fbpx

SAMSUNG A50 ekrano keitimas

Kiek kainuos? Kada pakeisite? O kaip garantija?

Viskas labai paprasta! Nevyniosime į vatą ir pateiksime faktus! Originalus (SM-A505F) SAMSUNG A50 ekranas kainuoja 60,00 Eurų, o pakeitimas 25 Eurus. Taigi galutinė suma su nauju originaliu ekranu ir darbais – 85,00 Eurai! Bendra pakeitimo trukmė 1-2 valandos, taigi jei spaudžia laikas siūlome užsisakyti ekraną iš anksto, o jam atvykus pristatyti telefoną ekrano pakeitimui. Jei laikas nespaudžia, galima palikti telefoną musų servise, įprastas remonto terminas su detalės pristatymu ir pakeitimu 1-2 darbo dienos. Garantija? Kadangi naudojamos originalios SAMSUNG detalės galiojančiai garantijai grėsmės nėra, o mes bet kokiu atveju suteiksim 90-ties dienų garantiją! Primename, atliekame ne tik ekrano keitimus, bet ir visus kitus SAMSUNG A50 remonto darbus!

Kaip atliekamas SAMSUNG A50 ekrano keitimas?

Vertinant pagal sudėtingumą, SAMSUNG A50 ekranas nėra itin didelis iššūkis. Kaip ir visiems šiuolaikiniams telefonams surinkti, naudojama lipni juosta, šiek tiek klijų ir keletas varžtų. Deja namų sąlygomis tai beveik neįmanoma misija! Patikėkite rimtus darbus specialistams, telefonų remontu užsiimame jau beveik dešimtmetį! Kimbam į darbus!

1. Nuimame galinę telefono nugarėlę.

Nematome jokių varžtų, tad ardymas pradedamas naudojant koncentruotą šilumą ir specialius įrankius atkeliant galinę nugarėlę. Galinis dangtelis neturi jokių sensorių, tad padidintos grėsmės nėra, šių modelių piršto antspaudo sensorius komplektuojamas po ekranu. Beje, galinis dangtelis pagamintas iš plastiko lydinio, tad yra šiek tiek lankstesnis nei analogai iš stiklo.

Samsung A50 ekrano keitimas, nuimame nugarėlę.

2. Atsukami varžtai, išimamas SIM kortelės laikiklis.

Po dangteliu rasite saują varžtų, kelis matomus šleifus ir bateriją. Kad prieitume prie vidinių komponentų teks atsukti visus varžtus, išimti SIM laikiklį, o tada nuimti korpuso rėmelį. Šie modeliai naudoja pigesnes medžiagas, atsisakius aliuminio lydinio korpusų pradėta naudoti plastmasę, dėl šios priežasties ardymas skiriasi nuo anksčiau sutiktų SAMSUNG modelių.

SAMSUNG A50 ekrano keitimas, atsukam varžtus.

3. Nuimamas korpuso rėmelis, ruošiamės perdėti vidinius komponentus.

Korpusas laikomas smulkiais fiksatoriais kurie gan lengvai pasiduoda, akimirka ir korpusas nuimtas! Toliau matome pagrindinę plokštę, kelis stambius kabelius, bateriją ir apatinę plokštę, visa tai montuojama ekrano rėmelyje, o tai reiškia, kad visus matomus komponentus reikia perdėti į naujo ekrano rėmelį. Samsung A50 ekrano keitimas ne toks paprastas kaip manote!

Samsung A50 ekranas ir kitos dalys.

4. Išimame visus vidinius komponentus!

Taip atrodo pilnai išardytas telefonas! Pasigiliname kiek darbo reikia atlikti: išimame pagrindinę plokštę, bateriją, apatinę plokštę, du plačius kabelius ir tai dar ne viskas! Toliau seka giliau esantis vibracijos mechanizmas, priekinė kamera, garsiakalbis, atspaudo sensorius su kabeliu taip pat ryšio antenos. Visa tai keliauja į naują korpusą!

Samsung A50 ekranas, plokštė ir kiti komponentai.

