka po to. Viena iš galimų priežasčių, drėgmės pažeidimai, taip pat pasitaiko ir įkrovimo mikroschemų gedimų. Tik atlikę nuodugnų telefono patikrinimą, galime apie gedimą papasakoti nuodugniau.

2019-11-05T13:34:04+00:00

Title