fbpx
Kompiuterių baterijos2024-05-06T12:21:25+00:00

KOMPIUTERIŲ BATERIJOS

Reikalingas kompiuterio baterijos keitimas?

Nešiojamų kompiuterių baterijos, jų keitimas ir priežiūra. Sužinok ką daryti, kad kompiuterio baterija tarnautų ilgiau! Viso paslaptys aiškiai ir paprastai!

 SUŽINOKITE KIEK KAINUOS JŪSŲ KOMPIUTERIO BATERIJA:

  KOMPIUTERIO BATERIJA LAIKO TRUMPIAU NEI TURĖTŲ?

  Kompiuterių baterijos – nuolat dėmesio reikalaujantis kompiuterio komponentas. Prisimenate dienas kai kompiuteris laikydavo po keletą valandų, o dabar ištempia vos dešimt minučių? Panašu, kad baterija nebuvo pasirūpinta taip kaip priklauso! Prekiaujame nešiojamų kompiuterių baterijomis, atliekame jų keitimą bei restauravimą, jūsų kompiuteris bus tinkamose rankose! Kompiuterių remontas Klaipėdoje jūsų paslaugoms!

  Kaip prailginti kompiuterio baterijos tarnavimo laiką?

  Pradžioje reiktų įsitikinti ar dabartinė baterija kompiuteryje išties gerai, jei baterija nebeturi savo talpos ir laiko trumpai, šie patarimai gali nepadėti. Priminame, galime patikrinti jūsų kompiuterio bateriją. Atvykite ir įsitikinkite patys! Na, o jei baterija gyva, sekite tolimesnius patarimus ir sužinosite kaip kompiuteriu be laido naudotis ilgiau!

  1. Stenkitės naudoti kompiuterio bateriją dažniau. Naudojant bateriją reguliariai gerokai prailginsite jos amžių, vieni dažniausių baterijos problemų atsiranda dėl pastovaus kompiuterio naudojimo prijungus įkroviklį. Stenkitės pilnai iškrauti ir įkrauti kompiuterio bateriją bent kartą per savaitę.

  2. Įjunkite baterijos taupymo rėžimą. Vienas iš lengviausių būdų prailginti kompiuterio baterijos gyvavimo laiką – energijos taupymo režimas. Nors kompiuterio galia bus šiek tiek apribota, kelios papildomos valandos baterijos gyvavimo laiko tikrai jums patiks!

  3. Nenaudokite nereikalingų programų, taupykite resursus. Sumažinę atidarytų programų skaičių kaip mat prailginsite baterijos tarnavimo laiką, tas pats galioja ir fone veikiantiems virusinio tipo procesams. Kitaip tariant, jei kompiuteris turi virusų – baterija gali tarnauti trumpiau!

  4. Sumažinkite ekrano ryškumą. Jei kompiuteriu naudojatės gerai apšviestoje patalpoje ar prieblandoje, viso ekrano ryškumo tikrai nereikia. Ekranas ypatingai siurbia baterijos resursus, tad sumažinus ryškumą – baterija laikys ilgiau!

  Kompiuterių baterijos

  KAIP MUS RASTI?

   I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

  Sugedo elektronika, bet
  esate iš kito miesto?

  Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

  Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

  Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.
  Kaip saugiai supakuoti įrenginį?
  Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

  KAIP MES GALIME JUMS PADĖTI?

  naujos Kompiuterių baterijos

  NEŠIOJAMŲ KOMPIUTERIŲ BATERIJOS!

  Parduodame visų tipų nešiojamų kompiuterių baterijas, užsakome labai retas ir dažniau sutinkamas baterijas. Nerandate jums tinkamos baterijos? Turime platų tiekėjų spektrą – bateriją rasime kiekvienam!

  Kompiuterių baterijos keitimas

  KOMPIUTERIO BATERIJOS KEITIMAS!

  Kompiuterio baterijos keitimas Klaipėdoje – greitai ir paprastai! Pakeisime bateriją bet kuriam nešiojamam kompiuteriui! Nuo Macbook pro iki ASUS, HP, DELL ar LENOVO, keičiame baterijas visiems kompiuteriams!

  Kompiuterių baterijos diagnostika

  KOMPIUTERIO BATERIJOS PATIKRINIMAS!

  Galime patikrinti jūsų kompiuterio bateriją! Jei abejojate kompiuterio baterijos darbu, apsilankykite! Atlikę patikrą pamatysime kokia likusi baterijos talpa ir bendra baterijos būklė! Laukiame jūsų!

  Kompiuterių baterijos kalibravimas

  KOMPIUTERIŲ BATERIJŲ KALIBRAVIMAS!

  Suderinsime baterijos darbą ir gražinsime ankstesnius baterijos parametrus. Pravartu jei naudojate senesnę nei pusmečio bateriją ir pastebėjote sutrumpėjusi kompiuterio darbą ar atsitiktini išsijunginėjimą likus mažam kiekiui baterijos!

  Kompiuterių baterijos sužadinimas

  KOMPIUTERIŲ BATERIJŲ ATRAKINIMAS!

  Kompiuterio Baterija ilgą laiką nebuvo naudojama? Mes gebame sutvarkyti pilnai išsikrovusias ir užsirakinusias baterijas, neverta keisti bateriją nepabandžius šio būdo, ypač jei baterija nebuvo labai sena!

  Kompiuterių baterijos restauravimas

  KOMPIUTERIŲ BATERIJŲ RESTAURAVIMAS!

