fbpx
Ekranų keitimas2024-05-09T14:54:43+00:00

Ekranų keitimas.

Įvairių įrenginių ekranų keitimas, įskaitant televizorius, kompiuterius, telefonus, planšetes bei daugelį kitų išmaniųjų įrenginių!

Bendradarbiaujame su ekranų gamintojais, užsakome naujus ekranus praktiškai visiems šiuolaikiniams įrenginiams. Atliekame keitimo bei remonto darbus, dirbame su draudimo įmonėmis. Ekranų rinkoje dirbame jau dešimtmetį!

KAIP MUS RASTI?

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Ekranus keičiame jau dešimtmetį!

Elektronikos pasaulyje dešimtmetis leidžia vadintis specialistais, būtent tokie ir jaučiamės. Ekranų keitimo specialistai. Šiais technologijų laikais gebame pakeisti ekraną praktiškai bet kuriam įrenginiui. Viskas prasidėjo nuo seno tipo CRT ir LCD televizorių ekranų, o dabar turime ekranus visur ir įvairių tipų. Ypač plonus, labai ryškius ar net lanksčius! Ekranų rinka nuolat tobulėja, stengdamasi pasiūlyti naujoves vartotojams, o mes negalime atsilikti. Juk turi būti vieta kuri pasirūpins jūsų įrenginių ekranais!

Ne tik keitimas, bet ir pardavimas!

Nors mūsų pagrindinė veikla laikoma ekranų keitimas, siūlome ir ekranų įsigijimo variantus. Pas mus galite nusipirkti ekraną telefonui, kompiuteriui, planšetei ar televizoriui. Galimi siuntimo variantai į kitus miestus. Stengiamės pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį, visiems ekranas suteikiama garantija. Dėl ekranų įsigijimo siuskite užklausas el. paštu, arba visad galite mums paskambinti ir pasikonsultuoti gyvai!

Ekranai kiekvienam įrenginiui!

Tik pagalvokite kiek šiuolaikinių įrenginių turi ekranus? Telefonai, laikrodžiai, kompiuteriai, televizoriai ir dar daug kitų elektronikos prietaisų varomi šiuolaikiškais LED ekranais, kurie kaip žinia gali ir sudūžti. Mes specializuojamės ekranų keitime, esame puikiai susipažinę su įvairiais ekranų tipais (TN, IPS, VA ir kiti), žinome jų pranašumus bei trūkumus, o svarbiausia – galime padėti atsitikus nelaimei. Ekranų keitimas visiems įrenginiams, toks mūsų tikslas!

NORITE PAKLAUSTI?

Užduokite klausimą ekranų specialistams! Keitimas, užsakymai, palaikymas ir kita informacija suprantamai! Pasidalinsime ilgamete patirtimi, sužinok kaip vyksta ekranų keitimas! Konsultacija visiškai nemokama!

Nestandartiniai ekranai.

Pramoniniai ekranai, LED iškabos, lauko ekranai ir kiti nestandartiniai projektai. Susidūrėte su problemomis? Mes galime jums padėti, nuo remonto iki naujų ekranų sumontavimo bei priežiūros.

Keitimo paslaugos visiems įrenigniams.

Pakeisime ekraną bet kuriam šiuolaikiniam įrenginiui, ar tai būtų kompiuteris, televizorius, telefonas ar net automobilio prietaisų skydelis. Neradai savo ekrano tipo? Klausk, specialūs užsakymai vyksta telefonu!

Prekyba naujais ekranais.

Galime parduoti ekraną telefonui, kompiuteriui, televizoriui ar planšetei. Gebate pakeisti ekraną pats? Norite būti mūsų partneris? Galime pasiūlyti žemesnes kainas bei bendradarbiavimo sutartis, juk visi nori uždirbti daugiau!

Remontas pagal galimybes.

Esant situacijai kai ekranas pataisomas, pasiūlysime remonto variantą. Tai gali būti matricos apšvietimo sistemos remontas, ekrano valdymo mikroschemos bei kiti ekranuose sutinkami komponentai. Ekranų keitimas

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title