fbpx
Dulkių siurblių robotų remontas Klaipėdoje2024-05-10T08:33:34+00:00

Dulkių siurblių robotų remontas Klaipėdoje.

Visų robotų siurblių remontas, įskaitant Samsung, Roborock, iLife, iRobot, Xiaomi, Philips, Electrolux bei daugelis kitų.

Robotas nebeatlieka savo funkcijos? Grindis tenka valyti rankomis? Mes sugrąžinsime jūsų namams švarą, o jums priklausančią ramybę! Profesionalus dulkių siurblių robotų remontas Klaipėdoje – jūsų robotas jums padėkos!

Pasirinkite vietą:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Dirbame ir visoje lietuvoje!

Siųskite kurjeriu, tai paprasta!

Sugedo jūsų robotas dulkių siurblys?

Turite robotą siurblį, o jis atsisako dirbti? Pasitaiko visko! Robotų kaprizai puikiai pažįstami, bet skubėti suversti kaltę siurbliui dar anksti! Kaip ir daugelis namų buities prietaisų robotas dulkių siurblys reikalauja priežiūros, jei reguliariai nevalysite filtrų, neprižiūrėsite ką jis siurbia ir kur važinėja, robotas tiesiog suges. Įtariama, kad būtent taip ir atsitiko, čia į pagalbą atskubame mes – dulkių siurblių robotų remontas Klaipėdoje!

Ką vertėtų patikrinti prieš kreipiantis į meistrus?

  • Išsikrovusi arba bloga baterija – Jei robotas siurblys neįsijungia arba nuvažiuoja labai trumpą atstumą, galimas baterijos defektas. Nuolatinis baterijos įkrovimas ir iškrovimas įtakoja baterijos gyvavimo laiką, tad galbūt laikas įsigyti naujas roboto siurblio baterijas?

  • Neveikia siurblio įkrovimas – Kitas scenarijus, robotas neįkrauna baterijų. Reiktų patikrinti ar roboto siurblio krovimo stotelės kontaktai yra švarūs ir robotas gerai susiliečia su jam priklausančiu krovimo doku. Taip pat, paprastesni robotai siurbliai gali turėti įprastą įkroviklį, ne įkrovimo doką, galbūt problema jame?

  • Užsikimšę roboto siurblio filtrai – roboto siurbimo efektyvumas labai priklauso nuo filtrų būklės, jei filtrai nevalyti – robotas siurblys gali siurbti labai prastai, arba išvis nesiurbti. Siūlome išvalyti filtrus nuo dulkių, taip pat patikrinti šepetėlį ir ratus, dažnas atvejis kai šie komponentai apsivelia plaukais.

  • Blokuojami sensoriai – įprastai robotai siurbliai aplinka skenuoja sensoriais arba integruotomis kameromis, jei jos išteptos, nešvarios ar padengtos kokių nors skysčiu, robotas siurblys nebesigaudo aplinkoje. Juk niekas nenori, kad robotas siurblys nukristų nuo laiptu?

Ką siūlome mes?

  • Pilna dulkių siurblio roboto diagnostika – Išardysime, pasigilinsime į problemas, patikslinsime remonto galimybes, terminus bei kainą. Specialistas susisieks su jumis ir praneš visus galimu roboto dulkių siurblio remonto variantus.

  • Visų tipų dulkių siurblių robotų remontas Klaipėdoje – Remontuojame puikiai žinomus Samsung, Roborock, iLife robotus siurblius, taip pat aptarnaujame ir rečiau sutinkamus Miele, Electrolux, Philips, iRobot Roomba, Neato, Cecotec Conga, Ariete, Ecovacs, Karcher, Xiaomi Xiaowa dulkių siurblius robotus. Suremontuosime net langų plovimo robotą, jei sugedo ir jis!

  • Paslaugos atlikimo laikas – Roboto siurblio diagnostika gali užtrukti iki savaitės, o remontas iki kelių savaičių! Trumpesnis terminas galimas tokiu atveju jei nereikia užsakyti naujų detalių. Nepamirškite, dauguma robotų siurblių sugenda dėl nepriežiūros, tad valymas padeda 3/5 atvejų! Kad ir kokia problema būtų, jūsų robotą stengsimės suremontuoti kaip įmanoma greičiau!

