fbpx
Dviračių remontas2023-03-30T11:37:12+00:00

Dviračių remontas Klaipėdoje.

Dviračių taisykla iš esmės nesiskiria nuo paspirtukų taisyklos, tai giminingi įrenginiai, taigi visas sukauptas žinias galime sėkmingai panaudoti ir remontuodami dviračius. Dviračių taisymas – mūsų antrasis pašaukimas!

Kaip mus rasti Klaipėdoje:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Dviračių remontas Klaipėdoje:

Domina dviračių remontas?

Dviračiai kaip ir paspirtukai, turi daugybę įvairių mechaninių komponentų, kurie gali sugesti. Tai gali būti tiek padangos ar kameros gedimai, stabdžių gedimai, klibėjimo problemos ar tiesiog reikalingas pavasarinis aptarnavimas. Dviračių taisymas vyksta lygiai taip pat kaip ir paspirtukų, identifikuojame problemą, keičiame arba remontuojame detales, jei reikia ir pagaminame (virinimo darbai ir t.t.). Mūsų dviračių taisykla pataiso 9 ir 10 gedimų, pasirūpinsime visomis remonto paslaugomis.

Kokie gedimai dažniausi?

Dviračių gedimai gali būti skirstomi į mechaninius ir į elektroninius. Mūsų servisas specializuojasi dviračių elektronikos remontą, tad apie tai ir kalbėsime:

  • Dviračių paruošimas sezonui. Patikėkite, iš po žiemos atsiradę gedimai lydi daugelį įrenginių, dviračiai ne išimtis! Jei paliekate dviratį žiemoti šaltame garaže ir dar nenuvalyta/neparuoštą – problema beveik garantuota. Atliekame bendrus paruošimo darbus, kaip kad padangų/kamerų priputimas, patikrinimas. Dviračio nuvalymas, judančių mazgų sutepimas, suvaržymas. Norint sėkmingai eksploatuoti dviratį – tai išties būtina paslauga kiekvienam dviračiui.

  • Dviračių padangų ir kamerų keitimas. Tai be abejo dažniausia dviratininkų problema. Tuščiomis padangomis (ar kameromis) toli nenuvažiuosite, tad siūlome padangų bei kamerų keitimo paslaugas. Greitai ir paprastai. Montuojame tik aukštos kokybės produktus, kurie laikys ne vieną sezoną! Taip pat galime parduoti tik detales, o pasikeisti galėsite patys!

  • Dviračio stabdžių sistemos remontas. Kas gali būti blogiau už besitrinančius stabdžius? Stabdžių efektyvumą gali lempti kaladėlės, suportas, trosas ar stabdžių rankena. Kiekviena detalė turi dirbti nepriekaištingai, norint geriausių rezultatų. Dažniausiai tenka keisti kaladėles, bet pasitaiko ir nutrūkusių trosų, ar sulaužytų stabdžių rankenėlių. Pasirūpinsime jūsų dviračio stabdžių sistema, be stabdžiu tikrai neliksite!

  • Dviračių bėgių sistemos remontas. Šokinėjantis bėgiai gali būti labai įkirus gedimas, tai gali būti surišta su permetėjo gedimais, išsitampiusia grandine ar bėgių reguliatoriumi. Sutvarkysime dviračio bėgių sistemą taip kad rūpintis parazitiškais peršokimais nebereikės. Taisome tiek paprastas bėgių sistemas, tiek modernias.

  • Grandinių keitimas ir aptarnavimo darbai. Deja, grandinės dažniausiai ima ir nutrūksta. Tai ganėtinai nemalonus įvykis, kai tęsti kelionės nebepavyks. Grandinė gali trūkti dėl per didelio išsitampymo, rudžių poveikio, ar tiesiog po ilgo naudojimo sausomis sąlygomis, kai grandinė negauna tepimo. Šiuo klausimu beje irgi galime padėti, išvalyti ir sutepti! Jei nutrūko – pakeisime į naują!

  • Kiti mechaniniai darbai. Dviračių taisymas apima labai platų paslaugų spektrą, nepamirškime lūžusių dalių, klibėjimų, įvairių pašalinių garsų (cypia, traška, ūžia) bei užstrigusių varžtų. Jei reikia pakeisti nulaužtą pedalą, sutepti ūžiančius guolius ar tiesiog atlaisvinti užstrigusius sėdynės reguliavimo varžtus – kreipkitės! Dviračių taisykla pasiruošusi padėti!

Pasiruošimas vasaros sezonui, ką verta žinoti?

