fbpx

Kaista Xbox One S? Laikas valyti dulkes!

Xbox dulkių valymas – geriausias vaistas nuo perkaitimo!

Vakarus mėgstate praleisti prie žaidimų konsolės? Norite, kad Xbox konsolė tarnautų ilgiau? Šis straipsnis būtent jums! Žaidimų konsolės sandara labai panaši į kompiuterio, apie kompiuterio priežiūrą ir dulkių valymą greičiausiai jau girdėjote, pranešame: žaidimų konsoles taip pat reikia valyti! Xbox valymas su pastos keitimu yra užtikrintas vaistas nuo perkaitimo ir kitų gedimų! Tai pigu ir paprasta, parodysime kaip tai atlieka profesionalai! Xbox One S dulkių valymas trunka vos kelias valandas, o kaina nesiekia 50-ies eurų! Kiekvienas žaidėjas rūpinasi savo žaidimų kompiuteriu!

„Tai pigu ir paprasta, parodysime kaip tai atlieka profesionalai! Xbox One S dulkių valymas trunka vos kelias valandas, o kaina nesiekia 50-ies eurų!” – kalba specialistai.

Kaip atliekamas Xbox One S profilaktinis valymas?

Visas darbas susideda iš žaidimų konsolės ardymo, termo pastos pertepimo bei aušinimo radiatoriaus išvalymo. Tai iš esmės paprasta procedūra, jei žinai ką reikia daryti. Žaidimų konsolės pasižymi sudėtingu ardymu, stipriais laikikliais ir skirtingų ilgių varžtais, tad neturint patirties elektronikos ardymo srityje, siūlome net nepradėti. Palikite šį darbą specialistams!

1. Atkabinami dugno laikikliai, nuimamas dangtis.

Naudodami plastikinį skirtuką atkabiname korpuso laikiklius, šie pasižymi neregėtu stangrumu – be jėgos nieko nepasieksim! Kaip ir senesniuose Xbox modeliuose reiktų saugotis aštrių kampų, vienas netikslus rankos praslydimas ir keliausime ieškoti vaistinėlės. Patikėkite, taip yra nutikę ne kartą!

Xbox one Dulkių valymas

2. Atsukami varžtai, nuimame likusias korpuso dalis.

Atkreipkite dėmesį į varžtų ilgį! Ne gana to, jie ir skirtingi! Labai svarbu nepamesti sekos. Atsukus varžtus atkabiname apatinį plastmasinį korpuso dangtį. Matomas metalinis konsolės korpusas, mums reikia patekti į vidų! Tesiame darbus!

Xbox one ardymas įgauna pagreitį

3. Nuimame valdymo plokštę, atidarome metalinį korpusą.

Norint sėkmingai atidaryti metalinį konsolės sarkofagą, reikia nuimti priekinės panelės valdymo plokštę, kuri laikoma keliais varžtais. Plokštės paskirtis valdyti priekyje esančius mygtukus bei sensorius. Pasitikrinam ar nepraleidom varžtų ir bandom atidaryti korpusą, pro groteles matome aušintuvą, xbox dulkių valymas įpusėjo!

Xbox dulkių valymas

4. Apžiūrim kaltininką, kodėl kaista xbox klausti neverta. Rastas didelis nešvarus aušintuvas!

Po dangčiu kaip ant delno sudėlioti visi Xbox One konsolės vidiniais komponentai. Kodėl kaista Xbox jau matyt aišku. Matomas didelis dulkėmis užterštas aušintuvas, maitinimo blokas, optinis įrenginys, papildomos plokštės bei kietasis diskas. Norint prisikasti prie radiatoriaus ir pakeisti termo pastą teks visus matomus komponentus išimti. Tai nėra taip blogai, kaip gali pasirodyti, Microsoft gerai apgalvojo vidinį Xbox One dizainą.

Xbox dulkių valymas, matomas aušintuvas.

5. Išimame vidinius komponentus, bandome priartėti prie pagrindinės plokštės!

Pirmas mūsų taikinyje – maitinimo šaltinis, tai lengviausiai išimamas komponentas. Ne kaip ankstesniuose modeliuose, Xbox One maitinimo bloką komplektuoja konsolės viduje. Toliau seka kietasis diskas, kuris vis dar veikia tokiu pat principu kaip ir anksčiau, magnetinis HDD diskas su įprasta jungtimi. Optinis įrenginys taip pat ne išimtis. Išardžius minėtus komponentus liekame su pagrindine plokšte, radiatoriumi, aušintuvu, taip pat šonine jungtimi bei dar viena papildoma plokšte korpuso išorėje. Sustoti nėra kur, judam toliau!

Xbox one vidiniai komponentai.

6. Liko visai nedaug, išimame pagrindinę plokštę!

Tik du svarbūs žingsniai ir pagrindinė plokštė bus išimta! Atsukame Wifi/BT plokštę ir ją išimame, tuomet seka Xbox pagrindinės plokštės kampe esantis lizdas, jis įtvirtintas specialiu tvirtinimu – nepašalinus tvirtinimo plokštės gražiai ne išmontuosite! Liko paskutiniai keturi varžtai, apverskite konsolės plokštė ir kitoje korpuso pusėje, aušintuvo tvirtinimo vietoje rasite dar keturis varžtus. Juos taip pat atsukame! Vuolia, plokštė laisva – traukiam lauk!

Išimama Xbox One plokštė.

7. Pasidžiaukime Xbox One S pagrindine plokšte!

Taigi, mūsų užduotis beveik baigta! Pagrindinė plokštė rankose, matome dulkių pilną aušintuvą ir radiatorių. Nuėmę aušintuvą išpučiame dulkes, tą patį padarome su radiatoriumi. Lieka pakeisti pastą, tad aušintuvą vis tik reikia nuimti, tai padarome atlaisvinę laikiklius antroje plokštės pusėje.

Xbox One S pagrindinė plokštė.

8. Pakeičiame termo pastą, išvalome aušintuvą, surenkame atgal!

Aušintuvas išvalytas, radiatorius išplautas, termo pasta pakeista, sukam varžtus atgal ir renkam Xbox’ą atgal! Verta paminėti, naudojame ypač kokybišką Arctic MX-4 termo pastą, jos užteks ilgam ir vėsina ji tikrai gerai! Surenkant konsolę atgal svarbu nepraleisti varžtu, taip pat varžtus sukti ten kur jie buvo! Surinkę patikrinam temperatūras ir džiaugėmės rezultatais. Juk buvo ne taip ir sunku!

Xbox One S surinkimas.

Kiek kainuoja ir trunka ši paslauga?

Žaidimų konsolių modelių yra ganėtinai daug, šiandieninis laimikis – Xbox One S buvo aptarnautas už 44,99 Eur. Kiti, ypač senesni, modeliai vidutiniškai kainuoja 35-45 Eur. Paslaugą sudaro dulkių išvalymas iš aušintuvo, radiatoriaus išplovimas, termo pastos pakeitimas. Vidutinė paslaugos trukmė 2-4 valandos, suplanavus remontą iš anksto galite įrenginį atgauti tą pačią dieną! Taip pat primename – konsolių remontas, viena iš mūsų pagrindinių paslaugų. Iškilus bėdai – kreipkitės. Mes irgi mėgstame žaisti!

2021-05-25T13:03:25+00:00

Title