fbpx
Elektrinių dviračių remontas2023-03-30T11:38:36+00:00

Elektrinių dviračių remontas Klaipėdoje.

Remontuojame LAOTIE, SAMEBIKE, FIIDO, ADO, HIMO, Ride66, GUNAI, Accolmile, Bosch, SMLRO, ENGWE, Shengmilo, Sur Ron ir kitus elektrinius dviračius Klaipėdoje!

Elektrinių dviračių taisymas iš esmės nesiskiria nuo elektrinių paspirtukų remonto, tai giminingi įrenginiai, taigi visas sukauptas žinias galime sėkmingai panaudoti ir remontuodami elektrinius dviračius. Jei jums reikalingas elektrinių dviračių akumuliatorių remontas ar kitos panašios paslaugos – esate tinkamoje vietoje!

Kaip mus rasti Klaipėdoje:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Elektrinių dviračių remontas Klaipėdoje:

Domina elektrinių dviračių remontas?

Elektriniai dviračiai kaip ir paspirtukai, turi daugybę įvairių elektrinių komponentų, kurie gali sugesti. Tai gali būti tiek baterijų gedimai, valdiklių gedimai, variklių problemos ar tiesiog pažeistas laidynas. Elektrinių dviračių taisymas vyksta lygiai taip pat kaip ir paspirtukų, identifikuojame problemą, keičiame arba remontuojame elektronines detales, jei reikia ir pagaminame (pvz. baterijas). Pataisome 9 ir 10 gedimų, mes pasirūpinsime visomis remonto paslaugomis.

Kokie gedimai dažniausi?

Elektrinių dviračių gedimai gali būti skirstomi į mechaninius ir į elektroninius. Mūsų servisas specializuojasi dviračių elektronikos remontą, tad apie tai ir kalbėsime:

  • Elektrinių dviračių akumuliatorių remontas. Patikėkite, akumuliatorių gedimai lydi daugelį įrenginių, elektrinių dviračių baterijos ne išimtis! Jei paliekate dviratį žiemoti šaltame garaže ir dar neįkrauta baterija – problema beveik garantuota. Atliekame baterijų remonto darbus (balansavimas, grupių ar individualių celių keitimas, BMS valdiklių keitimas ir kt.), taip pat galime pagaminti ir naują bateriją.

  • Elektrinių dviračių valdiklių (kontrolerių) remontas. Valdiklis (kontroleris) tai pagrindinis komponentas elektriniame dviratyje, apjungiantis visus kitus elektronikos komponentus. Valdiklių remontas atliekamas vykdant smulkius litavimo darbus, programuojant mikroschemas ar pritaikant kitus valdiklius.

  • El. dviračių laidyno remontas. Laidynas apjungiantis įvairius elektronikos komponentus gali būti pažeistas patekus į avariją, kai nutraukiami ar pažeidžiami laidai. Tai gali būti ir kombinuotas gedimas, kai pažeistas laidynas užtrumpina ir kitus komponentus. Laidyno remontas vyksta keičiant pažeistus laidus, jungtis ir kitus smulkius komponentus. Dažnai norint pratempti naujus laidus, reikalingas pilnas dviračio išardymas.

  • El. dviračių valdymo skydelių remontas. Skydelis natūraliai randasi ant dviračio vairo, tad lietus jam didelis priešas. Dažnai tenka remontuoti skydelius po drėgmės pažeidimų, taip pat po smūgio, kai sudaužomas ekraniukas ar lūžta korpusas. Daugelis skydelių gali būti pakeisti kitais, panašiais ar tokiais pat.  

  • Kitos elektronikos remontas. Deja, šis neaiškus gedimas ne tik simbolizuoja eilę galimų problemų, bet ir yra sutinkamas kas trečiame el. dviratyje. Tai gali simbolizuoti tiek baterijos bėda, tiek sugedusią greičio rankenėlę ar net nepavykusi programinės įrangos atnaujinimą. 

Elektrinių dviračių baterijos, ką verta žinoti?

Elektrinių dviračių baterijos yra jautrios šalčiui, tad pirmas dalykas ką turėtumėte žinoti, nepalikti dviračio ne sezonu metu šaltoje patalpoje. Elektrinių dviračių taisymas dažnai priveda prie baterijų gedimų, jei nepaliksite paspirtuko šaltai jau sutaupysite! Kita didelė klaida – tai paliekama iškrauta baterija. Ilgesniam laikui paliekama baterija gali sugesti, visados stenkitės bateriją laikyti bent kiek pakrautą, o ne tuščia. Viena iš įprastų situacijų kai po žiemos nebeveikia dviračio akumuliatorius priveda prie gan sudėtingų procesų, iš pradžių atliekame baterijos balansavimą, jei to nepakanka gilinames į baterijų grupes, keičiame sugedusius baterijos elementus (celes) ir vėl atliekame balansavimą. Viskas vykdoma brangios įrangos pagalba ir trunka išties ne trumpai, vienu metu galima balansuoti po vieną didesnę bateriją. Tad klausimas kodėl dviračio baterijos remontas toks brangus atsakytas, o kaip to išvengti jau aprašėme aukščiau.

