fbpx
iPad remontas2021-10-01T14:53:55+00:00

Užtikrinta pagalba, kai jos reikia labiausiai.

Planšetės problemos? Reikalingas iPad remontas? Palikite tai profesionalams! 

Nusiraminkite, viskas bus gerai! Jūs esate būtent ten kur ir reikia! Visiškai nesvarbu ar skilo stiklas, nebelaiko baterija, o gal planšetę pervažiavo automobilis? Mūsų iPad taisykla teikia visas galimas remonto paslaugas! 

Pasirinkite iPad’o modelį:

Suteikiame ilgalaikę garantija.

Kiekvienas iš mūsų siekia kuo didesnės kokybės, mes tai garantuojame suteikdami net 90-ies dienų garantiją! Praktiškai kiekvienas atliktas ipad remontas yra įtraukiamas į mūsų garantinį sąrašą, juk visi norime gauti kokybiškas paslaugas!

Kiekviena detalė yra  svarbi.

Atliekant taisymo paslaugas skiriame ypatingą dėmesį smulkmenoms, pavyzdžiui ipad stiklo keitimas atliekamas tik visiškai švarioje aplinkoje, siekiant sumažinti dulkių kiekį. Norime, kad įrenginys atrodytu lygiai taip pat kaip ir anksčiau!

Laikas yra mūsų prioritetas.

Šiais technologijų laikais niekas nenori laukti ilgai, ypač Apple prietaisų savininkai! Mes mokame planuoti laiką! Pavyzdžiui susitarus iš anksto, ipad baterijos keitimas truks vos kelias valandas, o įrenginiu džiaugsitės jau tą pačią dieną!

Turite senesnį iPad modelį?

Sąraše nerandate savo planšetės? Nenuogąstaukite, tai nereiškia, kad palaikymas pabėgsi ir teks pirkti naują! Mūsų iPad taisykla aptarnauja visus Apple modelius, net jei turite antikvarinį ipad’ą! Kolektyvo hipsteriams tai patiks!

KAIP MUS RASTI?

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.

Kaip saugiai supakuoti įrenginį?

Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

Kur atliekamas iPad remontas?

Apple iPad taisymas atliekamas mūsų specializuotame elektronikos servise, adresu Tilžės g. 52D, Klaipėda. Čia dirba patyrę specialistai gebantys atlikti ypač smulkius ir preciziškus darbus. Nesvarbu ar tai iPad ekrano keitimas ar įkrovimo plokštės remontas, dėl jūsų planšetės mes eisime iki galo!

Kiek laiko trunka taisymas?

Plušame, dėl jūsų kiekvieną dieną, kad vakare galėtumėte džiaugtis planšete! Pavyzdžiui suplanuotas iPad stiklo keitimas trunka 3-4 valandas. Susidūrus su rimtesnėmis bėdomis visad pranešime apie užsitęsusius darbus. Siekiant, kad remontas truktų kaip įmanoma greičiau, rekomenduojame rezervuotis vietą telefonu arba el. paštu!

Kiek kainuos sutvarkymas?

Kol kiti servisai ima pinigus už kalbas, mes imame tik už padarytus darbus! Planšetės patikra nieko nekainuoja! Jei mes negalime suremontuoti jūsų planšetinio kompiuterio, pinigų neimsime. Atlikus įrenginio patikrą, būtinai susisieksime ir pranešime tikslius remonto kaštus. Siekiame, kad ipad remontas būtų kaip galima sklandesnis!

TURITE SENESNĮ IPAD MODELĮ?

Nerandate savo planšetinio kompiuterio modelio? Neapsiribojame tik naujausiais modeliais, aptarnaujame ir senesnės kartos Apple planšetes. Pilną sąrašą rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą! Spausk ir įsitikink, iPad taisykla kiekvienam!

Keletas kadrų iš mūsų kasdienybės:

iPad ekrano keitimas per dieną?

Taip, tai tikrai galimas variantas! Nors bendras iPad remontas trunka kur kas ilgiau, kai kurias paslaugas galime atlikti žaibišku greičiu. Ekrano keitimas atliekamas tą pačią dieną, jei ekrano neturime, paslaugos atlikimo laikas gali užsitęsti iki kelių dienų, arba (retais atvejais) ilgiau.

iPad baterijos keitimas per pusdienį?

Sunku patikėti? Tai visiškai realu! Kad taip ir būtų reiktų laikytis kelių taisyklių: 1. toks remontas privalo būti rezervuojamas iš anksto 2. turime būti gavę reikiamas detales remontui 3. Klientas privalo atvykti kuo anksčiau ryte. Tik tiek ir jūsų iPad’as po pietų bus sutvarkytas! Rezervacijas priimame telefonu: (8-661) 10773

NORITE PAKLAUSTI?

Dirbtuvės laukia klausimų! Taisome visas Apple planšetes ir kitą elektronikos įrangą, įskaitant Apple kompiuterius, telefonus bei laikrodžius. Pasidalinsime ilgamete patirtimi, sužinok kaip vyksta gyvenimas servise!

