fbpx

SAMSUNG Galaxy TAB A ekrano keitimas

Sudužo SAMSUNG Galaxy TAB A ekranas? Kiek kainuos pakeitimas? Ar ilgai reiks laukti?

Sudužo naujas SAMSUNG Galaxy TAB A planšetės ekranas? Pastebėjome išaugusį šių planšečių kiekį – tad nutarėme pasidalinti informacija, kaip atrodo ekrano keitimo procedūra. Girdėjome ir tai, kad daugelis mokymo įstaigų, šias planšetes skolina mokiniams ar studentams, jei ekranas sudužo skolintam įrenginiui – situacija dar aktualesnė!

Ekrano kaina: 95,00 eur.
Pakeitimo paslaugos kaina: 30,00 eur.

Kaip atliekamas ekrano keitimas?

Vertinant pagal sudėtingumą, SAMSUNG Galaxy TAB A ekranas nėra itin didelis iššūkis. Kaip ir visiems šiuolaikiniams planšetiniams kompiuteriams surinkti, naudojama lipni juosta, šiek tiek klijų ir keletas varžtų. Deja namų sąlygomis tai beveik neįmanoma misija! Patikėkite rimtus darbus specialistams, planšečių remontu užsiimame ilgiau nei dešimtmetį! Kimbam į darbus!

1. Atkeliame suskilusį ekraną iš planšetės rėmelio.

Kaip ir daugelis šiandieninių planšečių, Galaxy TAB A neturi varžtų laikančių ekraną. Ekrano išėmimas vykdomas naudojant karščio srautą, specialios paskirties įrankius bei įgudusią techniką kurios metu stiklinis ekranas atskiriamas nuo plastiko, nepažeidžiant kitų giliau esančių komponentų.

SAMSUNG galaxy tab a ekranas

2. Atjungiame ekrano lanksčiąją jungtį. 

Atkėlus dalį ekrano meistras atjungia lanksčiąją jungtį, labai svarbu nepažeisti lanksčiosios jungties – naujas ekranas komplektuojamas be jos! Ekranas atlenkiamas tiek, kad jungties atjungimas būtų patogus ir nesudarytų meistrui papildomų rūpesčių. Naudojant pincetą ar kitą panašų įrankį atlenkiamas kabelio laikiklis ir ištraukiamas kabelis.

SAMSUNG galaxy tab a keitimas

4. Išimame likusią ekrano dalį iš rėmelio.

Atjungus ekrano kabelį, meistras dar kartą pašildo prilipusius ekrano kraštus ir atidžiai atlupa visą ekraną. Darbas gali būti ganėtinai pavojingas – skylant stiklui susidaro mažos šukės, kurių greičiausiai išvengti nepavyks. Svarbu prieš ir po remonto darbų palaikyti būtinąją tvarką, o darbą atliekančiam specialistui būtina dėvėti akinius bei pirštines.

SAMSUNG galaxy tab a keitimas

5. Kruopščiai išvalome planšetės rėmelio kraštus.

Būtina tinkamai paruošti korpusą naujam ekranui, korpuso kraštuose dažnai lieka šukių, klijų, lipnios juostos ar tiesiog nešvarumų. Kartais kai būta stipraus smūgio, galimas ir korpuso deformavimas. Meistras atidžiai išvalo visus ekrano rėmelio kampus, taip įsitikinama, kad naujas ekranas gerai priglustu ir prisiklijuotu. Valymo metu naudojama klijus tirpdanti chemija, tad būtina dėvėti respiratorių ir gumines pirštines.

SAMSUNG galaxy tab a keitimas

6. Patikrinamas naujas ekranas.

Prieš klijuojant patikriname naują ekraną, net ir keičiant originalius ekranus pasitaiko defektų! Tad prieš atliekant klijavimo darbus patikriname spalvas, apšvietimą bei liečiamą ekraną. Kai ekranas pilnai patikrintas – tęsiame darbus.

SAMSUNG galaxy tab a ekranas

7. Į korpusą įleidžiamas naujas ekranas.

Naudojant gamykloje užklijuotą lipnią juosta galime garantuoti maksimalų sukibimą, tad papildomi klijai ar lipni juosta nėra naudojami. Būtina pataikyti ekrano lygiavimą iš pirmo karto, kitaip bus sugadinta lipti juosta. Meistras kruopščiai įstato ekraną į rėmelį ir naudodamas mikropluošto skiautę paskleidžia lipnios juostos klijus per visą perimetrą.

SAMSUNG galaxy tab a keitimas

8. Ekrano keitimas sėkmingai baigtas!

Štai ir viskas! Ekranas sėkmingai pakeistas, galime įjungti planšetę ir pasimėgauti atliktu darbu. Specialisto rankos tokio pobūdžio darbą atlieka per kiek daugiau nei valandą. Pakeitėme jau ne vieną tokį ekraną!

SAMSUNG galaxy tab a keitimas

Ar verta keisti SAMSUNG Galaxy TAB A ekraną?

Vienas iš dažniausiai sutinkamų klausimų, ar verta keisti ekraną? Gal geriau pirkti naują planšetę? Ar yra pigesnių alternatyvų? Šiai dienai (2021-05-19) naujas SAMSUNG Galaxy TAB A  (SM-T510) ekrano keitimas kainuoja apie 125,00 eurus, tad investicija į ekrano keitimą visiškai logiškas sprendimas. Apie neoriginalius ekranus šiems modeliams nesame girdėję, tad kol kas galimas tik originalaus ekrano keitimas. Atsižvelgiant į planšetės amžių, parametrus ir kainą, ekrano keitimas yra racionalus sprendimas, neskubėkite ieškoti naujos planšetės!

2021-05-19T13:59:39+00:00

Title