Pasiruošimas sezonui yra vienas iš svarbiausių dviračio aptarnavimų, juk daugelis dviračius traukia iš rūsio tik atėjus šiltesniems orams. Labai svarbu atkreipti dėmesį į kelis pagrindinius dalykus, vienas iš jų – padangų/kamerų slėgis. Prisipūskite padangas prieš sezoną, tai yra pagrindinė taisyklė. Toliau reiktų pasitikrinti judančius mazgus, ar grandinės nereikia lubrikuoti, įvertinti ar  sėdynė ir vairas pilnai priveržti. Estetika ir ergonomika taip pat labai svarbu, niekas nenori pradėti sezono su purvinu dviračiu, o kaip dėl tinkamai sureguliuoto sėdynės aukščio ir vairo padėties? Juk svarbu jaustis patogiai ir saugiai! Primename, mūsų dviračių taisykla gali padėti sezono paruošimo klausimais, ne tik pripūsime padangas, sutepsime reikalingus mazgus, bet ir nuvalysime dviratį, sureguliuosime stabdžius bei atliksime profilaktinį aptarnavimą. Jums rankų teptis nereiks!

PRIREIKĖ DVIRAČIO DALIŲ?

Ne tik dviračių remontas Klaipėdoje, bet prekyba dalimis! Dviračių padangos, kameros, stabdžių dalys, grandinės, žvaigždės ir daug kitų dalių. Užsisakant internetu – geresnės kainos! Parduotuvę rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą!

Ką gaunate remontuodami dviratį pas mus?

Esame įsitikinę, kad dėmesys jums ir jūsų dviračiui yra vienas iš pagrindinių laimėjimu. Stengiamės įsigilinti į kiekvieną situaciją ir priimti būtent jums reikiamus sprendimus, pasiūlome ir rekomenduojame įvairius papildomus darbus kurie gali prisidėti prie jūsų saugumo ar bendro dviračio ilgaamžiškumo. Specialisto rekomendacijos nereiškia, kad privalote rinktis papildomas paslaugas, darome visa tai dėl jūsų pačių gerovės. Sprendimus priimate jūs!

Kaip ilgai trunka dviračių taisymas?

Tikriausiai pažįstamas jausmas kai reikia laukti meistro skambučio dėl suremontuoto įrenginio, ne išimtis ir dviračiai. Mūsų taisykloje dirbantys specialistai suinteresuoti atlikti remonto darbus kaip galima greičiau, jei tai padangos ar kameros keitimas, dviratį atiduosime jau tą pačią ar sekančią dieną (viskas priklauso nuo esamo užimtumo), kitus darbus planuojame, joks remontas neturėtų trukti ilgiau nei kelios darbo dienos. Išskirtiniams atvejams kur reikalingi detalių užsakymai terminai gali būti didesni, bet apie tokias individualias situacijas pranešime iš anksto.

Kiek kainuoja dviračių remontas?

Nors tai labai platus klausimas, stengiamės atsakyti kuo paprasčiau! Dviračių remonto kainas siekiama išlaikyti kuo įmanoma žemesnes, dėl natūralaus dviračio paprastumo ir prieinamų detalių kainų, remonto paslaugos negali kainuoti daug. Tokios paslaugos kaip padangos keitimas ar stabdžių sistemos remontas yra prieinamos kiekvienam. Atvykite ir įsitikinkite! P.S. Jei turite dviratį iš anglies pluošto ir norite išskirtinių paslaugų – gali tekti susimokėti daugiau.

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Reikalingas  dviračių remontas? Neturite galimybės atvykti? Suprantame, koks svarbus yra laikas, tad siūlome dviračio paslaugą tiesiai iš jūsų namų, ofiso, ar ten kur jis sustojo! Atvyksime ir specialiu transportu nugabensime dviratį į mūsų dirbtuves! Važinėjame visoje Klaipėdoje, paėmimo kaina 20 eurų!

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Domina dviračių remontas? Sugedo GIANT, TREK, SPECIALIZED, Mongoose ar kitas dviratis? Užduokite klausimą dviračių remonto specialistams! Mums patinka bendrauti, nemokamai konsultuojame įvairiais dviračių klausimais! Padėsime išsirinkti, suremontuoti ar parduoti. Laukiame jūsų užklausų, atsakysime visiems!

Dažniausiai sutinkamos dviračių remonto paslaugos.

Domina dviračių remontas Klaipėdoje? Susipažinkite su dažniausiomis problemos ir jų sprendimo būdais!

Jei problema kartoja ne pirmą kartą greičiausiai grandinė yra išsitampiusi! Per ilga grandinė gali būti pataisoma ją sutrumpinant, arba pakeičiant nauja. Dažnu atveju grandinės pavyksta sutvarkyti, jas paprasčiausiai sutrumpinant. Tai atliekama pašalinant vieną ar daugiau jungiamų grandinės dalių, taip pat verta apsvarstyti apie grandinės išvalymą bei sutepimą. Taip pat gali būti, kad bėgiu perjungėjai blogai sureguliuoti arba žvaigždės padilusios ar deformuotos. Tai galėtume patikslinti tik po apžiūros.

Taip – galima. Tai netgi lengviau nei pasikeisti padangą paspirtukui. Daugelis iš jūsų greičiausiai jau yra tai darę, o jei nepavyksta, mes visuomet esame pasiruošę.

