fbpx

Macbook Pro A1708 baterijos keitimas

Kada laikas keisti bateriją?

Tai nustatyti gan paprasta! Vienas iš esminių rodiklių – sutrumpėjęs naudojimo laikas baterijos režime. Jei baterija laiko bent 30% mažiau nei anksčiau, įtartume, kad laikas ją keisti. Antras etapas prasideda tada kai kompiuteris likus nedideliam baterijos kiekiui išsijungia. Turint blogą bateriją kompiuteris gali išsijungti ties 20% ar 30%. Galimi ir netolygūs įkrovimo ciklai. Kaip įsitikinti ar baterija išties bloga? Atlikti Macbook Pro diagnostikos testą, tai padaryti gali kiekvienas. Įjungiant kompiuterį paspauskite D raidę ir laikykite ją kol atsiras kalbos pasirinkimo meniu juodame fone, tada pasirinkus anglų kalbą paleisite Macbook tikrinimo programą, ji parodys visas paviršutines kompiuterio problemas. Jei baterija bent kiek susidėjusi ar bloga, kompiuteris būtinai tai praneš! Jei testo atlikti nepavyksta, kompiuterį visad galite pristatyti mums, šią patikrą padarysime nemokamai!

Kaip vyksta Macbook pro baterijos keitimas?

Norime perspėti, Macbook kompiuterių baterijos keičiasi sudėtingai, dažnas atvejis kai jos būna priklijuotos ir susidaro iš keletas atskirų celių blokų, tai nėra įprasto vartotojo sugebėjimus atitinkantis darbas, tad griežtai siūlome šį darbą patikėti specialistams! Macbook Pro A1708 baterijos keitimas nėra toks paprastas kaip manote. Visgi jei nuspręsite šį darbelį atlikti patys, šis straipsnis gali išsaugoti ne vieną žilą plauką!

1. Atsukami apatinio dangčio varžtai.

Nuo 2015 metų Apple perdarė galinio dangčio mechanizmą ir dangtį nuimti pasidarė kur kas sunkiau. Pradėkime tuo, kad jums prireiks specialaus penkiakampės žvaigždės atsuktuvo, atsukant apatinius dangčio varžtus. Nepameskite varžtų sekos, dauguma iš jų yra skirtingi, bus daug galvos skausmo jei sumaišysite varžtus!

Macbook Pro A1708 dangtis

2. Nuimamas galinis dangtis.

Atsukus varžtus neskubėkite, dangčio nuimti taip lengvai nepavyks. Šių ir naujesnių metų Macbook kompiuterių dangčiai dalijasi panašia architektūra, dangtį reikia stumti nuo savęs, tokiu principu atsikabina laikantys fiksatoriai ir tik tuomet kelti į viršų. Fiksatoriai metaliniai, tad pajudinti dangtį gali būti kiek sudėtinga, rekomenduotina naudoti specialius plastikinius praskyrimo įrankius, menteles ar panašius pagalbininkus.

Nustumiamas dangtis Macbook Pro A1708

3. Inspektuojame bateriją, ruošiamės baterijos šalinimui.

Po dangčiu matome tokį vaizdą: Macbook pro A1708 baterija susideda iš trejų atskirų celių blokų, jos sujungtos kabeliais, taip pat virš baterijos matome klaviatūros arba trackpad’o kabelius. Daug detalių kurias galima pažeisti, visus veiksmus atliekame su išskirtiniu atsargumu. Ruošiamės išimti seną baterija!

Inspektuojame macbook pro a1708 bateriją.

4. Atkabinamos kraštinės baterijų grupės.

Baterijos neturi jokio įprasto tvirtinimo, užuot varžtų ar laikiklių Apple naudoja klijus ir lipnią juostą. Tokiu principu priklijuotos Macbook Pro A1708 baterijos keitimas tampa ypatingai sudėtingas. Naudojant specialios paskirties klijus skaidantį skystį ir kieto plastiko mentelę atkeliame šonines baterijos grupes, labai svarbu naudoti ne per daug skysčio ir imant baterija neperlenkti jos korpuso. Apie blogiausia geriau nė negalvoti, aplieta pagrindinė plokštė, užsidegusi sena baterija ar dar blogiau. P.S. prieš pradedant šalinti bateriją nepamirškite ją atjungti, atsukant du varžtus baterijos viršuje.

