fbpx
Vaikiškų elektromobilių remontas2022-10-11T13:27:07+00:00

Vaikiškų elektromobilių remontas.

Remontuojame vaikiškus elektromobilius Klaipėdoje! Baterijų remontas be keitimas, laidyno, kontrolerių bei kitos elektronikos taisymo darbai.

Elektrinis vaikiškas automobilis – neatsiejama vaikų pramoga! Jei nebeįsijungia, nevažiuoja ar tiesiog sugedo kreipkitės, pagelbėsime visais remonto klausimais. 

Kaip mus rasti Klaipėdoje:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Vaikiškų elektromobilių remontas:

Domina vaikiškų elektromobilių remontas?

Elektriniai žaislai kaip kad vaikiški automobiliai, turi daugybę įvairių elektrinių komponentų, kurie gali sugesti. Tai gali būti tiek baterijų gedimai, valdiklių gedimai, variklių problemos ar tiesiog pažeistas laidynas. Vaikiškų elektromobilių remontas Klaipėdoje vyksta lygiai taip pat kaip ir el. paspirtukų ar el. dviračių, identifikuojame problemą, keičiame arba remontuojame elektronines detales, jei reikia pritaikome ar perdarome tam tikrus elektronikos komponentus. Pataisome 9 ir 10 gedimų, kitų vaikiškų elektrinių automobilių specialistų ieškoti nebereiks.

Kokie gedimai dažniausi?

Vaikiškų mašinų gedimai gali būti skirstomi į mechaninius ir į elektroninius. Mūsų servisas specializuojasi  elektronikos remontą, tad apie tai ir kalbėsime:

  • Vaikiškų mašinų akumuliatorių remontas. Patikėkite, akumuliatorių gedimai lydi daugelį įrenginių, vaikiški automobiliai ne išimtis! Vaikiškose mašinose, motocikluose, keturračiuose ir kitose vaikiškuose įrenginiuose dažniausiai sutinkamos senesnio tipo rūgštinės baterijos (akumuliatoriai).

  • Elektrinių vaikiškų mašinų valdiklių (kontrolerių) remontas. Valdiklis (kontroleris) tai pagrindinis komponentas elektriniame vaikiškame automobilyje, tai detalė apjungianti visus elektrinius komponentus. Valdiklių remontas atliekamas vykdant smulkius litavimo darbus, programuojant mikroschemas ar pritaikant kitus valdiklius.

  • Elektrinių vaikiškų automobilių laidyno remontas. Laidynas apjungiantis įvairius elektronikos komponentus gali būti pažeistas, kai nutraukiami ar pažeidžiami laidai. Tai gali būti ir kombinuotas gedimas, kai pažeistas laidynas užtrumpina ir kitus komponentus. Laidyno remontas vyksta keičiant pažeistus laidus, jungtis ir kitus smulkius komponentus. Dažnai norint pratempti naujus laidus, reikalingas pilnas įrenginio išardymas.

  • Vaikiškų automobilių šviesų ir kolonėlių taisymas. Nebešviečia įvairiaspalviai LED’ai, priekines ar galinės šviesos? O gal nebegroja muzika? Galime išspręsti ir šias problemas, netgi įmontuoti daugiau garso ir šviesų! Juk vaikams tai kur kas svarbiau nei pripūstos padangos.  

  • Elektrinių variklių remontas. Vaikiškų mašinų varomoji galia priklauso nuo elektrinio variklio, šie taip pat gali sugesti, ypač gavus per daug apkrovos, smūgių, drėgmės ar pavedus kitiems komponentams (kaip kad valdikliai, laidynas). Daugelis mašinėlių naudoja šepetelinio tipo elektrinius variklius, varomus nuo pavaros į du arba keturis ratus.

  • Kitos elektronikos remontas. Deja, šis neaiškus gedimas kai įrenginys pypsi ir važiuoja ar tiesiog neįsijungia ne tik simbolizuoja eilę galimų problemų, bet ir yra sutinkamas kas trečiame įrenginyje. Tai gali simbolizuoti tiek baterijos, valdiklio bėdas, tiek sugedusį gazo pedalą ar net nuotolinio pultelio problemą. 

