Ką daryti jei sudužo TV ekranas?

Pirkti naują ar taisyti seną – štai kur klausimas!

Daugelis nė nežino ką daryti, kai atsitinka tokia nelaimė. Jei suskilo TV ekranas – nepergyvenkite, jūs turite net kelis sprendimo būdus, ne visi iš jų veda link naujo televizoriaus pirkimo!

Atkreipkite dėmesį į šiuos elementus:

Televizoriaus amžius – Vienas iš pagrindinių aspektų vertinant ar verta keisti TV ekraną yra jo amžius. Jei televizorius turi 6-7 ar daugiau metų, ekrano keitimas tampa neracionalus. Technologijos juda į priekį, o ir tokio amžiaus detalių tiekimas vargiai įmanomas.

Televizoriaus klasė – Ne paslaptis, kad žemesnės klasės televizoriai yra pagaminti naudojant pigesnes medžiagas, tad jų kaina dažnai siekia remonto kaštus. Tokių televizorių gamintojai gali būti Estar, Allview, Finlux ir t.t. Tokių televizorių ekranų keitimas kainuoja daugiau nei pats televizorius.

Televizoriaus kaina – Svarbu atkreipti dėmesį į televizoriaus įsigijimo kainą, paprastai ekranus keičiame tik brangesniems modeliams, arba televizoriams su didesnėmis įstrižainėmis. Mažesni 24″ ar 32″ colių televizoriai neremontuojami dėl sąlyginai nedideles TV kainos, bei brangių ekranų.

Televizoriaus draudimas – Jei tiksliau, tai būsto turto draudimas. Būtent ši paslauga gelbėja daugeliu atveju, taip pat ir sudužus TV ekranui. Jei šios paslaugos neturite, remontas bus išties brangus, turint draudimą, mokėti tenka tik draudėjo nustatytą išskaitą, o didžiąją dalį sumos dengia draudimo paslaugos tiekėjas. Jei dar nesate apsidraudę turto – pagalvokite.

KUR KREIPTIS?

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Turto draudimas – geriausias draugas.

Bene vienintelis būdas susitaisyti skilusį TV!

Jei turite būsto – turto draudimą, remontas jums kainuos kur kas mažiau. Mes galime paruošti dokumentus draudimui, o jūsų remonto sąskaitą apmokės draudimo kompanija. Jums tereikia užregistruoti įvykį draudime, o mes suruošime defektinį aktą ir perimsime tolimesnį remonto procesą. Daugiau jokių vargų!

Dažniausiai užduodami klausimai susiję su sudužusiais TV ekranais.

Jei suskilo TV ekranas, greičiausiai turėsite nemažai klausimų. Pabandysime į juos atsakyti, suteikiant kuo daugiau naudingos informacijos. Jei sudužo TV ekranas – panikuoti nereikia.

Tikrai taip, ekranai keičiami komplektais, tai reiškia, kad į naują ekraną įeina visi vidiniai sluoksniai, apšvietimo sistema, taip pat rėmelis aplink ekraną. Gaunate praktiškai naują televizorių, su viduje sudėtais senaisiais komponentais.

Ne, ekranai gaminami tik gamintojų fabrikuose, tai reiškia tik originalios dalys. Jei sudužo televizoriaus ekranas ir bijote gauti neoriginalų ekraną, galite nusiraminti. 99% rinkos sudaro originalūs ekranai.

Tai sudėtingiausias klausimas kurį gauname! Visas priklauso nuo modelio, pagaminimo metų ir kitų aspektų. Kaip pavyzdį galime paimti 2022 metų 7-os klasės SAMSUNG televizorių su 55″ colių įstrižaine. Tokio modelio ekrano keitimas gali kainuoti apie 450 eurų, o naujas televizorius apie 550 eurų. Verta paminėti, jei turite turto draudimą, remontą apmoka draudėjas, kitu atveju sutaupote apie 100 eurų.

Įprastai pakeitimas gali trukti apie 1-2 savaites. Jei televizoriaus ekrano nėra tiekėjų sandėlyje, užsakymai iš gamintojo gali trukti iki mėnesio ar net ilgiau. Prieš vykdant užsakymus, konsultuojamės su klientais ar tenkina pristatymo terminai.

Dažnu atveju ekrano pažeidimai gali būti sumaišyti su kitais televizoriaus gedimais! Ekrano skilimas yra akivaizdžiai matomas ir atskiriamas pasirodžiusiu „voratinkliu” ar juoda dėme ekrane. Jei Sudužo televizoriaus ekranas, voratinklis bus akivaizdus, o dėmės gali būti išbėgusios, spaudžiant pirštu didėti. Jei televizorius mirga, nerodo vaizdo arba rodo blankų vaizdą – bėda greičiausiai kitur. Mes taisome įvairius televizorių gedimus, tad esate tinkamoje vietoje.

Pats paprasčiausiai būdas pažeisti ekraną – tai smūgis! Dažniausiai tai vaikų žaislai, augintiniai ar gero vakarėlio pasekmės. Dar pasitaiko televizoriaus kabinimo klaidų, kada kabinant naują TV suspaudžiamas televizoriaus kraštas. Jokiais būdais nespauskite ekrano, tokias paslaugas geriau palikti specialistams.

Jei nesate tikri savo sprendimu – pasitarkite.

Mes esame tam, kad padėtume!

Jei suskilo televizoriaus ekranas ir neapsisprendžiate ar pirkti naują ar remontuoti tą patį – mes galime suteikti jus dominančią informaciją. Palyginsime jūsų televizorių su šiandieniais modeliais, pasversime remonto kainą ir kitus aspektus, o galutinį sprendimą priimsite jūs. 

Sudužo TV ekranas?!

Jei Sudužo televizoriaus ekranas – kreipkitės! Ne tik sutvarkysime dokumentus draudimui, bet ir atliksime remonto paslaugas nuo A iki Z. Mes už tai, kad televizorius būtų sutaisytas! Juk, televizorių remontas saugo gamtą!

Dirbame su draudimais.

Suskilo TV ekranas, bet turite turto draudimą? Gera naujiena jums! Sutvarkysime reikiamus dokumentus, išrašysime defektaciją bei atliksime kitus būtinus pasiruošimo darbus, sklandžiam televizoriaus remontui.

Galime paimti iš namų!

Jei neturime galimybės pristatyti televizorių, galime atvykti ir pasiimti jį patys! Aptarnaujame visus klientus Klaipėdos miesto teritorijoje. Pristatymo paslaugos vos nuo 10 eurų!

Atliekame ir kitas remonto paslaugas.

Domina televizorių remontas Klaipėdoje? Galime pasigirti šiuolaikiškomis televizorių remonto dirbtuvėmis ir ilgamete patirtimi šioje sferoje. Ne tik televizorių ekranų keitimas, bet ir visos kitos paslaugos.