  Ar girdėjote apie kompiuterio baterijos celių keitimą? Taip, mes galime pakeisti blogas celes ir prikelti seną bateriją antram gyvenimui! Atvejams, kai nėra iš kur užsakyti naują bateriją ar terminas per ilgas!

  Dažniausiai užduodi klausimai susiję su nešiojamų kompiuterių baterijomis:

  Negalite nuspręsti ar jau laikas keisti kompiuterio bateriją? Galbūt įtariate kitas kompiuterio problemas? Mes nepatingėjome ir aprašėme dažniausiai sutinkamus klausimus:

  1. Ištraukus įkroviklio laidą kompiuteris išsijungia, ar kalta baterija? Greičiausiai taip, reiktų atsižvelgti ir į tai, kad operacinės sistemos sąsajoje galime pastebėti ką rodo baterijos indikatorius. Paprastai kompiuteris pats praneša apie blogą bateriją, tačiau deja ne visais atvejais.

  2. Kiek kainuoja kompiuterio baterijos pakeitimas? Klausimas užduodamas nuolat. Atsakysime kaip įmanoma paprasčiau: ištraukiamos baterijos kurias pakeisti galite patys, kainuoja apie 40-50 Eur. Tai kokybiški originalių baterijų pakaitalai su 12 mėn. garantija. Jei baterijos patiems pasikeisti nepavyksta ir baterija yra integruota kompiuterio viduje, kaina gali siekti 70-90 eurų ir daugiau.

  3. Ar galiu pasikeisti kompiuterio bateriją pats? Jei kompiuterio baterija fiksuojasi išorėje – taip. Tereikia paspausti pora jungtukų ir baterija kaip matant išsitrauks. Nematai baterijos? Reiškia ji kompiuterio viduje! Tokio tipo vidinės baterijos keičiamos elektronikos servise, kai kada užtenka atsukti keletą varžtų, o pasitaiko atvejų kai pakeitimą apsunkina bateriją prilaikantys klijai. Tokių baterijų keisti namų sąlygomis tikrai nerekomenduojame!

  4. Pakeičiau kompiuterio bateriją, bet kompiuteris vis tiek neveikia be laido. Tam tikrais atvejais baterijos neaptikimas gali būti susijęs su pagrindinės plokštės problemomis. Todėl niekad neskubėkite keisti baterijos patys, mes galime patikrinti jūsų bateriją ir pasiūlyti naują. Juk niekas nenori mokėti du kartus.

  5. Seniai nenaudojau kompiuterio, po to nebekrauna baterijos. Palikus kompiuterio bateriją nekrautą ilgą laiką, viduje esančios celės išsenka žemiau ribos, įprastas kroviklis nesugeba jų įkrauti ir taip turime neveikiančią bateriją. Visa laimė – mes galime suremontuoti žemiau ribos išsikrovusias baterijas!

  6. Keisti į originalią bateriją ar pakaitinę bateriją? Originalių baterijų pardavimas vyksta ribotą laiką, jei kompiuteris senesnis originalios baterijos rasti nepavyks, o jei ir rasite kaina bus tikrai didoka. Pakaitinės baterijos gali reikšti tiek kokybiškas, tiek labai prastos būklės baterijas, pasitaiko visko, Kinijoje perkamos pigiausios baterijos gali būti surinktas iš naudotų celių, jų veikimo laikas bus kur kas trumpesnis nei originalios. Mūsų parduodamos pakaitinės baterijos naudoja kokybiškas naujas SAMSUNG ir kitų žinomų gamintojų celes. Tokios baterijos veikimo laikas gali pranokti net originalią!

  TURITE MUMS KLAUSIMU?

  Užduokite klausimą elektronikos taisykloje dirbantiems specialistams! Mums patinka bendrauti, nemokamai konsultuojame telefonų, kompiuterių, televizorių bei kitos elektronikos remonto klausimais! Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!

  Užsakomos nešiojamų kompiuterių baterijos.

  Nerandate reikiamos kompiuterio baterijos? Bendradarbiaujame su įvairiais baterijų tiekėjais, tad galime pasiūlyti išties platų baterijų pasirinkimą! Kompiuterių baterijos visiems nešiojamiems kompiuteriams!

  Kompiuterio baterijos keitimas Klaipėdoje.

  Greitai ir nebrangiai vykdomas kompiuterio baterijos keitimas Klaipėdoje nepaliks abejingų! Galime sakyti, teks susimokėti tik už baterijos kainą, o pakeitimas bus praktiškai nemokamas! Atvykite pasikeisti kompiuterio bateriją jau dabar!

  Kompiuterio baterijos atrakinimo paslaugos.

  Ilgai nenaudojote kompiuterio ir baterija nebenori krautis? Neskubėkite galvoti apie baterijos keitimą, galime pabandyti sužadinti pilnai išsikrovusią bateriją, dažniausiai tai padeda ir baterija naudosite toliau!

   Kompiuterio baterijos patikrinimas!

  Įtariate, kad artėja kompiuterių baterijos keitimas? Patikrinsime jūsų dabartinę bateriją ir pasakysime kaip yra iš tikro. Jei bateriją reikės keisti, pasiūlysime optimaliausią keitimo variantą.

  Elektronikos taisykla Life4Laptop
  Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
  Tinklapių kūrimas Opengate.lt
  Televizorių remontas Klaipėdoje
  Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

  Title