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Reikalingas elektrinių dviračių remontas? Neturite galimybės atvykti? Suprantame, koks svarbus yra laikas, tad siūlome elektrinio dviračio paslaugą tiesiai iš jūsų namų, ofiso, ar ten kur jis sustojo! Atvyksime ir specialiu transportu nugabensime elektrinį dviratį į mūsų dirbtuves! Važinėjame visoje Klaipėdoje, paėmimo kaina 20 eurų!

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Domina elektrinių dviračių remontas? Sugedo ADO, FIIDO, HIMO, SAMEBIKE ar LAOTIE dviratis? Užduokite klausimą elektrinių dviračių remonto specialistams! Mums patinka bendrauti, nemokamai konsultuojame įvairiais el. dviračių klausimais! Padėsime išsirinkti, suremontuoti ar parduoti. Laukiame jūsų užklausų, atsakysime visiems!

Dažniausiai sutinkamos elektrinių dviračių remonto paslaugos.

Domina elektrinių dviračių remontas Klaipėdoje? Susipažinkite su dažniausiomis problemos ir jų sprendimo būdais!

Jei el. dviratis po žiemos miego nebeįsijungia arba nuvažiuoja labai mažą atstumą, laukia elektrinių dviračių akumuliatorių remontas. Ličio-ionų baterijos nemėgsta šalčio, tad žiema šaltame garaže yra pats blogiausias dalykas, o jei ji dar buvo išsikrovusi, 90% kad turėsite baterijos gedimą. Dažniausiai baterijas pavyksta atgaivinti, tad kreipkitės – visada stengiamės padėti!

Tam tikrais atvejais, tikrai taip! Tai priklauso nuo dviračio gamintojo, tad vienareikšmiško atsakymo tikrai nėra. Europoje parduodamiems dviračiams (pvz. Bosch, Giant, Shimano ir kt.) galime pritaikyti greičio didinimo dežutes (Speed box), kinietieškų gamintojų dviračiuose situacija kiek paprastesnė, greitis keičiamas programinės įrangos būdu, jei tai leidžia dviračio parametrai.

Pašaliniai garsai elektriniame motore gali reikšti kelias problemas, bene dažniausiai tai padeties sensorių gedimai (hall sensor), jie gali pasireikšti trukčiojančio motoru, keistu bildesiu motore ar kitokiais nenormaliais garsais. Pasitaiko ir

Įprastai rankenėlių gedimai sprendžiami jas keičiant, jei tokios detalės nėra vietoje galimi remonto variantai (pagal situacija). Pasitaiko ir tokių atvejų, kai rankenėlės keitimas nėra įmanomas, tada tenka keisti laidyną ar net kitus komponentus. Dažniausiai rankenėlės nustoja veikti po kritimų ar kitų avarijų.

Drėgmės pažeidimai elektronikoje, sunkus reikalai. Kuo greičiau išjunksite ir keliausite į servisą – tuo geriau. Gavęs drėgmės įrenginys gali užtrumpinti elektros grandinę, o tai kur kas rimčiau nei jūs galvojate. Taip pat nereiktų delsti, per laiką drėgmė oksiduojasi, pažeisdama komponentus, taip atsiras tik dar didesni padariniai.

Jei el. dviratis neturi signalizacijos, tai pirmas dalykas kurį galite apgalvoti! Kai kurie Europoje parduodami elektriniai dviračiai turi įmontuotas signalizacijas ir yra rakinami rakteliu, deja to paties negalime pasakyti apie Kinijoje gaminamus dviračius. Tokiais atvejais galime pasiūlyti įmontuoti garsinę signalizaciją, GPS sekimo įrangą ar rakteliu valdomą užvedimo sistemą.

LCD ekraniukai gali sugesti gavę drėgmės, tai bene dažniausiai pasitaikanti problema. Jei suskilo pats ekraniukas, deja laukia tik keitimas. Dažnu atveju pritaikome panašius ekraniukus, jei tokių pačių rasti neįmanoma.

Suteikiama garantija.

Jei keičiamos el. dviračių dalys, visados suteiksime garantiją. Dažniausiai tai 30-ties dienų garantija visiems remonto darbais bei detalėms. Taip pat siūlome ir garantijos išplėtimo planą, iki 3 ar 6 mėnesių.

Elektrinių dviračių baterijos.

Prireikė naujos elektrinio dviračio baterijos?!  Galime pasiūlyti esamų baterijų remontą, taip pat galimybę užsakyti naują bateriją ar sukomplektuoti nauja bateriją pagal jūsų norus.

Elektrinių paspirtukų taisymas.

Taisome ne tik elektrinius dviračius, bet ir elektrinius paspirtukus! Elektrinių paspirtukų remontas Klaipėdoje – viena iš pagrindinių šiltojo sezono paslaugų, jei prireikė pagalbos – kreipkitės!

Elektrinių dviračių remontas.

Sugedo jūsų elektrinis dviratis? Apragaujame tokius gamintojus kaip BOSCH, BAFANG, HIMO, Fido, ADO, SAMEBIKE ir kitus el. dviračius. Galime suremontuoti praktiškai visus gedimus, įskaitant mechaninius ir programinius gedimus, taip pat galime sutaisyti ir tokias dalis kaip bateriją ar valdiklį.

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
https://paspirtuku-remontas.lt/

Title