fbpx

Nebelaiko Dyson baterija? Dulkių siurblys greitai išsikrauna?

Dyson V8 dulkių siurblys siurbia trumpiau nei seniau?

Džiaugėtės Dyson siurblio gebėjimu padėti buityje, bet įtariate, kad savo užduotį siurblys anksčiau atlikdavo geriau? Viena iš galimų problemų – susidėvėjusi Dyson baterija. Jei siurblys siurbia ženkliai trumpiau, arba siurbiant siurblys išsijungia – didelis šansas, kad atėjo laikas keisti bateriją! Nepergyvenkite, mes prekiaujame originaliomis Dyson dulkių siurblių baterijomis. Nauja originali Dyson V8 baterija kainuoja apie 115,00 Eurus, o pakeitimas nemokamas! Tai išties nesudėtinga procedūra!

„Jei siurblys siurbia ženkliai trumpiau, arba siurbiant siurblys išsijungia – didelis šansas, kad atėjo laikas keisti bateriją!” – kalba specialistai.

Pasikeisk Dyson baterija pats!

Laukia gan paprastas darbelis, daugumoje Dyson siurblių baterijos įmontuotos rankenoje. Norint išimti rankeną teks atkabinti dulkių rezervuarą (jei siurblį naudojate seniau tai nebus sudėtinga), atsukti tris varžtus ir ištraukti rankenoje įmontuotą baterijos modulį. Patikėkite, tai gali padaryti ir aštuonmetis! Kimbam į darbus! Jums prireiks kryžminio atsuktuvo ir gebėjimo perskaityti šį straipsnį!

1. Pakeliame dulkių rezervuarą, taip prieisime prie varžtų.

Norint ištuštinti dulkių rezervuarą šiam Dyson SV10 V8 modeliui reikia atlenkti viršuje esančią rankeną ir patraukti korpusą į viršų. Taip gausime priėjimą prie varžtų, jei patogiau, dulkių konteinerį visiškai nuimti.

Dyson baterija, keitimas.

2. Atsukame baterijos varžtus!

Dyson baterija laikoma vos keliais varžtais, iš viso yra trys varžtai. Vienas rankenos gale ir du apačioje, prie dulkių konteinerio dugno. Atsukti varžtams prireiks kryžminio atsuktuvo, tiesa kartu su nauja baterija pridedami ir nauji varžtai, tad senus galite pamiršti!

dyson baterija, atsukame varžtus.

3. Ištraukiame seną bateriją!

Atsukus varžtus ir pakėlus arba nuėmus dulkių konteinerį baterija turėtų išsiimti ganėtinai paprastai, tereikia patraukti apatinę rankenos dalį ir baterija atsiskirs! Atsikvėpkite, tai tikrai nėra taip sudėtinga!

dyson baterijos, keitimas ir prekyba.

5. Išpakuojame naują bateriją!

Taip atrodo originali dyson baterija. Atvyksta supakuota kartoninėje dėžėje, viduje randasi apsauginė pertvara, knygutė ir žinoma trys nauji varžtai, baterijai prisukti. Nuolat bandome įtikinti klientus rinktis originalias dalis, tai užtikrintas kelias gauti maksimalią kokybę!

Nauja dyson baterija.

5. Įstatome naują bateriją, prisukame varžtus, Dyson baterijos keitimas baigtas!

Įstatome naują bateriją, susukame varžtus, įstatome dulkių konteinerį ir viskas! Dyson V8 baterija pakeista! Šis darbas užtruko vos dešimt minučių, manome su šia užduotimi puikai susitvarkėte ir patys! Prieš pradedant naudoti naują bateriją siūlome ją pilnai iškrauti ir pilnai pakrauti, taip optimizuosite baterijos darbą!

Dyson baterijos keitimas baigtas

Kiek kainuoja ir trunka ši paslauga?

Šiam Dyson V8 SV10 modeliui originali baterija, šiai dienai (2020-04-16), kainuoja apie 115 eurų, galimi pigesni variantai renkantis neoriginalias baterijas, taip pat kai kuriais variantais galimas senos baterijos remontas. Pakeitimas atliekamas nemokamai, kadangi tai paprastas procesas, greičiausiai bateriją pasikeisti išmokote ir patys! Galime užsakyti baterijas visiems Dyson siurbliams – šluotoms. Galimi originalūs talpesnės baterijos variantai. Dyson V8 baterija, viena iš populiariausių užklausų susijusių su baterijų keitimu. Dauguma baterijų palaikome sandėlyje, tad prekę gaunate jau sekančią dieną. Galime užsakyti baterijas ir kitiems modeliams, įskatant Dyson V6, Dyson V8, Dyson V10, Dyson V11. Taip pat primename, remontuojame ir kitų gamintojų dulkių siurblius bei dulkių siurblius robotus! Pasistengsime, kad kiekvieni namai vėl taptų švaresniais!

2023-01-06T11:39:11+00:00

Title