fbpx

SAMSUNG QLED ekranų keitimas

Keisti ekraną ar pirkti kitą TV?

Atsitikus nelaimei dažnai klausiame savęs, pirkti naują televizorių ar remontuoti sudužusį televizoriaus ekraną? Ne paslaptis, kad televizoriaus ekranai kainuoja ypatingai brangiai, ne retai sudarydami 70-80% visos TV vertės. Taigi, ar tikrai verta remontuoti sudužusį ekraną įtakoja keli svarbūs veiksniai:

1. Televizoriaus amžius. Labai svarbus faktorius – ar televizorių pirkote ką tik ar prieš kelis ar keletą metų. Jei televizoriui jau turi kelis metus, vertinant nuvertėjimą ir kitus faktorius, televizoriaus ekrano keisti greičiausiai neverta. Tačiau jei turite štai tokį televizorių kaip ir mes šiandien, 2019 metų SAMSUNG QLED ekranu, remontuoti net ir labai verta!

2. Kaina didelė – išeitis būsto turto draudimas. Televizoriaus ekraną pirkti savomis lėšomis yra ganėtinai brangu, sutaupyti ne vieną šimtą eurų padės būsto turto draudimas. Daugelis draudėjų apima ir televizorių ekranų remontą, atsitikus bėdai reiktų užregistruoti įvykį, o gavus žalos numerį kreiptus į mūsų servisą. Toliau jau viską sukontroliuosime mes, susisieksime su draudimo įmone, paruošime defektacijos aktą, užsakysime naują ekraną, o sutvarkius parvešime televizorių atgal!

3. Perkant kita TV – nesutaupysite. Daugelis laikosi įsitikinimo, kad pakeitus ekraną turėsime jau „remonuotą” įrenginį. Galime nuraminti – tai nėra tiesa. Keičiant ekraną dažniausiai keičiamas ir televizoriaus rėmelis, esantis aplink ekrano matricą, taip pat po ekranu esanti apšvietimo sistema ir korpusas, tad gaunate praktiškai naują televizorių. Kaip ir matysite žemiau, lieka tik perdėti vidines televizoriaus dalis ir turite naują TV! Pakeitę TV ekraną sutaupysite iki kelių šimtų eurų!

Kaip vyksta SAMSUNG QLED ekranų keitimas?

Įprastai nesidaliname tokia informacija, bet siekiant įnešti į šį procesą daugia skaidrumo, pademonstruosime kaip atrodo SAMSUNG QLED ekrano keitimas. Šiandien keisime QLED televizorių su išskirtiniu FRAME dizainu. Ši SAMSUNG QLED serija ne tik pasižymi aukščiausiais parametrais, bet ir galimybe įsilieti į namų interjerą rodant menines projekcijas. Tai iš esmės išmanus paveikslas, rodantis meną kai televizorius išjungtas. Verta paminėti kruopščiai suprojektuotą pakabinimo sistemą, leidžiančią televizorių prikabinti prie pat sienos, nepaliekant nė menkiausio tarpo! Kaip ir kiti aukštesnės klasės QLED modeliai, šis visą valdymo dalį atlieka atskiras blokas, kurį galima pasidėti kiek toliau nuo televizoriaus. Gaila, bet laido paslėpti taip paprastai nepavyks! Nebesiplėsdami kaip gražiai QLED ekranai rodo, kimbame į darbus!

Sudužęs Qled ekranas

1. Įvertiname padarytą žalą!

Prieš keičiant ekraną svarbu įsitikinti, kad nebūtų pažeisti ir kiti komponentai. Apžiūrėjus mūsų remontuojamą QLED televizorių galime pastebėti ne tik skilusį ekraną, bet ir įvairius rėmelio defektus, įtrūkimą kampe, palankstytą vidurinę dalį apačioje. Gera žinia ta, kad kaip ir daugelis televizorių, šis keičiamas kartu su visu ekrano apvadu, rėmu ir apšvietimo sistema. Pergyventi nėra dėl ko!

Įvertinama QLED TV ekrano žala

2. Nuimamas dangtis.

Ekrano keitimas pradedamas nuimant galinę televizoriaus apdailą, SAMSUNG beveik atsisakė varžtų, tad didesnes plastmasines konstrukcijas laiko įvairūs tvirtinimai. QLED ekranai ardomi naudojant specialius įrankius, kitais atvejais trapi plastmasė gali labai lengvai sulūžti! Dangčio patvarumas kelia kokybės klausimą, tai labai trapi detalė!

Nuimama televizoriaus apdaila

3. Viduje nyku, pradedame nuo maitinimo bloko!

Pakėlus dangtį matome vos kelis komponentus, tai televizoriaus maitinimo blokas, T-CON plokšė, kolonėlės ir komunikacijų modulis. Visus šiuos komponentus reiks perdėti į naują ekraną. Šis SAMSUNG QLED modelis neturi valdymo plokštės, ji komplektuojama atskirame bloke, kuris susijungia su ekranu specialiu laidu. SAMSUNG QLED ekranų keitimas pradedamas nuo maitinimo bloko perdėjimo, jis kaip ir kitos dalys nėra prisuktas varžtais, blokas pritvirtintas laikikliais. Prieš imant bloką nepamirštame atsijungti kabelių!

