fbpx
Elektrinių paspirtukų baterijos2022-09-09T12:54:14+00:00

Nelaiko paspirtuko baterija?

Elektrinių paspirtukų baterijos, jų remontas ir aptarnavimas Klaipėdoje!

Atliekame įvairius remonto darbus įskaitant baterijų kalibravimą, celių keitimą, BMS kontrolerių taisymą bei keitimą. Aptarnaujame visus žinomus elektrinius paspirtukus, kaip Xiaomi M365 ar Segway Ninebot.

Kaip mus rasti Klaipėdoje:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Mūsų darbai:

Ar dažnai reikia keisti paspirtuko baterija?

Niekada nenurašykite senos baterijos anksčiau laiko, didžioji dalis gedimų net nėra susiję su pačia baterija. Apie naujas baterijas paspirtukams irgi, girdėjome tik iš kalbų, praktikoje tai labai labai retas reiškinys. Realybė tokia: dažniausi baterijos gedimai sprendžiami kalibruojant vidinius baterijos elementus (celes). Jei iš naujo atlikus baterijos celių sulyginimo darbus, gedimas lieka, tikrinamos atskiros baterijų grupės, radus blogą grupę kečiamos celės arba visa baterijos grupė. Ir tik tada, jei nusprendžiama, kad grupių su blogomis celėmis yra per daug, kad apsimokėtų remontuoti, galite pagalvoti apie baterijos keitimą.

Kiek kainuoja paspirtuko baterijos remontas?

  • Elektrinio paspirtuko baterijos kalibravimas – Tai dažniausiai atliekama paslauga, susijusi su paspirtukų baterijomis. Remonto metu visos baterijos celės pilnai iškraunamos ir įkraunamos, atliekamas jų sulyginimas, patikrinama ar nėra daugiau problemų. Šios paslaugos kaina – apie 50 eurų.

  • Elektrinio paspirtuko baterijos remontas – Jei sulyginimas nepadeda, atliekamas baterijų grupių tikrinimas, radus, kad kažkuri grupė turi blogų celių, jos keičiamos į kitas celes. Tuomet lyginimas kartojamas. Tokios paslaugos kainos siekia 50-100 ir daugiau eurų.

  • BMS valdiklių remontas ir keitimas – ši paspirtuko dalis atsakinga už baterijos valdymą, ji yra smegenys perduodančios informaciją kitoms paspirtuko detalėms. Tokio valdiklio remontas gali kainuoti 30-40 eurų, o keitimo kainos paprastai siekia 50 ir daugiau eurų.

  • Elektrinio paspirtuko baterijos keitimas – Jei kitų variantų nėra, keičiame paspirtuko bateriją. Tai deja nėra pigus malonumas, siekiantis ne vieną šimtą eurų. Kainą vertėtų tikslinti pagal paspirtuko modelį.

Kiek laiko trunka paspirtuko baterijos taisymas?

  • Atvykus į servisą: Palikus paspirtuką mūsų elektronikos servise, adresu Tilžės g. 52D, remonto darbus atliksime kaip galima greičiau, tačiau norime įspėti. Elektrinių paspirtukų akumuliatoriai nėra įtraukti į per dieną atliekamas paslaugas, tai sudėtinga ir daug laiko reikalaujanti veikla. Pirminis terminas gali siekti 4-5 darbo dienas, jei reikalingas tik kalibravimas. Kitais atvejais gali tekti palaukti ir ilgiau.

  • Atvykus į parduotuvę: Palikus paspirtuką mūsų parduotuvėje bei elektrinių paspirtukų nuomos centre, adresu Taikos pr. 48, remontas bus perduodamas į mūsų servisą, tai papildomai pridės 1-2 darbo dienas. Kol taisysim jūsų paspirtuką, pasiūlysime išsinuomoti elektrinį paspirtuką su pritaikyta nuolaida! Išimtys taikomos, jei reikia užsakyti detales.

Ką daryti, kad paspirtuko baterija tarnautų ilgiau?

Paspirtukų baterijos dėvisi, o jų tausojimui galioja tos pačios taisyklės, naudoti originalų įkroviklį, įkrovimą atlikti tik išnaudojus visą bateriją, stengtis vengti pavienių trumpų pakrovimo ciklų. Nepalikite nenaudojamo paspirtuko daugiau nei keletui mėnesių, žiemą rekomenduojama įkrauti maksimalią baterijos talpą ir viso šaltojo sezono metu bent kelis kartus paspirtuką įjungti. Kaip sakoma roges ruošk vasarą!

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Užduokite klausimą elektronikos specialistams! Paspirtukų remontas ir priežiūra suprantamai! Sužinosite visus atsakymus čia! Padėsime išsirinkti, suremontuoti ir prižiūrėti. Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!

IEŠKOTI PAGAL GAMINTOJĄ:

Xiaomi paspirtukų
remontas ir dalys

Apple servisas

Xiaomi paspirtukų
remontas ir dalys 

Apple servisas

Suteikiama garantija.

Visiems atliktiems darbams suteikiama garantija, dažniausiai tai 30-ties dienų garantija. Tam tikromis išimtimis garantinis aptarnavimas gali būti netaikomas, daugiau informacijos: Garantinis aptarnavimas.

Skubus aptarnavimas.

Stengiamės atlikti kuo daugiau ir kaip greičiau! Jei sutarsite atvykti remonto darbams iš anksto, didelis šansas, kad imsimės darbo iš kart! Akcentuojame – atvykus į servisą, darbai vyksta greičiau! Laukiame jūsų!

Naujos paspirtukų baterijos.

Elektrinių paspirtukų akumuliatoriai ir baterijos prieinamomis kainomis, galime užsakyti baterijas tokiems paspirtukų modeliams kaip Xiaomi M365 ar Segway NineBot, taip pat galima baterijų gamyba.

Jei nelaiko paspirtuko baterija.

Susisiekite su mumis, nustatysime tikslią problemą ir jos sprendimo būdą. Sukalibruosime, patikrinsime ir sutaisysime jūsų paspirtuko bateriją, su mumis paprasta! Elektrinių paspirtukų remontas Klaipėdoje!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title