  • Prekyba atsarginėmis robotų detalėmis ir priedais – Nauji filtrai, šepetėliai, šiukšlių konteineriai bei kitos detalės kurių gali prireikti jūsų robotui siurbliui! Detalių nesandėliuojame, tad užsakymas gali trukti nuo savaitės iki kelių! Turite klausimų? Mūsų specialistai padės išrinkti jums reikiamas dalis!

  • Net 90-ties dienų garantija – Po remonto būkite ramūs, mūsų suteikiama trejų mėnesių garantija pasirūpins ne tik jūsų roboto sveikata, bet ir jūsų kambarių švara. Grįžtančių garantinių remontų praktiškai neturime, o jei ir pasitaiko – tai visiškai nežymūs, vieno priėjimo reikalaujantys procesai!

TURITE TURTO DRAUDIMĄ?

Ar žinojote, kad būsto turto draudimas gali sutaupyti pinigų? Sugedus televizoriui, kompiuteriui, telefonui ar kitai namų elektronikai kreipkitės į mūsų specialistus, išrašysime defektinį aktą – taip draudimas kompensuos dalį remontui išleistos sumos!

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.
Kaip saugiai supakuoti įrenginį?
Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

ESATE IŠ KLAIPĖDOS, BET NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Neturite laiko atvykti į robotų siurblių taisyklą? Suprantame, laikas – pats svarbiausias, tad siūlome dulkių siurblio roboto paėmimo paslaugą visoje Klaipėdoje. Iškviesk Taisom.lt specialistą į namus ar ofisą Klaipėdoje, ar net už jos! Laukiame jūsų!

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Užduokite klausimą robotų specialistams! Dulkių siurblių robotų remontas ir priežiūra suprantamai! Padėsime išsirinkti, suremontuoti ir prižiūrėti. Užsakome priedus ir dalis. Laukiame jūsų užklausų, stengiamės atsakyti kiekvienam! Konsultacija nemokama!

Dažniausiai sutinkami robotų dulkių siurblių gedimai:

Dalinamės dažniausiai sutinkamais robotų siurblių gedimais kartu su jumis. Sužinokite, kas vargina robotų gyvenimą ir kaip robotų gyvenimo problemas spendžia specialistai! Klausimus atsako T-800 specialistas. Dulkių siurblių robotų remontas Klaipėdoje suprantamai!

Keistas garsas sklindantis iš roboto siurblio apačios? Robotas siurblys įtraukė telefono kabelį? Nesibaiminkite, tai nėra taip blogai kaip manote! Išjunkite robotą siurblį, apverskite jį aukštyn kojom ir įvertinkite situaciją! Jei laidas nėra stipriai susipynęs, greičiausiai pavyks jį išnarplioti. Dažniausiai laidus, siūlus ar kitus ilgus objektus robotai siurbliai vynioja aplink pagrindinį šepetėlį, einantį per visą apačią. Kitas galimas variantas, laidai įstringa tarp ratų ar šoninio šepetėlio – primenančio ranką! Procedūra ta pati, imam buitinį pincetą ir narpliojame laidus kol galiausiai laidas ištraukiamas arba ne! Jei nepavyko, vežkite jį čia, atliksime laidų ar siūlių traukimo operaciją!

Nenuorama dulkių siurblys vis nuvažiuoja nuo stačių laiptų? Bijote, kad robotas gaus galą? Išties verta susirūpinti! Pirmas dalykas ką tikriname – blokuojami sensoriai. Kai kurie robotai aplinką mato kameromis, kiti turi lazerius matuojančius atstumą, o patys primityviausi vadovaujasi korpuse įtaisytais davikliais. Jei kamera ar lazeris yra purvinas, robotas gali tinkamai nebematyti savo vietos, tokiais atvejais ir atsitinka skaudžiausios nelaimės! Pasitaiko ir sensorių gedimų, dėl jų teks apsilankyti mūsų taisykloje. Gera žinia, kad tai gan lengvai keičiamos detalės!

Jei robotas siurblys turi šoninius šepetėlius ir jie nustojo suktis reiktų įtarti ilgus plaukus, siūlus ar kitus makaronus! Atidžiai apžiūrėkite ar aplink šepetėlio ašį nėra apsivėlę plaukai, tai išties dažnas atvejis. Kartais išvalyti blokuojamos vietos nepakanka, problema gali būti giliau! Užstrigęs šepetėlis gali sulaužyti giliau esantį mechanizmą, tai smulkių plastmasinių dantračių junginys, kuris gavęs per didelę apkrova gali tiesiog sulūžti, prasisukti ar užstrigti. Mes žinoma galime juos sutvarkyti ar pakeisti (ypač kai dulkių siurblių robotų dalys prieinamos), bet tai jau kur kas didesnis darbas nei profilaktinė priežiūra!

