fbpx

Kokią Xiaomi m365 padangą pasirinkti?

Jei įsigijote Xiaomi M365 elektrinį paspirtuką greičiausiai jau žinote apie jų silpną vietą – padangas! O, tiksliau jų kameras. Ne paslaptis, jei nepažiūrėję padangos slėgio pravažiavote pustušte padanga, didelis šansas, kad pažeidėte viduje esančia kamerą. Kaip to išvengti? Kaip pasiruošti ką tik nusipirktą paspirtuką? Kokie tolimesni sprendimai?

xiaomi m365 padanga

Kaip išvengti Xiaomi paspirtuko padangos keitimo?

Prieš pradedant kalbas apie tai kokia nepatvari yra Xiaomi m365 padanga, vertėtų žinoti kelis svarbius dalykus. Bene pagrindinis, tai kameros ir padangos duetas. Tai reiškia kameros viduje yra įmontuota kamera (visai kaip senelio žigulyje!) Dažniausiai susidėvi būtent kamera, o ne padanga! Žemiau pateikiame pasiūlymus, ką daryti, kad kamera ir padanga laikytų ilgiau:

  • Naujo paspirtuko paruošimas – nusipirkus elektrinį paspirtuką, neskubėkite su juo važiuoti, tai kartoja nuolat. Pirmas dalykas kurį turite padaryt – pasitikrinti padangų slėgį. Paspauskite xiaomi padanga, jei ji atrodo minkšta, vertėtų apsilankyti degalinėje ir ją prisipūsti.

  • Slėgio pasitikrinimas prieš kelionę – Net jei ir važinėjote su paspirtuku anksčiau, karts nuo karto rekomenduojama pasitikrinti slėgį. Juk nenorite, kad xiaomi m365 padangos keitimas taptų realybe? Slėgis turėtų siekti bent 3.5 BAR, o kartais ir daugiau.

  • Pasiskaičiavimas pagal svorį! – Rekomendaciniai slėgio parametrai gali klaidinti! Atminkite, kad vidutinis kinų svoris yra kiek kitoks, nei vidutinio lietuvio, tad vertėtų pasiskaičiuoti. Jei sveriate 75kg reiktų pūsti bent 3.5 BAR, o jei svoris didesnis, nepasikuklinti ir pūsti link 4 BAR’ų.

Be orė Xiaomi m365 padanga, geras sprendimas?

Vis labiau rinkoje populiarėjantis sprendimas, kameros ir padangos duetą keisti be orę padanga. Tokiu principu veikia ir dauguma kitų elektrinių paspirtuku, technologija sutinkama tokiuose modeliuose kaip Segway ninebot. Be orė padanga užtikrina ilgaamžiškumą, jums nebereiks rūpintis kameros slėgio problemomis, o pačios padangos dilimas taip pat nėra toks pastebimas kaip manote. Jei xiaomi m365 padangos keitimas tampa rutina, šis sprendimas gali būti kaip tik jums!

xiaomi m365 padanga

Kokie be orės padangos minusai? Komforto stoka, tai yra bemaž vienintelis žinomas nusiskundimas. Kol kamera suteikia minkštesnį važiavimo jausmą, geriau sugeria nelygumus, pilnos gumos padanga tokių specifikacijų tiesiog  neturi. Todėl svarbu atsižvelgi į tai kokia danga važiuosite, jei tai plytelėmis dengtas paviršius, ilgi atstumai tikrai gali tapti varginantys. Ar verta aukoti komfortą vardan patikimumo, štai kur klausimas!

Jei paliekama originali Xiaomi M365 padanga su kamera.

Kaip prailginti originalios Xiaomi paspirtuko padangos patikimumą? Mes suprantame, kad be orė padanga yra ne kiekvienam, tad siūlome alternatyvą. Pastiprintas kameras, tai būdas neprarasti komforto ir važinėti dvigubai ilgiau! Visa paslaptis slypi naudojamoje gumoje, pati kamera yra žymiai storesnė, tad net ir esant sudėtingoms sąlygoms pratrinimo šansas drastiškai sumažėja. Galbūt, tai nebus toks pat ilgaamžis gaminys kaip be orė padanga, tačiau xiaomi m365 padangos keitimas tikrai netaps dažnu reiškiniu.

xiaomi m365 padanga

Pasitikrinti koks sprendimas jums priimtinesnis, galite išsinuomoti elektrinį paspirtuką. Mūsų paspirtukų nuoma siūlo pabandyti Segway Ninebot paspirtukus su be orėmis padangomis, taip galite susidaryti bendrą vaizdą kaip pasikeičia pats važiavimas. Jei be orės padangos variantas jums tinka, mūsų elektrinių paspirtukų remontas be vargo sumontuos naujas be ores padangas.

O kaip gi kainos?

Nors scenarijuje kai padanga vis dar yra gera, o keičiama tik kamerą, originalus metodas atrodo pigesnis. Naujos kameros kainuoja vos 8 eurus. Visgi jei yra pažeista ir kamera ir padanga, kaina gaunasi visiškai tokia pati. 8 eurai kainuos kamera, 12 nauja padanga. Tiek pat kainuoja ir nauja be orė padanga – 20 eurų. Rinkis lieka jums!

P.S. Nerekomenduojame Xiaomi padanga keisti patiems. Neturint specialių įrankių bei patirties tai išties varginantis darbas! Palikite tai specialistams, Xiaomi paspirtuko padangos keitimas keitimas nekainuoja daug, galinę pakeisime už 15€, o priekine už 25€.

Padangomis prekiaujame ir mes!

ATNAUJINTA: Pradedame prekyba Xiaomi padangomis! Visų tipų Xiaomi m365 padangos tinkančios važiuoti plentu, bekele ar sniegu – turime įvairių rūšių. Aukštos kokybės guma nenusileidžianti originalių padangų kokybei, lengvai montuojamos ir dar už prieinamą kainą!

2022-03-23T11:33:09+00:00

Title