fbpx
Kompiuterio ekrano keitimas2022-10-12T11:17:26+00:00

KOMPIUTERIO EKRANO KEITIMAS

Reikalingas nešiojamo kompiuterio ekrano keitimas Klaipėdoje?

Suskilo nešiojamo kompiuterio ekranas? Kaip vyksta kompiuterio ekrano keitimas, kaina, trukmė, garantijos ir visa kita informacija rasite čia! Keičiame nešiojamų kompiuterių ekranus visiems kompiuterių modeliams, įskaitant ASUS, LENOVO, DELL, HP, TOSHIBA ir kitus!

 SUŽINOKITE KIEK KAINUOS JŪSŲ KOMPIUTERIO EKRANAS:

  SUDUŽUS KOMPIUTERIO EKRANUI APSIDŽIAUGSITE RADĘ MUS – GREITAI IR KOKYBIŠKAI PAKEISIME EKRANĄ VOS PER KELIAS AKIMIRKAS!

  Kompiuterio ekrano keitimas – įprasta procedūra mūsų darbotvarkėje, ekranai dūžta nuolat, o pakeitimas yra visiškai natūralus dalykas. Patogi kompiuterių sandara leidžia ekraną pakeisti vos per kelias valandas (užsiregistravus iš anksto), o vidutinė ekrano kaina siekia 100-tą eurų. Tereikia atvykti į remonto servisą ir mes viską sutvarkysime! Kompiuterių remontas Klaipėdoje laukia! Tai daug paprasčiau nei jūs galvojate!

  Kaip vyksta kompiuterio ekrano keitimas?

  Sulaukiame vis daugiau klausimų apie kompiuterio ekrano remontą, tad į vatą nevyniosime, susipažinkite su viena paprasčiausių kompiuterio remonto procedūrų – Nešiojamo kompiuterio ekrano keitimu:

  1. Išardomas kompiuteris. Ardyti daug nereikia, dažniausiai užtenka atsukti vos kelsi varžtus ir nuimti ekrano apvadėlį, po to seka dar keletas varžtų ir ekraną jau galima paimti į rankas. Svarbu nenutraukti už ekrano esančio kabelio!

  2. Patikslinamas kompiuterio ekrano modelis. Ne visi ekranai yra vienodi, skiriasi jų rezoliucija, dydis, apšvietimo technologija ir dar daug kitų parametrų. Būtina atrinkti tinkantį ekraną jūsų kompiuteriui, tą specialistas ir gali atlikti matant tikslius skilusio ekrano detalės kodus ir serijinius numerius.

  3. įdedamas naujas kompiuterio ekranas. Suradus tinkamą ekraną vyksta surinkimo darbai, pajungiamas ekrano kabelis, užklijuojama apsauginė juosta, uždedamas apvadėlis, surenkamas ekrano dangtis. Kompiuteris keletą kartų patikrinimas specialisto.

  4. Kompiuteris gražinamas jums! Po patikrinimo kompiuteris perduodamas į jūsų rankas, išrašome garantija, vyksta atsiskaitymas grynaisiais pinigais arba kortele. Su šypsena atsisveikiname ir lauksime sugrįžtant!

  KAIP MUS RASTI?

   I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

   I-V 9:00-19:00 VI 10:00-18:00

  KAIP MES GALIME JUMS PADĖTI?

  kompiuterio ekrano keitimas Klaipėdoje

  NEMOKAMA KONSULTACIJA!

  Nemokamai pakonsultuosime kompiuterio ekrano keitimo klausimais. Suderinsime keitimo kainą, terminus, užsakymo galimybes bei kitas smulkmenas.

  nešiojamo kompiuterio ekrano keitimas Klaipėdoje

  KOMPIUTERIO EKRANO PATIKRINIMAS!

  Abejojate ar gedima sukėlė ekranas? Matosi keisti mirgėjimai ir pasitikėjimo nekeliantis nekorektiškas vaizdas? Patikrinsime jūsų ekraną ir pasakysime ar keitimas padės! Atvykite ir įsitikinkite!

  kompiuterio ekrano keitimas Klaipėdoje

  KOMPIUTERIO EKRANO KEITIMAS!

  Pakeisime ekraną bet kokiam kompiuteriui! Nuo labai senų iki pačių naujausių – nešiojamo kompiuterio ekrano keitimas mūsų profesija! Patikėk mums savo sudužusį kompiuterio ekraną ir atgausi visiškai naują, spindintį ekraną!

  nešiojamo kompiuterio ekrano keitimas Klaipėdoje

  PREKYBA KOMPIUTERIŲ EKRANAIS!

  Kodėl nepasikeitus pačiam? Kodėl gi ne! Prekiaujame kompiuterių ekranais Klaipėdoje, taip pat galime pristatyti į kitus miestus ar net šalis! Užsiimame ir didmenine prekyba, siūlome lanksčias bendradarbiavimo paslaugas.

  kompiuterio ekrano keitimas Klaipėdoje

  KOMPIUTERIŲ EKRANŲ UŽSAKYMAS!

  Turite kietą kompiuterį ir nerandate jam ekrano? Nerizikuokite su neaiškiais pasiūlymais internete, mes naujus ekranus užsakome tiesiai iš gamintojų! Rasime net ir pačius rečiausius ekranus! Užsakyti galima beveik visų tipų ekranus!

  nešiojamo kompiuterio ekrano keitimas Klaipėdoje

  KOMPIUTERIO EKRANO STIKLŲ KEITIMAS!