5. Perkeliame pagrindinę ir apatinę plokštę.

Perkeliame pagrindinę plokštę, taip pat prie jos jungiamas smulkias detales kaip garsiakalbį, vibracijos modulį. Montuojant senas detales į naują korpusą svarbu nuplėšti apsauginę lipnią juostą, netyčia palikus ją galima užstoti garsiakalbius ar kitus svarbius sensorius. Apatinė plokštė įstatoma tokiu pat principu, prie jos jungiamas dar ir piršto antspaudo daviklis.

Samsung A50 ekranas ir plokštės

6. Priklijuojama baterija, prijungiamos ryšio antenos.

Baterija prilaikoma gamykline lipnia juosta, deja dažniausiai jos panaudoti dar kartą nepavyksta. Naudojame naują dvigubą lipnią juosta ir klijuojame bateriją naujame korpuse. Jei skundžiatės baterijos darbu, dabar būtų pats laikas atlikti baterijos keitimą! Sekantis žingsnis: ryšio antenų perkėlimas, tai labai trapūs laidai su dar trapesniais fiksatoriais, pakeitus svarbu laidus sudėti į jiems skirtus griovelius, kitaip gali būti liūdnos pasekmės!

SAMSUNG A50 surinkimas.

7. Prijungiame pagrindinius kabelius.

SAMSUNG A50 ekrano keitimas jau beveik baigtas! Prijungiame likusias dvi jungtis, siejančias apatinę plokštę ir pagrindinę plokštę, per šias dalis telefonas siunčia visą reikiama informaciją, nuo duomenų iki įkrovimo. Svarbu nesumaišyti kabelių, iš esmės jie labai panašūs!

SAMSUNG A50 ekrano keitimas, prijungiame kabelius.

8. Uždedamas telefono korpuso rėmelis, užklijuojama nugarėlė. 

Paskutiniai patepimai! Dedam korpuso rėmelį, gerai užfiksuojam jo laikiklius, susukam visus likusius varžtus ir imam klijavimo reikalų! Prieš klijuojant galinę nugarėlę būtina pasiruošti paviršių, tai reiškia senų klijų nuvalymą, nuriebalinimą ir naujų klijų sluoksnio padengimą. Iš pažiūros sudėtingas darbas trunka vos kelias minutes ir galinė nugarėlė jau keliauja ant naujai atrodančio telefono! Leisime klijams sudžiūti ir grįšime po 20-ies minučių!

SAMSUNG A50 ekrano keitimas beveik baigtas!

9. Tikrinam ar veikia!

Štai ir viskas! SAMSUNG A50 ekrano keitimas baigtas! Viską patikrinom ir su gera nuotaika galime telefoną atiduoti klientui! SAMSUNG A50 ekranas vėl atrodo kaip naujas! Dar vienas telefonas išgelbėtas! Kaip patys matėte viskas buvo atliekama profesionaliai, naudojamos originalios dalys ir metodai. Tikimės to pakaks įsitikinti apie kokybiškai suteiktą paslaugą, primename – keičiame ekranus ne tik SAMSUNG telefonams, jei iškilo bėda, nedvejodami kreipkitės! Remontuojame ir kitus telefonų gedimus!

SAMSUNG A50 ekranas, naujas.

Ar verta keisti SAMSUNG A50 ekraną?

Vienas iš dažniausiai sutinkamų klausimų, ar verta keisti ekraną? Gal geriau pirkti naują telefoną? Ar yra pigesnių alternatyvų? Šiai dienai (2020-01-29) naujas SAMSUNG A50 kainuoja apie 260,00 Eurų, tad investicija į ekrano keitimą visiškai logiškas sprendimas. Mūsų atveju, pakeistas originalus ekranas, bendra remonto kaina su darbu ir detale – 85,00 Eurai. Apie neoriginalius ekranus šiems modeliams neesame girdėję, tad kol kas galimas tik originalaus ekrano keitimas. Atsižvelgiant į telefono amžių, parametrus ir kainą, ekrano keitimas yra racionalus sprendimas, neskubėkite ieškoti naujo telefono!

2020-01-30T10:32:40+00:00

Title