Pasirinkus tinkamą srovę ir darant tai atsargiai – taip, plauti galima. Būkite atsargūs ties judančiais mazgais kurie yra sutepti, grandinė, žvaigždės, amortizatoriai, stabdžių dalys. Taip pat venkite elektronikos dalių, jei tokių yra (Šviesos, greičio davikliai, ekraniukai ir t.t.). Po plovimo rekomenduotina nusausinti dviratį audiniu arba išpūsti likusį vandenį suspausto oro sistema.

Stengėmės, kad dviračių taisymas nebūtų brangi paslauga, iš tiesų lyginant visas teikiamas paslaugas – dviračių remontas yra viena pigesnių paslaugų. Visais įmanomais būdais ieškome būdų kaip išlaikyti paslaugų kainas prieinamomis.

Tai dažna bėginiu dviračių problema, grandinės šokinėjimas per bėgius gali pasireikšti dėl troso problemų. Būtent bėgių sistemos troso reguliavimas gali išspręsti šias problemas. Dažniausiai šiam darbui užtenka minusinio atsuktuvo ir šiek tiek kantrybės. Bėgių perjungimo trosai per laiką išsitampo natūraliai, tad patempti juos gali tekti kiekvienam dviratininko savininkui.

Jei jaučiate dviračio stabdžių garsus primenančius cypimą, didelis šansas, kad dviračių stabdžių kaladėlės yra nešvarios. Įvairios dulkes ir nešvarumai neleidžia efektyviai dirbti paviršiui ir sukelia pašalinį garsą stabdant. Šią problemą galite susitvarkyti nuvalydami kaladėles tirpikliu ar panašia chemija. Primename, tai gali kartotis, tad ši procedūra naudinga kiekvienam dviratininkui. Jei nuvalius kaladėles garsas vis vien liko, galimas lengvas sušiaušimas naudojant 180-220 rupumo šveitimo kaladėle ar popieriumi.

Jei girdimas girgždėjimas ar traškėjimas iš pedalo važiuojant, reikalingas tepimas. Taip atsitinka dėl išdžiūvusio ar išplauto tepalo kuris padeda suktis pedalui, šviežias tepalas turėtų atgaivinti pedalus, o jei taip važinėjate jau seniai, gali pedalus tekti ir pasikeisti. Ilgainiui atsiranda tarpai tarp pedalo ir korpuso, patenka nešvarumai – atsiranda pašalinių garsų.

Jei jaučiate, kad dviračio ratas nelygus ir kreivas, o važiuoti tiesiai tampa sudėtinga, laikas atlikti rato tiesinimo darbus. Geriausias rezultatas išgaunamas kai tai atlieka specialistas, stipinų reguliavimas gali būti pakankamai rimtas iššūkis siekiant geriausio rezultato, taip pat svarbus tiesus rato įmontavimas į dviračio rėmą. Stipinavimą galite atlikti ir mūsų servise, Tilžės g. 52D. Dviračių taisymas – mūsų naujas pašaukimas!

Dviračių taisykla šio klausimo sulaukia ganėtinai dažnai, daugeliu atveju tai paprasčiausiai užstrigę varžtai. Jei sėdynės varžtas neatsisuka ir yra aprūdijąs, jums prireiks lubrikuojančio tepalo (pvz. WD-40), gerai supurkite varžtus ir palikite kelioms valandoms, po to bandykite vėl. Tepalas įsigers ir išlaisvins užstrigusius varžtus, taip galėsite atsukti sėdynės varžtus ir ją susireguliuoti pagal savo norus.

Suteikiama garantija.

Jei keičiamos dviračių dalys, visados suteiksime garantiją. Dažniausiai tai 30-ties dienų garantija visiems remonto darbais bei detalėms. Dviračių taisykla atsako tik už atliktus lokalius darbus ar pakeistas detales – ne visą dviratį.

Elektrinių paspirtukų taisymas.

Taisome ne tik dviračius, bet ir elektrinius paspirtukus! Elektrinių paspirtukų remontas Klaipėdoje – viena iš pagrindinių šiltojo sezono paslaugų, jei prireikė pagalbos – kreipkitės!

Dviračių remontas Klaipėdoje.

Plečiam remontuojamų įrenginių paslaugas, nuo šiol remontuojame ne tik elektrinius paspirtukus, bet ir dviračius. Ir nebūtinai elektrinius! jie prireikė pakeisti padangą ar kamerą, atlikti kitus mechaninius darbus – kreipkitės!

Elektrinių dviračių remontas.

Taip pat remontuojame ir elektrinius dviračius! Aptarnaujame visus el. dviračius. Galime suremontuoti praktiškai visus gedimus, įskaitant mechaninius ir programinius gedimus, taip pat galime sutaisyti ir tokias dalis kaip bateriją ar valdiklį.

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
https://paspirtuku-remontas.lt/

Title