Samsung Qled maitinimo blokas

4. Išimamas spalvų blokas (T-CON Plokšė)

Po maitinimo bloko seka spalvų blokas, ši plokštė atsakinga už vaizdo signalo transliavimą ekrane. Apačioje esantys platūs kabeliai jungia T-CON plokšę su ekrano valdymo panele. Pastarosios liesti nereiks, tai ekrano dalis. Ypatingas dėmesys skiriamas atjungiant šleifus ir kabelius, tai trapios dalys reikalaujančios didesnio atsargumo. Kaip ir kitos dalys spalvų blokas neturi varžų, sutinkami tie patys laikikliai.

QLED televizoriaus T-CON plokštė.

5. Iškabinamas komunikacijų modulis.

Žemiau esanti televizoriaus akis – komunikacijos modulis. Tai detalė siejanti televizoriaus pultelį ir patį televizorių, be jos valdymą pulteliu galėtume pamiršti! Nenaudodami jėgos atkabiname plastikinę detalę ir atjungę šleifą ruošiame perdėti į naują televizoriaus ekraną. Ši dalis turi du varžtus, tiesa ji sukasi tik pačioje pabaigoje, uždėjus televizoriaus dangtį!

Perdedamas komunikacinis modulis

6. Galiausiai, išimamos kolonėlės.

Paskutinis likęs komponentas senajame ekrane, turėtų būti kolonėlės. Atkreipkite dėmesį į jų dydi, aukštesnės klasės televizoriai pasižymi geresnės kokybės garsu. Tai žinoma neprilygsta Soundbar sistemai, bet būna ir daug kartų blogesnių scenarijų. Beje būtent šis SAMSUNG QLED FRAME modelis yra giriamas dėl savo švaraus garso. Dabar jau žinome kodėl!

Išimamos SAMSUNG QLED kolonėlės.

7. Pakuojame naują QLED ekraną!

Kaip matome nauji SAMSUNG QLED ekranai atvyksta pilnoje komplektacijoje, tereikia perdėti išimtus komponentus ir džiaugtis nauju ekranu! Labai svarbu su nauju ekranu elgtis kaip įmanoma atsargiau. Dažna daroma klaida, per stiprus suspaudimas laikant už šoninių briaunų. Tai galioja ne tik serviso darbuotojams, bet ir klientams kabinantiems televizorius ant sienų! SAMSUNG QLED ekranų keitimas įgauna pagreitį,  pradedame surinkimo darbus!

išpakuojam naują QLED ekraną.

8. Dedame vidinius komponentus į naują ekraną!

Viskas vyksta labai panašiai, tik atvirkštine tvarka! Sudedame visus išimtus komponentus į naują ekraną, sujungiame šleifus ir kabelius, patikriname ar blokų fiksatoriai tvirtai laiko plokštes ir ruošiamės šventei! SAMSUNG QLED ekrano keitimas praktiškai baigtas, surinkti vidiniai komponentai turėtų atrodyti maždaug taip. Kolonėlės, komunikacinis modulis, T-CON plokštė bei maitinimo blokas. Tiek to vargo!

Surenkamas QLED ekranas.

9. Uždedamas televizoriaus dangtis, susukami paskutiniai varžtai.

Uždėjus televizoriaus dangtį būtina patikrinti ar fiksatoriai savo vietose, kartais tenka gerokai pasikankinti, kol užfiksuojami visi laikikliai. Trapi galinio dangčio plastmasė čia tikrai nepadeda. Galiausiai susukami du paskutiniai varžtai prie komunikacijos modulio ir darbas baigtas!

Uždaromas QLED dangtis.

10. Paskutinis patikrinimas!

Prieš atiduodant televizorių klientui, patikriname ar viskas veikia taip kaip priklauso. Testavimas iki smulkmenų padeda išvengti įvairių nesusipratimų. Visiškai atsidavęs technikas testuoja televizorių kelias valandas, o tada vyksta pakavimas ir suderinama TV parvežimo data! Dar vienas klientas sulauks sutvarkyto SAMSUNG QLED televizoriaus!

SAMSUNG QLED patikrinimas.

Kiek kainavo 55″ SAMSUNG QLED ekrano keitimas?

Šiuo atveju buvo keičiamas QLED SAMSUNG FRAME QE55LS03RA televizoriaus ekranas. Televizoriaus vertė šiandien (2020-01-21) yra apie 1,200 Eurų, o ekrano keitimas su darbu ir detalėmis kainavo tik 850,00 Eur. Matome gan ryškų skirtumą tarp tokio pat naujo televizoriaus įsigijimo ir esamo ekrano keitimo. Panaši situacija galioja ir kitiems QLED televizorių modeliams. Primename, SAMSUNG QLED ekranų keitimas vyksta sklandžiausiai turint turto draudimą! Galime pakeisti bet kurio QLED televizoriaus ekraną (įskaitant Q60, Q70, Q80, Q90 serijas), pateikite tikslų televizoriaus modelį ir paskaičiuosime kiek ateis ekrano keitimas! Visi QLED ekranai komplektuojami su nauju korpusu, tad naujo televizoriaus įvaizdis garantuotas! P.S. Ne tik keičiame televizorių ekranus, bet ir atliekame kitus televizorių remonto darbus!

2020-01-22T09:39:03+00:00

Title