fbpx
Riedžių remontas2022-10-11T13:52:04+00:00

Riedžių remontas Klaipėdoje.

Ne tik serviso paslaugos, bet ir įvairios riedžių dalys! 

Esame laisvalaikio elektronikos specialistai iš Klaipėdos, riedžių remontas tik viena iš daugelio teikiamų paslaugų, taip pat dirbame su elektriniais paspirtukais, dronais ir kitomis šiuolaikiškomis pramogomis.

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Dirbame ir visoje lietuvoje!

Siųskite kurjeriu, tai paprasta!

Ką daryti sugedus riedžiui?

Pirmus žingsnius ištikus problemai gali atlikti ir pats vartotojas. Pabandyti prisijungti prie riedžio telefone esančia programėle (jei palaikoma), pabandyti atkurti nustatymus ar tiesiog pilnai iškrauti bateriją ir vėl ją pakrauti. Ne retai pasitaiko situacijų kai gedimo tiesiog nėra, užtenka įrenginį perkrauti ir viskas, rieždių remontas už 0 eurų. Deja tikro kiek liūdnesnė, Taisom.lt servisas sulaukia įvairiausiais gedimais pasižyminčių riedžių – svarbiausia ką galime padaryti ištikus rimtai problemai, nebandyti įrenginio sutaisyti patiems. Taip sutrumpinsite remonto laiką ir kainą, juk kiekvienas turime savo darbą, kurį geriausiai ir išmanome!

Kokie gedimai dažniausi?

Riedžių remontas mūsų kasdienybė, atrinkome keletą gedimų kurie tikrai pasikartos! Patikėkite, jų per sezoną prisižiūrime pakankamai!

  • Riedžių padangos keitimas. Padangų slėgio trūkumas, pradurtos padangos, susidėvėjęs protektorius ir kitos problemos, atsakymas vienas – riedžių padangų keitimas! Dėka sandėlyje palaikomų detalių, galime užtikrinti greitai atliekamus padangos keitimo darbus, kaip taip pat nesikandžioja!

  • Važiuojant dreba riedis. Drebėjimas, per didelis ar per mažas jautrumas gali būti prasto kalibravimo pasekmė, taip pat pasitaiko valdiklio gedimų. Kaip sukalibruoti riedi galite pasidomėti ir patys, jei nepavyksta – mūsų apmokyti specialistai visados pasiruošę padėti!

  • Nesisuka vienas ratas. Kai veikia tik vienas iš dviejų ratų (riedis sukasi ratu, tiesiai nevažiuoja) įtarti reiktų variklį, elektrinio rato variklio gedimas pasitaiko gan dažnai, tuo pačiu metu tokius pačius simptomus gali demonstruoti ir valdiklio problemos, tiksliai pasakyti galima tik po nuodugnios apžiūros. Bet kuriuo atveju, problema pakankamai rimta!

  • Riedis iš vis nevažiuoja. Riedžių taisymas susideda iš didelio praktinio ir teorinio žinių panaudojimo, kai riedis nevažiuoja galime pasiūlyti tik pilną diagnostiką, kurios metu nustatysime dėl kokių priežasčių taip įvyko. Galimi variantai susideda iš: baterijos gedimas, valdiklių gedimai, programinės įrangos problemos ir tai dar ne viskas.

  • Suskilo ar sulūžo riedžio korpusas. Šis gedimas galioja pigesniems riedžiams kurių korpusai gaminami iš prastesnių komponentų, neretai korpusai įskyla, nulūžta įvairios detalės, reikalingas tiek kosmetinis tiek struktūrinis remontas. Galime atlikti įvairius korpuso remonto darbus, taisant tiek esamas, tiek užsakant naujas detales. Aptarnaujame visų modelių riedžius, retesnės riedžių dalys užsakomos pagal užklausą.

Riedžių dalys, kur gauti?

Prakiuro padanga ar ieškote naujos baterijos? Riedžių dalys vis populiarėjanti kategorija, stebėdami augantį susidomėjimą stengiamės palaikyti detalių tiekimą aktyvų, tad tokias einamas dalis kaip padangas ar kameras nuolat rasite mūsų parduotuvėje. Taip pat sparčiau auga susidomėjimas riedžių priedai, juos galime užsakyti pagal išankstinę užklausą.

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI KLAIPĖDOJE?

Reikalingas riedžių taisymas? Neturite galimybės atvykti? Suprantame, koks svarbus yra laikas, tad siūlome riedžio paėmimo paslaugą tiesiai iš jūsų namų, ofiso, ar ten kur jis sustojo! Atvyksime ir specialiu transportu nugabensime riedį į mūsų dirbtuves! Važinėjame visoje Klaipėdoje! Riedžių remontas be ribų!

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Domina riedžių taisymas ar riedžių priedai ir dalys? Užduokite klausimą specialistams! Mums patinka bendrauti, nemokamai konsultuojame įvairiais elektronikos klausimais! Padėsime išsirinkti, suremontuoti ar parduoti. Laukiame jūsų užklausų, atsakysime visiems!

Segveju remontas.

Segvejus yra riedžių tėvas! Tai bene pirmasis patentuotas riedis, kuris taip ir neprigijo. Nesvarbu sugedo ar paseno, mes galime padėti, o jei ne – galime nupirkti! Riedžių remontas nestabdo!

Riedžių dalys.

Prireikė padangos ar kameros?!  Galbūt įtrūko korpusas? Prekiaujame riedžių dalimis, siunčiame visome Lietuvoje!

Riedžių remontas.

Visų tipų riedžių remonto paslaugos vienoje vietoje! Nuo įprastų paslaugų kaip padangų keitimas iki rimtų problemų sprendimo, valdiklių remonto ar net baterijų restauravimo!

Riedžių priedai.

Prekiaujame įvairiais priedais bei aksesuarais, kreipkitės dėl konkrečių detalių, užsakysime jas būtent jūsų riedžiui! Taip pat prekiaujame kitų transporto priemonių priedais!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
https://paspirtuku-remontas.lt/

Title