fbpx

Telefono CAT S60 baterijos keitimas

Įtariate, kad artėja laikas baterijos keitimui?

Pirmas dalykas kurį turėtumėte pamatyti tai trumpėjantis baterijos gyvavimo laikas. Jei naujas telefonas išlaikydavo kelias paras, o dabar vos telpate į dieną – verta susirūpinti baterijos sveikata. CAT telefonai nėra išimtis, iš tiesų kiekvienas šiuolaikinis telefonas turi labai panašias baterijas ir visos jos linkusios susidėvėti. Vienintelis realus sprendimas į sutrumpėjusį baterijos gyvavimą – jos pakeitimas į naują. Toliau parodysime kaip atrodo pati procedūra, CAT telefonai pasižymi stipresniais korpusais, tad priėjimas iki baterijos yra kiek sudėtingesnis, bet vidus rodo tokią pat architektūrą kaip ir kituose telefonuose.

Vienintelis realus sprendimas į sutrumpėjusį baterijos gyvavimą – jos pakeitimas į naują.” – kalba specialistai.

Iš esmės CAT S60 baterija yra tokia pat kaip ir visų kitų šiuolaikinių telefonų. Teks nuimti priklijuotą galinį dangtelį, atsukti krūvą varžtų, išlupti priklijuotą bateriją, o tada tuo pačių keliu atgal. Manoma toks darbas neturi trukti ilgiau valandos, o kaina turėtų būti iki 50-ties eurų. Kimbam į darbus!

1. Atidarome dureles, išimame SIM bei Micro SD korteles.

Baterijos keitimas pradedamas pašalinant nereikalingus telefono priedus, šiuo atveju tai SIM ir Micro SD kortelės. Jas pasiekti galima atidarius telefono galinėje dalyje esančias dureles. Tai iš pažiūros paprasta procedūra, bet jos praleidimas gali pridaryti daug daugiau žalos.

CAT S60 baterijos keitimas prasideda!

2. Nuimame galinės nugarėlės apdailą, atsukame dangtelio varžtus.

Dyson baterija laikoma vos keliais varžtais, iš viso yra trys varžtai. Vienas rankenos gale ir du apačioje, prie dulkių konteinerio dugno. Atsukti varžtams prireiks kryžminio atsuktuvo, tiesa kartu su nauja baterija pridedami ir nauji varžtai, tad senus galite pamiršti!

CAT S60 baterijos keitimas, nuimamas dangtelis.

3. Atidaromas korpusas.

Naudojant šiek tiek šilumos ir plastikinį skirtuką, atkabiname karbonino imitacija padengtą galinį dangtelį, po juo slepiasi varžtai. Atsukame juos ir galime pradėti korpuso atskyrimą. Prieš tai nuimta imitacija matyt tik grožio reikalas, jokios funkcijos neatliekanti detalė.

CAT S60 baterijos keitimas

4. Išimame senąją bateriją!

Baterijos taip lengvai neištrauksite, šis žingsnis bene sudėtingiausias etapas visame procese. Norint išimti seną bateriją tenka naudoti klijus laisvinantį skysti, labai mažais kiekiais, taip atklijuojama baterija. Naudojant plastikinę mentelę atsargiai atkeliama baterija, labai svarbu jos nelankstyti ir nespausti. Po baterija esančius klijų likučius kruopščiai išvalome.

CAT S60, traukiam seną bateriją.

5. Įdedame naują bateriją!

Susukame atgal varžtus, užklijuojame galinį dangtelį ir viskas! Darbas baigtas. Nauja baterija kur kas pagyvins telefono veikimo trukmę, tikimės, kad telefonas išlaikys bent pilnas dvi darbo dienas! Dar vienas išgelbėtas CAT telefonas palieka mūsų rankas!

įstatoma nauja baterija.

5. Baterijos keitimas baigtas!

Į išvalytą telefoną statome naują bateriją, jos antroje pusėje klijuojame dvipusę juostą, o vieta kur dėsime bateriją dar kartą nuriebalinama. Lieka užfiksuoti pakeistos baterijos šleifą ir pradėti surinkimo darbus. CAT S60 baterija jau beveik pakeista!

CAT S60 baterija pakeista.

Kiek kainuoja ir trunka ši paslauga?

Šiam telefonui buvo pakeista neoriginali aukštos kokybės baterija, kurios kaina su mokesčiais 25 eurai, o pakeitimo darbai kainavo 20 eurų. Kokybės atžvilgiu baterija pilnai atitinka originalą, suteikiame garantiją ir galime užtikrinti – tai aukščiausios kokybės produktas. Primename, baterijų keitimas galimas visiems telefonams! Taip pat, jei atsitiko kita bėda, jums pagelbės mūsų siūlomas telefonų remontas Klaipėdoje. Ačiū, kad esate kartu!

2020-02-29T11:22:49+00:00

Title