Atminkite – baterijos natūraliai susidėvintis energijos šaltinis, kuo robotas daugiau dirba, tuo baterija laiko trumpiau. Dažniausiai siurblių robotų baterijos yra nedidelės talpos, tad net ir idealiomis sąlygomis baterijos neišlaiko ypač ilgai. Dulkių siurblių robotų dalys laisvai prieinamos, galime užsakyti bateriją praktiškai kiekvienam robotui siurbliui.

Dažniausiai taip nutinka užsikimšus siurblio filtrams, tikite tuo ar ne, bet švarus filtras kur kas padidina siurblio efektyvumą! Reguliariai valykite ir keiskite filtrus, neleiskite jiems pridulkėti, taip jūsų robotas siurblys padarys daugiau ir švariau! Norite sužinoti kas atsitinka nevalant filtrų? Perkaista ir sudega varikliai, atsiranda daug garso ir kvapų, o remontas kainuoja jau ne vieną dešimtį eurų!

Teks įjungti vaizduotę! Žinoma galime apsistatyti namus įvairiais buitiniais barjerais, bet taip greičiau patys gausime nereikalingą traumą ir naudos tikrai nebus. Atsakymas labiau priklauso nuo jūsų roboto siurblio, kai kuriems robotams siurbliams galima įsigyti specialius barjerus, jie nuotoliniu būdu bendrauja su siurbliu ir parodo kur važiuoti negalima, taip pat kai kuriais atvejais visą tai galima padaryti per siurblį valdomą programėlę (apps’ą). Primityviau dirbantys robotai siurbliai (pvz. Xiaomi) siūlo įsigyti fizinius barjerus, jie nėra aukšti ir stengiasi nesugadinti jūsų bendro namų interjero.

Viskas priklauso nuo kiekio, nedidelį kiekį sulaikys filtras ir jokių nemalonumų neturėsite, o štai jei siurblį apsems vanduo ar skystis bus pilamas iš viršaus (padėkokim šuniui!) gali būti rimtų problemų, ypatingai pavojingi pagrindinės plokštės pažeidimai, kurie gali įvykti žaibiškai, o remontas bus sudėtingas ir brangus. Jei abejojate, tokioje situacijoje geriau kreiptis į buitinės technikos remontą, mes pasirūpinsime jūsų robotu siurbiu.

Pradėkime nuo paprastų dalykų, patikrinkite ar veikia įkrovimo stotelė (roboto dokas) arba įkroviklis, jei robotas turi doką, gerai patikrinkite ar doko kontaktai liečiasi su robotu, galbūt robotas nesusiliečia su krovimo stotele, todėl nevyksta krovimas. Dažniausiai jei įkrovimas vyksta, dega viena ar daugiau lempučių. Jei nedega jokie indikatoriai – krovimas nevyksta. Šio gedimo pačiam išspręsti nepavyks, tad čia pagelbėsime męs.

Visų dulkių siurblių robotų remontas Klaipėdoje.

Visos robotų taisymo paslaugos vienoje vietoje! SAMSUNG, Roborock, iLfe, Xiaomi, Ariete, Miele, Ecovacs, Neato ir kitų modelių dulkių siurblių robotų remontas Klaipėdoje. Grąžinsime jūsų robotui gyvybę!

Remontuojame ir paprastus buitinius dulkių siurblius. 

Nors robotai siurbliai yra labai kietas ir laiką taupantis dalykas, ne kiekvienas iš jų tokį turime. Siurbiate grindis įprastu dulkių siurbliu? Dulkių siurblių remontas Klaipėdoje jums pagelbės!

Dulkių siurblių robotų dalys pagal užsakymą.

Prireikė naujo filtro, šepetėlių komplekto ar baterijos? Bendradarbiaujame su tiekėjais iš viso pasaulio, tad detales galime užsakyti praktiškai visiems Robotams siurbliams. Klauskite, surasime jums reikiama dalį kartu!

Ne tik dulkių siurblių robotų, bet ir langų valymo robotų remontas.

Sugedo langų valymo robotas? Nepatikėsite, šių robotų sandara menkai skiriasi nuo dulkių siurblių robotų, tad galime suremontuoti ir langus valantį pagalbininką.

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title