fbpx

Kaip pagreitini iMac kompiuterį?

KĄ REIKIA DARYTI JEI IMAC KOMPIUTERIS TAPO PER LĖTAS?

Tai labai paprasta! Reiktų pasitikrinti ar jūsų iMac kompiuteris turi SSD spartųjį diską, ar viduje tūno senosios kartos HDD magnetinis kietasis diskas! Pakeitus HDD tipo diską naujos kartos SSD disku, greitis bus antras jūsų iMac’o vardas! iMac kompiuterio pagreitinimas privers susimatyti, kodėl to nepadarėte anksčiau?

Norite sužinoti kaip atrodo SSD disko atnaujinimas?

Viskas prasideda nuo SSD disko kurį leisime išsirinkti patiems ir žinoma kompiuterio ardymo. Šie 2012 ir vėlesni iMac kompiuteriai ardomi nuimant ekraną, o tai gan sudėtingas procesas. Visai procedūrai atlikti mums prireiks įrankių ekranui nuimti, naujo SATA formos SSD disko ir naujų ekrano lipdukų. Taip pat pravartu susikurti OS X instaliaciją, kadangi po SSD įdėjimo kompiuteris bus visiškai tuščias! Pirmieji žingsniai atrodo šitaip:

1. Atidarome pondoros dėžę! Nuimamas iMac ekranas.

Po šildymo ir lupinėjimo procedūrų (kurias žinoma atlieka tik apmokyti specialistai) gauname maždaug tokį vaizdą. Visi vidiniai komponentai pakankamai lengvai prieinami, matoma pagrindinė plokštė, aušinimo sistemos, garsiakalbiai ir kita komponentų visuma.

iMac kompiuterio pagreitinimas

2. Atsargiai atjungiami ekrano kabeliai, nuimamas ekranas.

Matote dvi ekrano jungtis? Jas reikia atjungti ir tuomet galime saugiai nuimti ekraną. Visą tai reikia atlikti labai švelniai, iMac ekrano jungtys turi fiksatorius, tad jokiu būdu nenaudokite jėgos. Nepamirškite prilaikyti ekrano, jei pamesite – bus daug daugiau bėdų!

iMac kompiuterio pagreitinimas

3. Išimamas senasis HDD diskas, pasiruošiama dėti naują diską.

Po ekrano nuėmimo gerai paieškojus rasite senąjį HDD diską, jis prisuktas keliais varžtas ir prijungtas duomenų perdavimo kabeliu. Kad sėkmingai ištrauktumėte diską jums teks atlaisvinti kairės pusės kolonėlę, taip lengviau prieisite prie kietojo disko. Nepameskite guminių tvirtinimų, juos teks panaudoti montuojant naująjį SSD diską! iMac kompiuterio pagreitinimas įgauną pagreitį!

iMac kompiuterio pagreitinimas

4. Montuojame naująjį SSD diską! iMac kompiuterio pagreitinimas beveik baigtas!

Tuo pačiu principu kaip HDD diskas, įdedame SSD diską. Priklijuojame guminius tvirtinimus, prijungiame duomenų perdavimo kabelį, tuomet prisukame likusius plastikinius laikiklius. Galiausiai tvirtiname kolonėlę ir atsidarę limonado džiaugėmės, kadangi liko jau labai labai nedaug!

iMac kompiuterio pagreitinimas

5. Nemokama paslauga, išvalome dulkes!

Kad jau esame taip giliai, nepražiopsosime progos išvalyti iMac kompiuterio dulkes. Šie kompiuteriai linkę stipriai užsikimšti, o dėl tikrai sudėtingo ardymo dažniausiai dulkių jiems valyti klientai neskuba. Tuo pačiu priėjimu išvalome dulkes, o svarbiausiai  – papildomai tai nieko nekainuoja! Galite įvertinti iMac aušinimo sistemą prieš ir po valymo.

iMac ssd ir dulkių valymas.

6. Ruošiame ekraną klijavimui, pašalinama sena lipni juosta.

Prieš klijuojant ekraną labai svarbu pasiruošti naują klijavimo vietą, būtina nulupti seną lipnią juostą, viską gražiai nuvalyti ir nusausinti specialiu skysčiu. Nuvalyti reikia tiek ekrano vidinėje pusėje esančią lipnią juostą, tiek ant kompiuterio kraštų likusią seną lipnią juostą. Tą ir padarome!

iMac ssd paruošimas.

7. Klijuojame iMac ekraną, paskutiniai patepimai!

Paskutinis ekrano užklijavimo žingsnis – naujos lipnios juostos paruošimas ir užklijavimas. Naudojame originalią Apple ekrano juostą, tam kad priklijuotas ekranas tikrai laikytu ir neatkibtų. iMac kompiuterio pagreitinimas turi būti atliktas kokybiškai! Verta paminėti, kad būtina prijungti ekrano kabelius, kitaip ekranas nieko nerodys. Galiausiai klijuojant ekraną labai atidžiai lygiuojame kampus, kad ekranas prisiklijuotų tiesiai, tam turime tik vieną bandymą! Štai ir viskas, ekranas prilipo, laikas ruoštis instaliacijai!

iMac ssd darbai.

8. Diegiame operacinę sistemą ir mėgaujamės naujais potyriais!

Atlikus visus darbus telieka instaliuoti norimą OS X versiją, sekti vedlio nurodymus ir kiek palaukus mėgautis naujai atgimusiu kompiuteriu. SSD kietojo disko dėka iMac kompiuteris veiks kur kas greičiau nei prieš tai, tai ypač jaučiama dirbant operacinės sistemos sąsajoje. SSD diskų galime pagreitinti bet kokį kompiuterį, tai patikrintas metodas spartinant kompiuterį!

iMac kompiuterio pagreitinimas
2022-09-06T12:40:27+00:00

Title