Išimama Macbook Pro A1708 baterija.

5. Išimama likusi baterijos dalis.

Tuo pačiu principu kaip ir šoninės grupės, atkabiname ir vidurinę baterijos dalį, čia svarbu atkreipti dėmesį į kabelį einantį po ja, tai trapi dalis ir naudojant įvairias korteles ar menteles, labai lengvai pažeidžiama vieta. Išėmus bateriją, turėtumėte gauti maždaug tokį vaizdą. Stenkitės nenutraukti baterijos grupes siejančius kabelius, nors jų jau šiam darbui neprireiks.

Ištraukiame pilną Macbook Pro A1708 bateriją.

6. Nuvalomi senieji baterijos klijai, paruošiama vieta naujai baterijai.

Po baterijos pašalinimo greičiausiai pamatysite tokią netvarką, tai likusi lipni juosta. Macbook Pro A1708 baterijos keitimas tikra nėra švarus darbas! Pašaliname senąją lipnią juostą specialiais skysčiais ir šluostėmis nuvalome paviršių. Vėliau prieš klijuojant naują bateriją rekomenduotina nuriebalinti paviršių. Galime įvertini ar po baterijos trackpad’o kabelis liko sveikas.

Ruošiame naują vietą baterijai.

7. Klijuojame naują bateriją!

Paskutinis iš sunkesnių žingsnių – naujos baterijos priklijavimas! Naudojant kokybiškas baterijas lipdukai būna jau paruošti, o štai žiūrint pigiausią variantą, lipdukus gali tekti pasigaminti pačiam! Montuojant naują bateriją labai svarbu atsižvelgti į vietą, atstumus ir į faktą, kad visas procesas turi būti atliktas vienu kartu. Tai reiškia uždėti baterija reikia iškart, prikibę klijai nebeleis pasitaisyti ir antro karto nebus!

Klijuojame naują A1708 bateriją.

8. Surenkame likusius komponentus.

Priklijavę naują Macbook Pro bateriją prijungiame fiksatorių, susukame baterijos varžtus, prijungiame trackpad’o jungtį, taip pat uždedame apsauginį šarvą ir prisukame jo varžtus. Kadangi baterija keista mūsų servise, užklijuojamas garantinis lipdukas. Baterijos keitimas atliktas sėkmingai! Bendras darbo laikas 1-2 valandos, kai darbą atlieka specialistas.

Nauja Macbook Pro A1708

9. Uždedame dangtį, tikriname naują bateriją.

Galiausiai uždedame dangtį, susukame varžtus ir paleidę Macbook Pro kompiuterį vėl spaudžiame D raidę, iššaukdami diagnostiką. Taip patikriname ar kompiuteris neberodo baterijos klaidos. Šis kompiuteris tarnaus toliau, naudodamas naują bateriją, džiaugėmės sėkmingai atliktu darbu!

macbook Pro A1708 baterija pakeista

Kiek kainavo Macbook Pro A1708 baterijos keitimas?

Visus dominantis klausimas – kiek gi kainavo Macbook Pro A1708 baterijos keitimas? Siekiant užtikrinti mūsų skaidrumo politiką dalinamės detalių bei darbo kainomis. Macbook Pro A1708 baterija su mokesčiais siekė 130,00 eurų, tai kokybiškas originalo pakaitalas su 6 mėnesių garantija ir tokia pat baterijos talpa. Pakeitimo darbai įvertinti 50,00 Eurų ir buvo atlikti per dvi valandas. Priminame, galime pakeisti bateriją, bet kuriam kompiuteriui! Keičiame baterijas visiems Macbook Pro modeliams įskaitant A1286, A1297, A1398, A1425, A1502, A1706, A1707, A1708, A1989, A1990. Visados stengsimės pasiūlyti geriausią rinkos variantą už konkurencingą kainą!

2022-09-06T12:38:01+00:00

Title