  Kompiuterio ekrano keitimas Klaipėdoje neapsiriboja tik LCD ekrano pakeitimais. Kartais reikia keisti ir liečiamą stiklą, ar net stiklo ir ekrano komplektą. Visus šiuos ir dar daugiau darbų atliksime greitai ir patikimai!

  Sugedo elektronika, bet
  esate iš kito miesto?

  Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

  Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

  Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.
  Kaip saugiai supakuoti įrenginį?
  Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

  NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

  Nerandate laiko apsilankyti remonto servise? Suprantame, koks svarbus jums yra laikas, tad siūlome įrenginių paėmimą tiesiai iš jūsų namų ar ofiso! Nesvarbu tai televizorius, kompiuteris ar kavos aparatas Klaipėdos ribose ši paslauga kainuos vos 10 eurų!

  Dažniausiai užduodi klausimai susiję su nešiojamų kompiuterių ekranais:

  Visi mitai ir tiesos apipynusios kompiuterio ekrano keitimą aiškiai ir paprastai! Kompiuterio ekrano keitimas, kaina, kiek užtruks, o kaip gi garantija? Viskas ir dar daugiau čia:

  1. Pakeisti nešiojamo kompiuterio ekraną bus brangiau nei nusipirkti kitą kompiuterį? Tikrai ne! Daugumai kompiuterių ekrano kaina siekia apie 100 Eur, o pakeitimas kainuoja vos 20-30 Eurų. Norint sužinoti tikslią remonto sąmatą reikia žinoti kompiuterio modelį, garantuojame vieną – prieinamas kainas kiekvienam kompiuterio ekranui!

  2. Nešiojamo kompiuterio ekrano keitimas, ar galiu tai padaryti pats? Daugelis kompiuterių turi labai paprastas, jums tereikia atsuktuvo, naujo ekrano ir šiek tiek lipnios juostos! Jei esate darę ką nors panašaus, ekraną pasikeisite be vargo! Priminimas: būtinai ištraukite kompiuterio bateriją prieš atliekant šiuos darbus! Jei abejojate savo sugebėjimais mes galime pakeisti bet kokį kompiuterio ekraną! Patikimas kompiuterio ekrano keitimas specialistų rankose!

  3. Kokia garantija suteikiama pakeitus kompiuterio ekraną? Ekranui suteikiama net 3 mėn garantija, o pakeitimo darbams duodama 1 mėn. garantija. Jei ekraną keisite pats, garantijos deja suteikti negalėsime, kadangi negalime užtikrinti ar kompiuterio ekrano keitimas atliktas kokybiškai.

  4. Ar galima pakeisti ekraną su liečiamu stiklu? Galima! Kai kada galime pakeisti tik stiklą, o kitais atvejais keičiamas visas ekrano komplektas su liečiamu stiklu ir nauju ekranu. Šių tipų ekranai brangesni, reiktų nusiteikti išleisti apie 90-120 eurų, kartais ir daugiau.

  5. Ar keičiame ekranus retesniems kompiuteriams kaip Macbook Pro ir panašiai? Apple produkcijos ekranams taikomos kitokios taisyklės, daugumai modelių keičiasi visas ekrano dangtis, ypač jei tai aukštos rezoliucijos retina ekranai. Šie kompiuterių ekranai užsakomi ir nesandėliuojami vietoje, detalės gavimas gali trukti iki kelių savaičių. Kartais geriau palaukti, nei pirkti kitą kompiuterį daug brangiau, ar ne?

  TURITE MUMS KLAUSIMU?

  Užduokite klausimą elektronikos taisykloje dirbantiems specialistams! Mums patinka bendrauti, nemokamai konsultuojame telefonų, kompiuterių, televizorių bei kitos elektronikos remonto klausimais! Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!

  Didelis kompiuterių ekranų pasirinkimas Klaipėdoje.

  Galime pasigirti – turime išties didelį sandėlį perpildytą nešiojamų kompiuterių ekranais. Dėl nuolat palaikomo didelio kiekio ekranų, pakeitimo paslauga atliekama vos ne iškart! Atvykite ir įsitikinkite!

  Visų kompiuterių ekranų keitimo paslaugos.

  Kompiuterio ekrano keitimas Klaipėdoje dar niekad nebuvo toks paprastas! Greitai ir paprastai pakeisime ekraną bet kuriam nešiojamam kompiuteriui, net jei tai būtų ekranas su liečiamu stiklu! Jei norite patys pasikeisti ekraną, paskolinsime atsuktuvus!

  Galimybė užsakyti retesnius kompiuterių ekranus.

  Turite ypatingai retą įrenginį? Kompiuterio ekrano keitimas negalimas dėl reto ekrano modelio? Esame pasiryžę surasti jums net ir pačias rečiausias dalis, bendradarbiaujame su ekranų gamintojais, tad viltis visada yra!

  Kompiuterio ekrano keitimas per 1-2 valandas.

  Nustebote? Tai visiškai realu! Turint ekraną vietoje ir suplanavus dienotvarkę, Taisom.lt specialistas ekraną pakeis per valandą ar kiek greičiau! Nenorite laukti? Rezervuokite laiką skambučiu ir keitimo paslauga užtruks dar trumpiau!

  Elektronikos taisykla Life4Laptop
  Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
  Tinklapių kūrimas Opengate.lt
  Televizorių remontas Klaipėdoje
  Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

  Title