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Reikalingas vaikiškų mašinų remontas? Neturite galimybės atvykti? Suprantame, koks svarbus yra laikas, tad siūlome įrenginio paslaugą tiesiai iš jūsų namų, ofiso, ar ten kur jis sustojo! Atvyksime ir specialiu transportu nugabensime elektrinę mašinėlę į į mūsų dirbtuves! Važinėjame visoje Klaipėdoje, paėmimo kaina 20 eurų!

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Domina žaislinių elektromobilių remontas? Sugedo vaikiškas džipas, motociklas ar traktorius? Užduokite klausimą elektronikos remonto specialistams! Mums patinka bendrauti, nemokamai konsultuojame įvairiais elektronikos klausimais! Padėsime išsirinkti, suremontuoti ar parduoti. Laukiame jūsų užklausų, atsakysime visiems!

Dažniausiai sutinkamos vaikiškų elektromobilių remonto paslaugos.

Domina žaislinių elektromobilių remontas? Susipažinkite su dažniausiomis problemos ir jų sprendimo būdais!

Jei  po žiemos miego vaikiškas elektromobilis nebeįsijungia arba nuvažiuoja labai mažą atstumą, laukia akumuliatorių keitimas.  Baterijos nemėgsta šalčio, tad žiema šaltame garaže yra pats blogiausias dalykas, o jei ji dar buvo išsikrovusi, 90% kad turėsite baterijos gedimą. Gera žinia, žaisliniuose elektromobiliuose naudojamos senesnio tipo rūgštinės baterijos, kurios yra pigesnės.

Tam tikrais atvejais, tikrai taip! Tai priklauso nuo mašinėlėje esančios vietos ir dabartinių akumuliatorių (baterijų talpos). Jei fiziškai vietos yra – galimybės gali būti beribės.

Pašaliniai garsai elektriniame motore gali reikšti kelias problemas, daugelis vaikiškų mašinėlių naudoja šepetėlio pagrindu dirbančius elektrinius motorus, tai sąlyginai nebrangus komponentas, siūlome šių motorų keitimą bei remonto paslaugas.

Drėgmės pažeidimai elektronikoje, sunkus reikalai. Kuo greičiau išjunksite ir keliausite į servisą – tuo geriau. Gavęs drėgmės įrenginys gali užtrumpinti elektros grandinę, o tai kur kas rimčiau nei jūs galvojate. Taip pat nereiktų delsti, per laiką drėgmė oksiduojasi, pažeisdama komponentus, taip atsiras tik dar didesni padariniai.

Teoriškai galima, bet praktiškai – labai sudėtinga. Dauguma pagreitinimu susiję su vidinių komponentų keitimu, įskaitant galingesnius el. variklius, tvirtesnius kontrolerius, galbūt net didesnius akumuliatorius.

Suteikiama garantija.

Jei keičiamos dalys, visados suteiksime garantiją. Dažniausiai tai 30-ties dienų garantija visiems remonto darbais bei detalėms. Taip pat siūlome ir garantijos išplėtimo planą, iki 3 ar 6 mėnesių.

Elektrinių dviračių remontas.

Prireikė naujos elektrinio dviračio baterijos?!  Galime pasiūlyti esamų baterijų remontą, taip pat galimybę užsakyti naują bateriją ar sukomplektuoti nauja bateriją pagal jūsų norus. Taip pat remontuojame ir kitus gedimus!

Elektrinių paspirtukų taisymas.

Taisome ne tik vaikiškus elektrinius automobilius, bet ir elektrinius paspirtukus! Elektrinių paspirtukų remontas Klaipėdoje – viena iš pagrindinių šiltojo sezono paslaugų, jei prireikė pagalbos – kreipkitės!

Vaikiškų elektromobilių remontas Klaipėdoje.

Sugedo žaislinis elektromobilis? Galime padėti išspręsti dauguma problemų, įskaitant baterijų, valdiklių ar kitos elektronikos problemas.

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
https://paspirtuku-remontas.lt/

Title