Dažniausiai sutinkamos problemos:

Dalinamės dažniausiai sutinkamais gedimais, kuriuos tenka remontuoti. Manote iPad ekrano keitimas yra pirmas pagal populiarumą gedimas? Klystate! Sužinokite visus atsakymus žemiau. .Apple iPad remontas suprantamai!

Tai pasitaiko išties dažnai! Pasekmės pakankamai vienodos, keturiais iš penkių atveju tai baigiasi skilimu, o nuo po to padeda tik ipad stiklo keitimas. Gera žinia ta, kad dauguma iPad modelių naudoja atskiro LCD ekrano ir liečiamo stiklo (Touchscreen) dizainą. Tai reiškia skilus stiklus, ekrano keisti nereikia, pakanti pakeisti tik stiklą.

Patikrinkite ar veikia jūsų įkroviklis, taip pat pamėginkite pakeisti įkroviklio lightning kabelį. Jei nepadėjo, labai nepergyvenkite. Pakankamai dažnai sutinkamas įkrovimo lizdo gedimas, o jei tiksliau – jo valymas. Kaip ir iPhone telefonai, iPad’ai taip pat mėgsta rinkti įvairius nešvarumus, ko pasekoje vėliau nutrūksta krovimas. Kur kas rečiau sutinkamas pačio lizdo gedimas ar baterijos problemos.

Netikėkite, kad ryžiai jums padės! Kuo skubiau kreipkitės į Apple servisą ir palikite rimtas problemas spręsti profesionalams. Mūsų iPad taisykla kaip įmanoma greičiau išardys jūsų įrenginį, jį išvalys, o tuomet nustatys padarytus pažeidimus (jei jų yra). Kuo anksčiau tai padarysite, tuo daugiau šansų, kad iPad’as gyvens!

Pasiekus kritinę temperatūra planšetė pati praneša apie pavojų, tai pamatysite ekrane. Deja, aukšta, bet ne kritinė temperatūra irgi turi blogos įtakos, nors ir ne iš karto. Pavyzdžiui žaidžiant žaidimus ir kraunant planšetė ne juokais pakelsite įrenginio temperatūra. Nerekomenduojame taip daryti, ilgainiui gali išsivystyti bėdų su pagrindine plokšte.

Naudojant telefoną kasdienėmis sąlygomis dėl dulkių jaudintis nevertėtų, tačiau jei susiduriate su priešiška atmosfera, kaip statybos, garažo darbai ar smėlis, reiktų pasisaugoti. Patekusios į vidų dulkės gali sugadinti ne tik keičiamus komponentus kaip garsiakalbis ar kamera, bet ir tokias brangias detales kaip pagrindinė plokštė. Patariame naudoti apsauginius dėkliukus!

Prisėdote planšetė, o dabar ji atrodo kaip bananas? Mes esame tai matę! Tokie dalykai sprendžiame korpuso keitimu, o tai brangieji nėra pigus malonumas! Toks remontas reikalauja visų vidinių komponentų perkėlimo, tai ilgas ir kruopštus darbas! Jei korpuso lenkimas minimalus, pabandysime ištiesinti!

Žinoma! Pagalba labai paprasta, patikrinsime baterija, jei matysime jos susidėvėjimo požymių, bus atliekamas ipad baterijos keitimas. Tai patikrinta ir veiksminga priemonė! Jei po testų baterijos būklė visgi bus nepriekaištinga, gilinsimės toliau. Įkrovimo mikroschemų keitimas ir kiti sudėtingesni darbai taip pat atliekami pilnu pajėgumu!

Terminas „mirga ekranas” gali būti labai plačiai interpretuojamas, tai gali būti susiję tiek su programiniais gedimai, tiek su sugedusią pagrindinę plokštę. Kartais reikalingas ipad ekrano keitimas, o kartais ir visos plokštės keitimas, situacija tikslinama atliktus išsamią diagnostiką. Tokią paslaugą galite gauti mūsų servise, arba parduotuvėje.

Negarantinis iPad remontas.

Mūsų specializuota iPad taisykla geba sutaisyti daugelį gedimų, tokie darbai kaip iPad stiklo keitimas vieni juokai! Ilgametė specialistų patirtis ir užsispyrimas – mūsų serviso varomoji jėga, juk kiekvienas turėjome nuo kažko pradėti.

Visapusiška planšetės patikra.

Norite sužinoti kiek kainuos iPad baterijos keitimas, bet nenorite daug mokėti už patikrą? Mes tai puikiai suprantame, dėl to įrenginio apžiūra kainuoja vos 10 eurų!

Autentiškų detalių naudojimas.

Taisymo metu naudojame tik aukščiausios kokybės dalis, nesvarbu ar tai bus neoriginali ar originali-restauruota detalė. Prieš naudojant ją kruopščiai patikriname, tik įsitikinus, kad detalė veikia tinkamai, perduodame meistrui į rankas!

Net 90-ies dienų garantija.

Tiek naudojamoms detalės, tiek atliktiems darbams taikome trejų mėnesių garantiją. Juk svarbu po remonto jaustis saugiai! Garantija netaikoma tik tais atvejais, kai įrenginys aplietas arba turi kitų specifinių pažeidimų. Daugiau apie garantinio aptarnavimo sąlygas galite sužinoti čia.

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title